LVbet.pl – Nowy bukmacher na polskim rynku

lvbet strona glowna

Od pewnego czasu pojawiają się dosyć tajemnicze wiadomości o starcie nowego bukmachera LVbet w Polsce. Nie ma jeszcze wielu informacji na jego temat, nie wiemy jaką zaproponuje ofertę, jak bardzo będzie konkurencyjny i czy w ogóle wniesie powiew świeżości w branży zakładów bukmacherskich w Polsce. Możemy jedynie domniemywać, że skoro działać będzie na polskiej licencji to zbyt wiele się nie zmieni a gra u tego bukmachera nie będzie najlepszym pomysłem. Oczywiście chcemy się mylić i trzymamy kciuki że firma nas zaskoczy. Czas pokaże czy LVbet przyjmie strategię działania podobną do innych „legalnych” bukmacherów w Polsce czy wyłamie się z tego haniebnego modelu działania.

lvbet stare

 

Jak wielu już mogło zauważyć sponsorem reprezentacji Polski jest Las Vegas Energy Drink czyli dokładnie ten sam właściciel który lada moment pojawi się na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Wiele osób sądziło, że LVbet zaprezentuje nam swoją stronę internetową jeszcze przed Euro 2016 do tego jednak nie doszło. Pewne jest natomiast, że do startu bukmachera coraz bliżej, niedawno mogliśmy przeczytać informację, że LVbet podpisał umowę z deweloperem BetConstruct który będzie dostawcą kursów na stronie:

“We are very pleased to announce our new collaboration with BetConstruct and firmly believe that our mutual cooperation will continue to be successful,”- Marcin Sapiński, LVbet

lvbet widzew
LVbet mimo, że jeszcze nie działa oficjalnie na rynku to już teraz nabywa kontrakty sponsorskie, już teraz wiadomo, że jest sponsorem tytularnym turnieju LV Bet Footvolley World Tour Stare Jabłonki 2016. W maju na koszulkach Widzewa Łódź pojawiło się logo Las Vegas Energy Drink a więc było niemal pewne, że wkrótce pojawi się tam logo bukmachera. Teraz już wiemy, że przypuszczenia stały się faktem i świat ujrzały już koszulki które możesz zobaczyć na zdjęciu obok.

LVbet z całą pewnością się rozpędza i nie jest to już kwestią tygodni ale dni kiedy wszyscy będziemy mogli się przyjrzeć ofercie nowego bukmachera w Polsce. Gdy tylko to nastąpi z całą pewnością wyrazimy swoją opinię na jej temat. Na ten moment to już wszystko i czekamy na więcej:)

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz