Bwin i transmisje meczów

Bwin i transmisje meczów – czy są u niego dostępne?

Bwin to bukmacher, który w wielkim stylu powraca do Polski po latach nieobecności (spowodowanej głównie zmianą prawa polskiego i wprowadzeniem wymogu licencyjnego). Tym, na polu czego króluje poza granicami naszego kraju są transmisje meczów na żywo, które na pewno byłyby jedną z jego najmocniejszych stron również w Polsce.

Bwin i transmisje meczów

Czy jednak w Bwin rejestracja daje nam dostęp do transmisji meczów na żywo? Tego w tym momencie nie wiemy, gdyż zapisy licencyjne mogą na to wpływać. Z pewnością transmisje się pojawią – czy jednak będą one dostępne w takiej ilości, jak poza granicami naszego kraju? Można tylko przypuszczać.

Jak oglądać mecze w Bwin?

Jak wskazują celnie pojawiające się w sieci na temat Bwin opinie, oglądanie meczów w Bwin jest całkowicie darmowe dla wszystkich typujących, którzy posiadają u niego konto. Jest jednak pewne wymaganie. Dokładny proces odblokowywania dostępu do transmisji przedstawiamy poniżej:

  1. Wchodzimy na stronę bukmachera i rejestrujemy się, koniecznie podając wszystkie dane i wykorzystując to, co buk oferuje na start.
  2. Doładowujemy własne saldo – po zalogowaniu się, dokonujemy naszej pierwszej wpłaty. W Bwin bez depozytu nie zawrzemy żadnego zakładu, ale też nie obejrzymy transmisji.
  3. Obstawiamy dowolne spotkanie. Stawka nie ma znaczenia – podobnie zresztą, jak to, jakie konkretnie spotkanie wybierzemy.

Przejście przez te kroki odblokuje nam dostęp do transmisji na równo 24 godziny. Po tym czasie będziemy musieli postawić zakład jeszcze raz. Co istotne, wcale nie musi on dotyczyć tego, co chcemy oglądać. Jeden zakład odblokowuje nam bowiem wszystkie transmisje. Bez wyjątku. Możemy oczywiście to robić dowolną ilość razy – wtedy, gdy tylko najdzie nas taka potrzeba.

Sprawdź, jaki ranking bukmacherów jest najlepszy dla graczy.

Licencje Bwin – co pozwala oglądać gigant światowej bukmacherki?

Bwin to bukmacher, który jest naprawdę wszechstronny pod względem transmisji meczów, do których daje dostęp – przynajmniej poza granicami naszego kraju. Oglądać możemy u niego przede wszystkim piłkę nożną – w dodatku tak na poziomie klubowym (liga hiszpańska, włoska, niemiecka, francuska to tylko niektóre z tych, na które licencje posiada), ale też reprezentacyjnym (zwłaszcza mniej popularne i nieemitowane w telewizji mecze). Jako jedyny w sieci pozwala też oglądać mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy (nie wszystkie).

Bwin pozwala również oglądać koszykówkę (NBA), hokej (NHL), ale też tenis. W przypadku tego ostatniego mamy do czynienia ze świetnym pokryciem wszystkich ważniejszych imprez, w tym między innymi tych wchodzących w skład tak zwanego WIelkiego Szlema. Warto też wspomnieć, że Bwin to świetne miejsce do oglądania bardziej niszowych dyscyplin sportu, szczególnie zawodowi typerzy będą z tego zadowoleni. W harmonogramie udostępnianych przez niego transmisji odnajdziemy bowiem również między innymi baseball, wyścigi koni, dartsy, ale też bardzo przez niego lubiany krykiet. Można więc śmiało powiedzieć, że jego oferta na mecze na żywo jest jedną z najszerszych na rynku. Z pewnością warto mieć ją na uwadze, jeśli nie ma się ochoty na opłacanie mnóstwa abonamentów. 

5 / 5. Ocen: 5