Bilety na KSW 62. Jak kupić wejściówki na galę?

Bilety na KSW 62. Jak kupić wejściówki na galę?

W jaki sposób można kupić na KSW 62 bilety? Czy wejściówki trafiły już do sprzedaży i jaka jest ich cena – to wszystko i wiele więcej dowiesz się z tego materiału!

Bilety na KSW 62. Jak kupić wejściówki na galę?
Bilety na KSW 62. Jak kupić wejściówki na galę?

Gala KSW 62 – wakacyjne spotkanie z MMA

Kibice sportów walki już w tamtym roku mieli szansę obejrzenia gali KSW w trakcie wakacji. Wydarzenie w połowie lipca okazało się wystarczającym sukcesem do tego, by KSW 62 również zorganizować w środku lata. Dla fanów oglądania bitek w oktagonie przygotowano łącznie dziewięć pojedynków, z których ten reklamowany najbardziej to starcie Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem.

Wiele osób szuka informacji na temat najbliższego KSW jeszcze na długo przed jego rozpoczęciem. To normalne, szczególnie jeśli kogoś interesują na KSW 62 bilety, a więc chciałby obejrzeć to wydarzenie na żywo z poziomu trybun. Czy jest taka możliwość? Sprawdziliśmy, jak wygląda na KSW 62 kupowanie biletów oraz jakie są ceny poszczególnych wejściówek.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

W tym przypadku bardzo istotne będzie to, gdzie KSW 62 się odbędzie. Bardzo niewiele jest danych na ten temat, a tymczasem miejscem wybranym przez osoby stojące za organizacją kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki jest stolica naszego kraju, Warszawa.

Bilety na KSW 62. Czy można obejrzeć galę na żywo?

Oglądanie MMA w telewizji czy na komputerze to coś zupełnie innego, niż podziwianie fighterów w akcji na żywo. Właśnie dlatego dla wielu osób interesujące jest to, jak kupić bilety na KSW 62. Problem w tym, że trudno jest na ten temat cokolwiek znaleźć. I – niestety – nie dzieje się to bez powodu.

Mimo że na pewno lipcowe na żywo obejrzałoby chętnie bardzo wiele osób, na ten moment fakty są takie, że KSW 62 z publicznością się nie odbędzie. Organizatorzy gali postanowili, że ich najbliższy event pokazany będzie tylko w systemie PPV. Oktagon, w którym powalczą zawodnicy, postawiony ma zostać w studiu telewizyjnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

KSW 62 bez udziału kibiców to bez wątpienia przykra niespodzianka. Wszystko wskazuje na to, że organizacja KSW zapłaciła już za wynajem studia wcześniej, zanim jeszcze zniesiono pewne obostrzenia pandemiczne. Stąd takie, a nie inne rozwiązanie przygotowane dla fanów.

Na pocieszenie warto dodać, że nadal jest możliwe pojawienie się pewnej puli wejściówek, by zobaczyć galę KSW 62 w Warszawie. Federacja o możliwości kupna biletów ma informować na bieżąco w mediach społecznościowych.

Obstawianie KSW 62. U jakiego bukmachera grać typy?

Obstawianie KSW 62 może przynieść pokaźną wygraną u bukmachera. Jeżeli ktoś chce postawić zakłady na swoich faworytów z karty walk zbliżającej się Konfrontacji Sztuk Walki, może to zrobić między innymi na www.eFortuna.pl.

Legalny bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem gali KSW 62. Nowo zarejestrowani mogą liczyć u niego nawet na 20 PLN bez depozytu na start, a potem do 2010 PLN przy drugiej wpłacie i nawet 600 PLN w postaci zakładu bez ryzyka.

Kto jest w walce wieczoru faworytem do zwycięstwa? Ile można zarobić na konkretnych typach? To wszystko sprawdzić można na www.eFortuna.pl – strona działa także w wersji mobilnej na telefony i tablety.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1