5 PLN za każdy medal Polski na IO w Tokio!

5 PLN za każdy medal Polski na IO w Tokio!

Ile medali zdobędzie Polska na igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020? Bukmacher STS płaci graczom 5 PLN za każdy krążek zdobyty przez reprezentanta naszego kraju!

5 PLN za każdy medal Polski na IO w Tokio!
5 PLN za każdy medal Polski na IO w Tokio!

Bonus za każdy medal Polaków w STS

Opisywana promocja dostępna jest na stronie internetowej www.STS.pl. Jeżeli ktoś chce z niej skorzystać, musi posiadać w tym miejscu darmowe konto typerskie, które zakłada się w kilka chwil. Dodatkowo, na start do wykorzystania jest bonus 29 PLN bez depozytu – wystarczy wpisać przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„!

Bukmacher STS postanowił przygotować 5 PLN bonusu za każdy medal, jaki zdobędą reprezentanci Polski na igrzyskach w Tokio. Patrząc na pewniaki na tę imprezę, można spodziewać się przynajmniej kilku krążków Biało-Czerwonych.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Jaki rezultat naszych olimpijczyków wydaje się być najbardziej prawdopodobny? Aktualne kursy są do sprawdzenia na www.STS.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

A na czym dokładnie polega promocja z bonusem za medale? Już teraz można sprawdzić wszystkie szczegóły na jej temat.

5 PLN od STS za olimpijskie sukcesy Polski

Już teraz można sprawdzić aktualne na Tokio 2020 typy bukmacherskie, a następnie przygotować odpowiedni kupon. Jak Polakom pójdzie w Japonii? Czy uda im się pobić jakiś rekord pod względem ilości zdobytych medali? Niewiadomych jest bardzo wiele, ale pewne jest to, że STS ma 5 PLN bonusu za każdy krążek!

Do akcji z tego wpisu trzeba się zapisać. Kiedy już to zrobimy, musimy postawić kupon SOLO za minimum 50 PLN na zdarzenie dotyczące liczby medali, jakie Polacy zdobędą podczas igrzysk w Tokio. Liczą się tylko kursy, jakie znajdziemy w dziale „Zakłady bukmacherskie”.

Po ukończeniu igrzysk każdy uczestnik promocji olimpijskiej STS otrzyma bonus równy liczbie zdobytych przez Polskę medali pomnożonej razy pięć. 10 podiów to 50 PLN, 12 – 60 PLN i tak dalej!

Na jednego gracza przypada maksymalnie jedna premia. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Igrzyska trwają do 8 sierpnia 2021.

Brak konta w STS? Bonus na start to 1229 PLN!

Granie na przeróżne sporty, a do tego obstawianie kart w STS też jest dostępne. W zasadzie każdy jest w stanie u tego bukmachera znaleźć coś dla siebie. Jakby tego było mało, na dobry początek jest do odebrania premia 100% do 1200 PLN przy pierwszym depozycie, a od razu na starcie – 29 PLN bez wpłaty!

Przy rejestracji należy podać kod promocyjny „BETONLINE„. Tylko on gwarantuje otrzymanie wszystkich bonusów wymienionych powyżej.

Jak zakłada się konto z bonusem w STS? ZOBACZ WIDEO:


A na ile medali Polaków na igrzyskach wy liczycie? Graliście już na to jakiś kupon?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1