bukmacher betfan obstawianie bez podatku

Betfan zakłady bez podatku, oferta i bonusy za darmo

BetFan to jedna z firm hazardowych najkrócej działających na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Swoją działalność rozpoczął pod koniec kwietnia 2019 roku jako dziesiąty legalny bukmacher w Polsce oferujący możliwość zawierania zakładów online. Chciał wówczas trafić do klientów poszukujących oferty, jakiej nie dawała konkurencja.

bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Oferta zakładów w Betfan – kod promocyjny na bonus 3100 PLN

Zakłady bez podatku legalnie w Betfan

Jednym z przykładów przedstawienia takich właśnie propozycji zakładów trafiających w niszę, która nie była wówczas zapełniona jest obstawianie „bez podatku”, z którym BetFan wszedł na rynek. Wiadomo, że gracze uczestniczący w zakładach za pośrednictwem firm działających w Polsce nie przepadają za podatkiem od nich, którego pobieranie narzuca Ustawa o grach hazardowych. Nie można się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że obniżając stawkę wnoszonych zakładów podatek wpływa także na obniżenie wysokości wygranych.

Co ważne, choć podatek jest ostatecznie pobierany od klienta, to jego płatnikiem, zgodnie z przepisami jest podmiot organizujący zakłady, czyli firma bukmacherska. Może więc ona zaoferować graczom zawieranie zakładów bez wliczania obowiązkowej stawki podatku. W określonych przypadkach bierze ona podatek „na siebie” i właśnie taką ofertę przedstawił graczom BetFan.

W przypadku postawienia zakładu obejmującego co najmniej dwa zdarzenia z kursem wynoszącym 2 lub więcej, Polski bukmacher BetFan w swojej promocji zmienia współczynnik z tradycyjnego 0,88 (czyli stawka minus 12 % podatku) na 1. Jeśli zakład będzie zwycięski, to w takim przypadku wygrana jest liczona tak, jakby podatek w ogóle nie obowiązywał. Oczywiście nadal jest on płacony, tyle że sam obstawiający gracz nie musi się tym przejmować. Inni bukmacherzy wcześniej mieli podobne oferty, ale w bardziej ograniczonym zakresie. Dawali taką możliwość np. w określonych dniach czy godzinach, a do tego obwarowaną różnymi wymagami obrotu ewentualnej wygranej. BetFan zaś zaproponował obstawianie „bez podatku” o każdej porze dnia i nocy i bez konieczności obracania wygranej. Jedynymi wymogami są: postawienie zakładu akumulowanego i minimalny kurs 2,00.

Jak pokazały kolejne tygodnie i miesiące, ta oferta zmieniła rynek, bo zareagowali na nią konkurenci firmy BetFan, którzy poszerzyli graczom możliwości obstawiania „bez podatku” u siebie.

betfan obstawianie zakładów bez podatku
Jak obstawiac bez podatku legalnie? Betfan kod promocyjny na bonus

Wygrane +20 % w BetFan

BetFan wchodząc na rynek zaoferował także granie z doładowaniem wygranej. W promocji Bonus Extra gracze mogą wygrać o 20 % więcej. By z takiej szansy skorzystać, należy wnieść zakład akumulowany (łączony), który składa się z przynajmniej 4 zdarzeń z kursem minimalnym wynoszącym 4,00 i wymaganym kursem jednego zdarzenia przynajmniej 1,12. Przy trafieniu wszystkich wytypowanych wyników, oprócz rozliczenia kursu według stawki bez podatku, bukmacher dopłaca 20 % do wygranej. Pieniędzy wygranych w taki sposób również nie trzeba obracać i można je wypłacić od razu po rozliczeniu zakładu.

3100 złotych na start w Betfan

Oprócz tej oferty, która była nowością na polskim rynku zakładów bukmacherskich, BetFan zaproponował także bardziej tradycyjną promocję na start. W przypadku wszystkich nowych bukmacherów standardem jest już bowiem przyciąganie nowych klientów za pomocą środków bonusowych. Tak było również z BetFanem. Bonus od tej firmy składa się z kilku części i został nazwany jako Pakiet Pudziana 3000, ponieważ właśnie 3 000 złotych w trzech częściach maksymalnie można na start uzyskać.

Kolejną promocją jaką zaoferował bukmacher Betfan jest zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Żeby z niego skorzystać należy podczas rejestracji konta na stronie www.betfan.pl wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia do odebrania bonusu zakład bez ryzyka 100 PLN. Jedyny działający i aktualny kod promocyjny to: BETFAN.

Warunki obrotu bonusa w BetFan

Najpierw należy wnieść depozyt w wysokości 20 złotych i obrócić go jednokrotnie po kursie minimalnym wynoszącym przynajmniej 2,00. Od trzech pierwszych wpłat gracze otrzymują bonus w wysokości 10 %, przy czym maksymalnie może on wynosić 100 złotych. Oznacza to, że przy wpłacie wynoszącej 1 000 zł wyniesie on 100 zł i nawet jeśli gracz dokona wyższego depozytu, to bonus ten nie zostanie podniesiony. Przyznane w taki sposób bonusy podlegają warunkom obrotu, w przeciwieństwie do oferty gry „bez podatku”. Przede wszystkim są one nieaktywne do czasu rozliczenia wszystkich zakładów wniesionych za środki z  depozytów według przewidzianych regulaminem warunków obrotu. A obrotu należy dokonać pięciokrotnie po minimalnym kursie wynoszącym 2,00 w zakładach z przynajmniej trzema zdarzeniami i z minimalnym kursem na jedno zdarzenie w wysokości 1,20. Gracz musi to zrobić w ciągu 50 dni, bo w innym przypadku straci środki z salda bonusowego.

bukmacher betclic w polsce
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD510

Wygrana razy 10

Jeśli jednak warunki obrotu zostaną spełnione na czas, to środki trafiają z salda bonusowego na główne i są mnożone razy 10. Ostatecznie więc gracz otrzymuje 10 razy więcej pieniędzy niż wygrał we wnoszonych przez siebie zakładach. Kwota to po pomnożeniu nie może być jednak wyższa od 100 000 złotych. Dodatkowo, pieniądze przelewane na główne konto są podzielone na części zgodnie z regulaminem. 10 % BetFan nazywa „wygraną”, a pozostałe 90 % „nagrodą”. Nagrodę wypłaca w trzech częściach – po dokonaniu wymaganego obrotu kwoty każdego z wniesionych depozytów.

Jeśli zdarzy się tak, że nagroda przyznana w takich okolicznościach będzie wyższa niż 2 000 złotych, to BetFan przyznaje graczowi dodatkową premię w wysokości 11,11 %. Wiąże się to z podatkiem od wygranych, którego nie należy mylić z podatkiem pobieranym od stawki zakładu. Według przepisów ustawowych każda wygrana kwota powyżej 2 280 złotych jest objęta podatkiem w wysokości 10 %. Dzięki przyznaniu dodatkowej nagrody w wysokości 11,11 % bukmacher pozwala graczowi zniwelować kwotę zapłaconego podatku.

BetFan – oferta na zakłady

BetFan w ofercie zakładów, które przedstawił graczom ma, podobnie jak inni legalni bukmacherzy typu Betclic czy STS, wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Mocno też postawił na wydarzenia eSportowe, które zostały wyeksponowane jako atrakcyjne do obstawiania na jego stronie internetowej. Gracze otrzymali szeroki wybór wydarzeń z zakresu eSportu, o których wyniki mogą się zakładać. Nowością, którą wprowadził na rynek jest za to duży wybór wydarzeń pozasportowych, zgodnie z dewizą firmy „zakładamy się o wszystko”. Typować można przyszłe zdarzenia z zakresu polityki, ekonomii, szeroko pojętej rozrywki, w tym popularnych programów telewizyjnych, a nawet pogody. To także próba trafienia w niszę, w którą dotąd nie celowało zbyt wielu polskich bukmacherów.

Wpłaty i wypłaty w BetFan

Minimalna wpłata i wypłata z konta BetFan wynoszą 1 zł. Wpłat można dokonywać z rachunków bankowych, poprzez karty debetowe i kredytowe oraz Blikiem. Firma przekonuje, że w zasięgu jej wykonywanych w 15 minut przelewów błyskawicznych jest 97 % rachunków bankowych w Polsce. Atutem bukmachera jest fakt, że dokonuje wypłat przez 7 dni w tygodniu, czyli nie trzeba czekać do poniedziałku na wypłacenie pieniędzy wygranych np. w sobotę.

BetFan wchodząc na rynek zakładów wzajemnych w Polsce zaproponował kilka rozwiązań nowych i niestandardowych, jak najszerszą dotąd w Polsce możliwość gry „bez podatku” czy szeroką ofertę obstawiania wydarzeń innych niż sportowe. Jak pokazał czas, jego pojawienie się wśród legalnych bukmacherów dających możliwość zawierania zakładów online w naszym kraju znacząco wpłynęło na rynek, bo na jego ofertę także inne firmy zaoferowały proponując swoim graczom promocje związane np. z „doładowaniem” wygranych, co de facto pozwala legalnie ominąć skutki ustawowego podatku od gier i zakładów. Nie po raz pierwszy okazało się, że konkurencja na rynku sprzyja klientom.

Zalety bukmachera Betfan

  • obstawianie bez podatku
  • wysoki bonus 3100 PLN
  • doskonała oferta zakładów
  • nowoczesna strona internetowa
  • wysokie kursy
  • niska marża bukmachera

Wady bukmachera Betfan

  • brak aplikacji mobilnej
  • warunki obrotu bonusami
  • brak supportu 24/7

0 / 5. Ocen: 0