Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?

Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?

Na niektórych stronach można przeczytać, że w STS dostępne są mecze za darmo. Ile w tym prawdy? Dobrze jest posiadać wiedzę na ten temat z wiarygodnego źródła!

Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?
Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?

Mecze u bukmachera za darmo. Czy takie coś jest w ogóle możliwe?

Firmy bukmacherskie w dzisiejszych czasach muszą mieć swoją stronę internetową, ale chyba mało kto spodziewa się, że znajdzie w takich miejscach darmowe mecze online.

Tymczasem rzeczywiście mamy pewne portale, które poza obstawianiem oferują też coś więcej, a tym czymś są właśnie transmisje z wydarzeń sportowych. Nie ma znaczenia czy chodzi nam o piłkę nożną, czy o jakąś inną dyscyplinę – mimo wszystko powinniśmy być usatysfakcjonowani.

Już wiemy, że darmowe mecze u bukmachera to żaden mit, a fakt jakich mało. Teraz tylko pytanie, jak to dokładnie działa i co trzeba zrobić, by z tego korzystać.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

STS TV – usługa, która stała się prawdziwym hitem

Na stronie internetowej www.STS.pl znajdziemy bardzo wiele zakładów sportowych, a wśród nich mamy też dział „Na żywo”, w którym dostępne są zakłady oferowane w trakcie trwania meczów. To właśnie tutaj poza cały czas zmieniającymi się notowaniami znaleźć można wirtualne odtwarzacze ze streamami.

Każda osoba może w STS oglądać za darmo mecze ligi niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, a oprócz tego dostępne są transmisje z meczów najważniejszych turniejów tenisowych świata czy imprez podobnej rangi z innych sportów. Wszystko dostępne bez opłat, a na dodatek w trakcie obstawiania, czyli nie ma mowy, byśmy przepuścili jakąkolwiek szansę na wygraną.

Nowy STS kod promocyjny to BETONLINE

Usługa STS TV stała się hitem i chyba nikogo to szczególnie nie powinno dziwić. Ogromną zaletą transmisji na stronie www.STS.pl jest to, że można korzystać z materiałów wideo nawet na urządzeniach mobilnych, czyli smartfaonatach, tabletach itp.

Jak oglądać mecze w STS? Poradnik dla typerów

Jak za darmo oglądać mecze w STS? Zakłady Live z transmisjami
Jak za darmo oglądać mecze w STS? Zakłady Live z transmisjami

Aby oglądać mecze za darmo w STS, potrzebne jest darmowe konto, które każdy typer może założyć w kilkadziesiąt sekund. Krok pierwszy to wejście na stronę internetową www.STS.pl i wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Warto dodać, że obowiązuje w STS kod promocyjnyBETONLINE„, dzięki któremu można otrzymać aż 29 PLN jako bonus bez depozytu, a oprócz tego również do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Bukmacher STS każdego tygodnia oferuje tysiące transmisji z różnych wydarzeń sportowych i nie ma mowy o tym, by jakikolwiek stream udostępniany był za opłatą. Tyczy się to nawet takich hitów jak Barcelona – Real, Bayern – Borussia czy PSG – Lyon!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0