co można obstawiac w siatkówce

Co można typować w siatkówce?

Siatkówka to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych w naszym kraju dyscyplin sportowych. Tak naprawdę przegrywa tylko chyba z piłką nożną oraz skokami narciarskimi. Nie da się ukryć, że wpływ na występowanie takiego zjawiska ma fakt, że polska kadra radzi sobie naprawdę bardzo dobrze. W końcu jesteśmy aktualnymi mistrzami Świata, którzy obronili tytuł.

co można obstawiac w siatkówce
Obstawianie siatkówki u Polskich bukmacherach online

W tym momencie nasi siatkarze są tak naprawdę głównymi faworytami do zdobycia złota na zbliżających się wielkimi krokami Igrzyskach Olimpijskich. Coraz lepiej radzą sobie także nasze siatkarki. Nie może dziwić, że jest spora grupa graczy bukmacherów w Polsce, którzy chętnie obstawiają rozmaite wydarzenia związane właśnie z tym sportem. Zwłaszcza, że oferta jest naprawdę pod wieloma względami bardzo hojna.

Zakłady na zwycięzcę

Bez kłopotu możecie m.in. typować zdarzenia dotyczące tego, która drużyna wygra konkretne spotkanie. Biorąc pod uwagę ekipy o podobnym potencjale, kursy zawsze są niższe na gospodarzy. W końcu mamy tutaj do czynienia m.in. z atutem własnej hali oraz żywiołowo dopingującymi kibicami, których na polskich arenach nie brakuje. Jeśli jest duża różnica w potencjale, to faworyci są wskazywani jako triumfatorzy – przez bukmacherów – nie tylko biorąc pod uwagę spotkania domowe, lecz także delegacyjne.

bukmacher betclic bonus 2020
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Co brać pod uwagę obstawiając mecze siatkówki? Na pewno najważniejsza jest aktualna forma danej drużyny. Warto sprawdzić, jak konkretny team radzi sobie na przestrzeni kilku ostatnich tygodni. Poza tym dobrze jest zwrócić uwagę na obecną pozycję w tabeli. Ważne jest to, jak konkretna drużyna radzi sobie w roli gospodarza lub gościa. Nie powinno zapominać się o zweryfikowaniu ewentualnych zawodników kontuzjowanych lub zawieszonych.

Czego jeszcze nie brakuje w ofercie?

Możesz bez żadnego kłopotu zdecydować się także na rozmaite zakłady dodatkowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby typować, kto wygra pierwszego, drugiego lub np. trzeciego seta. Nie brakuje także zakładów związanych z liczbą punktów – na przestrzeni jednego seta lub całego meczu. Niektórzy bukmacherzy w Polsce oferują także zakłady na poszczególnych zawodników. Można spróbować wytypować, czy dany siatkarz zdobędzie mniej lub więcej punktów. Są to zakłady krótkoterminowe.

W ofercie legalnych firm bukmacherskich jak Betclic czy popularny ostatnio w naszym kraju Betfan nie brakuje także zakładów długoterminowych. Tym sposobem można między nimi stawiać, która drużyna wygra całe rozgrywki lub jaka reprezentacja okaże się najlepsza w Lidze Światowej itp. Jesteśmy przekonani, że fani tej dyscypliny będą zatem mieli w czym wybierać.

0 / 5. Ocen: 0