Ranking Bukmacherów

Zakłady sportowe online rozwijają się coraz prężniej w ostatnich latach, naturalnym tego skutkiem jest pojawianie się kolejnych bukmacherów internetowych na rynku. Obstawiać możemy praktycznie wszystko – od pojedynczych zakładów, zakładów handicap, under/over a kończąc na zakładach na żywo. Bukmacherzy dysponują potężnymi ofertami i graczom którzy nie są na bieżąco może być ciężko wybrać odpowiedniego bukmachera do gry. W takich przypadkach z pomocą przychodzi strona taka jak nasza z różnego rodzaju rankingami bukmacherów oraz opiniami graczy którzy z usług tychże bukmacherów korzystają.

Poniżej widzisz ranking najlepszych bukmacherów online, wyboru dokonali nasi użytkownicy a więc osoby które są najlepiej zorientowane w temacie. Możesz przeczytaj recenzję którą przygotowaliśmy dla każdego bukmachera i sprawdzić najważniejsze rzeczy o których powinieneś wiedzieć przed założeniem swojego konta. Zawarliśmy tam wszystkie istotne informacje m.in.: bonusy bukmacherskie jakie oferuje bukmacher, wielkość oferty, obecności handicapu azjatyckiego (nie każdy bukmacher ma go w ofercie) i wiele, wiele innych równie ważnych o ile nie ważniejszych kwestii. Pod każdą recenzją jest możliwość pozostawienie swojego komentarza z własną opinią o danej firmie, gorąco zachęcamy do podzielenia się swoim głosem i pozostawienia komentarza z całą pewnością będzie on pomocny dla osób które w przyszłości będą szukały swojego bukmachera.

1
Betclic

Cashback 100zł

Bogata oferta również w przypadku zakładów live, brak wymagań co do bonusu Cashback, dobre kursy, polski suport

2
SportsBet.io

50% do 1000 mBTC

- 100% Anonimowości
- Błyskawiczne transakcje
- Wysoki poziom zabezpieczeń
- Świetna strona internetowa

3
Betsson

100% aż do 400zł

- wiarygodna firma, notowana na giełdzie
- rozległa oferta
- konkurencyjne kursy
- bardzo dobra aplikacja mobilna
- kompetentny support

4
Sekabet

3 euro za darmo na zakłady

Polski support
Ciekawa oferta bonusowa
Dobre kursy

5
Bet365

Bonus 100% do 200zł

Największa oferta zakładów bukmacherskich na rynku. Olbrzymia ilość transmisji video i zakładów na żywo

6
Expekt

Cashback 111zł

Minimalny zakład już od 0,5zł. Olbrzymia oferta na piłkę nożną. Dostępny handicap azjatycki

7
Sportingbet

150zł Bez Ryzyka

- dobra oferta bonusowa
- duża oferta zakładów
- strona w języku polskim

8
Betano

Bonus 100% do 200zł

Duża liczba transmisji live, wiele promocji i bonusów pojawiających się okresowo - marża 0%, zwrot w przypadku remisów i wiele więcej.