fuksiarz nowy bukmacher w polsce

Czy Fuksiarz.pl to bezpieczny bukmacher w Polsce?

Fuksiarz jest nowym bukmacherem, który na polskim rynku działa od roku. Licencję na prowadzenie swojej działalności w sposób legalny pozyskał 9 grudnia 2020 roku, by po zaledwie kilku miesiącach stworzyć swój serwis internetowy i od razu zacząć przyjmować zakłady od swoich nowych klientów. Czy w tak szybkim tempie był w stanie zaprojektować stronę internetową, która byłaby nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też funkcjonalna?

fuksiarz nowy bukmacher w polsce
Czy Fuksiarz.pl to najlepszy nowy bukmacher w Polsce?

Jak się okazuje, w dużej mierze – tak. Strona internetowa tego bukmachera została bowiem wyposażona w wiele ciekawych rozwiązań. Niektóre zostały już zapożyczone przez innych bukmacherów, inne zaś – pozostają ekskluzywne właśnie dla Fuksiarza. Wszystkie zaś prześwietlimy w dzisiejszym wpisie.

Fuksiarz.pl – Kursowy boost

Boost to jeden ze stałych elementów oferty promocyjnej bukmachera Fuksiarz, a jednocześnie element interfejsu jego serwisu internetowego. Wszystkie mecze, które są oznaczone ikonką rakiety są objęte specjalną promocją kursową. Jej założenia są proste – ma ona promować obstawianie właśnie tych spotkań sportowych, znacząco podnosząc kursy, ale tylko na wybrane zdarzenie w ich ramach. Dzięki kursowemu boostowi na www.Fuksiarz.pl możemy znacząco podnieść nasze potencjalne wygrane przy jednoczesnym obstawianiu tego, co i tak mieliśmy w planach obstawiać. Ofertą tą są bowiem objęte przede wszystkim spotkania, które bukmacher uznał za najciekawsze.

ZaletyBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Pełna oferta “z rakietą” jest dostępna po wejściu w odpowiednią zakładkę menu głównego tego bukmachera. Obstawianie spotkań z Mega kursy Boostem nie różni się niczym o typowania w bardzo standardowy sposób.

Fuksiarz.pl – Szybki kupon

Dla obstawiających, którzy nie posiadają pomysłu na grę, a mimo wszystko chcą zawrzeć zakład, bukmacher Fuksiarz przygotował funkcjonalność Szybki kupon, do której dostęp daje specjalny element interfejsu znajdujący się tuż pod podglądem tworzonego przez nas kuponu. Narzędzie to pozwala nam na szybkie wykreowanie kuponu spełniającego nasze wymagania. W ramach funkcjonalności możemy określić:

 • to, ile chcemy wygrać na zakładzie,
 • stawkę, jaką chcemy na niego postawić,
 • czas rozwiązania kuponu (do wyboru mecze z dzisiaj, jutra lub pojutrza),
 • zakres kursów, jaki nas interesuje (mniejszy kurs to mniejsze ryzyko, ale też konieczność stworzenia kuponu z większej ilości zdarzeń, by móc zapewnić określoną wygraną).

Po ustaleniu każdego z tych parametrów, system samodzielnie dobierze zdarzenia i stworzy dla nas kupon. Pojawi się on w okienku podglądu kuponu. Skorzystanie z funkcjonalności nie jest w żaden sposób wiążące – stworzony dla nas kupon będzie gotowy do swobodnego edytowania, a nawet usunięcia go czy wzbogacenia o dodatkowe zdarzenia. Jeśli jednak będziemy chcieli polegać na systemie, będziemy też mogli przerodzić go we właściwy zakład. Zrobimy to dokładnie tak, jak przy stawianiu standardowego kuponu (w końcu taki właśnie jest tworzony przy użyciu tej usługi).

Kalendarz spotkań

Dla osób obstawiających spotkania sportowe regularnie Fuksiarz przygotował specjalny kalendarz, dzięki któremu można szybko wyświetlić wszystkie spotkania, jakie bukmacher www.Fuksiarz.pl udostępnia w swojej ofercie na dany dzień – wraz z dokładnymi godzinami ich rozpoczęcia i możliwością szybkiego skorzystania z jednego z wielu przedmeczowych rynków bukmacherskich – bez opuszczania podglądu kalendarza.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Kalendarz obejmuje siedem dni do przodu i można go dokładnie przefiltrować, wybierając nie tylko konkretny dzień, ale też dyscyplinę czy rynki na zakłady, jakie mają wyświetlać się w jego obrębie. Dzięki takiej jego konstrukcji możemy nie tylko odpowiednio przygotować się do obstawiania na żywo (wiedząc, kiedy to się rozpocznie), ale też stworzyć precyzyjne kupony przedmeczowe z poziomu jednej strony. Choć kalendarz jest najbardziej precyzyjny właśnie w kontekście nadchodzącego tygodnia, bez problemu można sięgnąć po dowolny inny termin, korzystając ze specjalnej ikonki i wybierając interesującą nas datę.

Fuks Kreator

Fuks Kreator to rozbudowane narzędzie, dzięki któremu jesteśmy w stanie połączyć kilka zdarzeń z tego samego meczu i zawrzeć je na jednym tworzonym przez siebie kuponie. Aktualnie w ramach tej funkcjonalności można obstawiać spotkania z zakresu piłki nożnej, wybierając poniższe rynki bukmacherskie:

 • z zakładów głównych (na zwycięzcę meczu, dokładny wynik i inne tego typu),
 • rzuty rożne,
 • żółte kartki i faule,
 • asysty,
 • spalone.

Oczywiście to, jak złożony będzie nasz zakład zależy wyłącznie od nas. Mamy tutaj dość duża swobodę. Warto tutaj przytoczyć przykład spotkania, dajmy na to Bayernu Monachium z Borussią Dortmund.

W Fuks Kreatorze na samym początku ustalamy, że chcemy postawić na zwycięstwo Bayernu Monachium. To pierwsze zdarzenie. Sądzimy, że jedynego gola dla Bawarczyków strzeli Robert Lewandowski. Typujemy go jako strzelca – to drugie zdarzenie. Przy okazji uważamy, że będzie to jedyna bramka w tym meczu. Możemy więc dodatkowo postawić na kolejne zdarzenie, a zatem na dokładny wynik.

System sam automatycznie przeliczy naszą potencjalną wygraną przy wskazanej przez nas stawce. Będzie to robił na bieżąco, dlatego też na żywo będziemy mogli modyfikować nasz nowy zakład, dokładając kolejne zdarzenia i odejmując te, które uznamy za zbyt ryzykowne. Gdy już ukończymy pracę z kreatorem, kupon pojawi się w standardowym miejscu, po prawej stronie. Będziemy musieli go opłacić, by zawrzeć zakład. W każdym momencie (do chwili zawarcia zakładu) będziemy mogli edytować stworzone przy użyciu kreatora zdarzenie.

Fuks Kreator nie tworzy kuponu akumulacyjnego, a jakby jedno zdarzenie wielokrotne (widnieje jako jedno zdarzenie na kuponie). Dzięki temu możemy połączyć kilka zakładów stworzonych przy użyciu kreatora w kupon akumulacyjny, dodatkowo zwiększając swój potencjał co do wielkości wygranej. Zawsze możemy też połączyć zdarzenie złożone stworzone przy użyciu tego narzędzia ze standardowym zdarzeniem z oferty bukmachera, również tworząc w ten sposób kupon AKO.

Warto wiedzieć: jeśli chcemy skorzystać z funkcjonalności Fuks Kreator, z technicznych względów wymagane będzie od nas dodanie pozycji “Dodaj zdarzenie do kuponu” z sekcji “zakłady specjalne”. Pozycji tej przypisany jest kurs 1.01.

Multi obstawianie spotkań na żywo w Fuksiarz.pl

Jeśli preferujemy obstawianie meczów w czasie ich trwania, z pewnością ucieszymy się z funkcjonalności Multi, aktualnie dostępnej wyłącznie u bukmachera Fuksiarz. Pozwala ona na takie zorganizowanie przestrzeni w serwisie internetowym bukmachera, by znalazło się w niej miejsce na kilka spotkań rozgrywanych w tym konkretnym momencie. Każdy mecz, który chcemy wyświetlić i obstawiać możemy wybrać przy użyciu menu po lewej stronie. Każdy pojawi się na środku, wraz z match trackerem, podglądem statystyk oraz aktualizującymi się na bieżąco rynkami na zakłady.

Jakie są korzyści płynące z tej funkcjonalności? Przede wszystkim takie, że:

 • pozwala ona zaoszczędzić wiele czasu – dzięki niej nie będziemy musieli przełączać się między zakładkami czy szukać każdego spotkania z osobna,
 • daje możliwość szybkiego tworzenia kuponów akumulacyjnych – w spotkaniach na żywo liczy się refleks w sięganiu po rynki bukmacherskie – jeśli chcemy stworzyć kupon AKO, musimy się więc spieszyć. Dzięki temu narzędziu zrobimy to szybko i sprawnie, bez potrzeby lawirowania między okienkami przeglądarki,
 • daje możliwość uniknięcia chaosu – wszystko dzięki niej znajdziemy w jednym miejscu i ustalimy według własnych potrzeb, by później wygodnie z tego korzystać.

Funkcjonalność działa bardzo płynnie, szybko aktualizując wszystkie dostępne rynki i kursy, jakimi są one opisane. W dowolnym momencie możemy dodawać kolejne spotkania (nie ma limitu co do ich ilości), ale też usuwać te, których już nie chcemy śledzić.

Fuksiarz.pl – Blog

Fuksiarz bardzo się stara, by stać się autorytetem wśród osób pasjonujących się sportem. Chce dostarczać im najświeższych informacji ze świata sportu, a jednocześnie serwować im własne analizy kolejnych meczów – koniecznie ze wzbogacaniem ich o swoją ofertę bukmacherską. Właśnie w tym celu stworzył swój blog, na łamach którego znaleźć można:

 • zapowiedzi meczów wraz z aktualnymi kursami i wskazaniem ich faworytów,
 • relacje z już zakończonych spotkań sportowych, ze zdjęciami i statystykami,
 • przeglądy nowości w jego serwisie, wraz z nowo organizowanymi akcjami promocyjnymi.

Choć funkcjonalność bloga znaleźć można również u wielu innych bukmacherów, często okazuje się, że wcale nie przykładają się do jego regularnego aktualizowania. Tymczasem Fuksiarz zamieszcza na nim wpisy w regularnych odstępach czasu.

Usługi dodatkowe bukmachera Fuksiarz

Usługi dodatkowe już dawno stały się nieodzowną częścią bukmacherskich serwisów internetowych. Choć Fuksiarz nie oferował dostępu do nich na swoim starcie, zdążył już poprawić się pod tym względem, a aktualnie oferuje dwie usługi tego typu.

Sporty wirtualne to usługa, w której prezentuje on fikcyjne spotkania sportowe, które można obstawiać całodobowo, a które bazują na algorytmach komputerowych (i to przez komputer są przedstawione). Aktualnie w palecie sportów wirtualnych znajdują się trzy dyscypliny – piłka nożna, koszykówka oraz tenis.

Drugą, nowszą usługą dodatkową w ofercie bukmachera są popularne obecnie gry karciane. Bukmacher na swojej stronie www.Fuksiarz.pl serwuje ją przy współpracy z największym ich dostawcą – firmą TVBet. W chwili obecnej daje możliwość obstawiania blackjacka i pokera. Usługa dostępna jest całodobowo i obsługiwana jest przez prawdziwe krupierki. Bazuje na losowości. Z perspektywy typującego wygląda ona prosto: oglądamy transmisję, o której dostarczanie dba właśnie TVBet, a w jej trakcie korzystamy z rynków na zakłady, które dostarcza Fuksiarz. Wszystko działa w sposób mocno usystematyzowany, jednak bazuje na losowości i na szczęściu. Usługa ta również dostępna jest całodobowo.

Na chwilę obecną Fuksiarz wciąż udoskonala swoje usługi dodatkowe, stale poszerzając je o dodatkowe gry i uatrakcyjniając ich wygląd oraz działanie. Można więc śmiało przypuszczać, że w przyszłości będą one jeszcze bogatsze. Podobnie zresztą, jak wszystkie inne funkcjonalności w arsenale tego młodego i mającego jeszcze wiele przed sobą polskiego operatora zakładów wzajemnych.

5 / 5. Ocen: 22