Czy trzeba obstawiać mecze w STS, by grać w karty online?

Czy trzeba obstawiać mecze, by grać w karty online?

Czy gracz musi obstawiać mecze u bukmachera STS, by korzystać z usługi Betgames, czyli grać w karty online? Oto garść informacji, które mogą się przydać dosłownie każdemu!

Czy trzeba obstawiać mecze w STS, by grać w karty online?
Czy trzeba obstawiać mecze w STS, by grać w karty online?

Bukmacher STS – oferta to nie tylko sport!

Firma bukmacherska STS jest zdecydowanie najpopularniejszą marką w branży w naszym kraju. To oczywiste, że kojarzy się głównie z obstawianiem meczów, chociaż trzeba przyznać, że ostatnio ciągle w jej ofercie się coś zmienia, dzięki czemu obecnie znajdziemy tam nie tylko możliwość typowania piłki nożnej oraz innych tradycyjnych dyscyplin. Najpopularniejszą z nowości jest zdecydowanie STS Betgames – dział, w którym można grać w legalne karty online.

Z racji tego, że STS działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów, korzystanie z jego usług jest w stu procentach legalne i tyczy się to także takich gier jak poker, wojna czy bakarat. W sieci znajdziecie wiele informacji o tym, że karty online dla Polaków są nielegalne, ale w tym przypadku chodzi nie tyle o rozgrywkę samą w sobie, a obstawianie gry symulowanej.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Biorąc pod uwagę, że STS to już nie tylko zakłady na sport, nie ma się co dziwić, iż coraz więcej pada pytań na temat tego, jak założyć konto w STS, by grać tylko w karty i tak dalej. Dla początkujących nie są to wcale sprawy oczywiste i dlatego postanowiliśmy przygotować na ten temat stosowny materiał.

Betgames – granie w karty w internecie na prawdziwe pieniądze

Wchodząc na stronę internetową www.STS.pl, nietrudno dostrzec dział Betgames. Znajdziemy w nim gry karciane online na prawdziwe pieniądze, wśród których dostępny jest poker, poker po polsku, wojna, a także bakarat. Jeżeli wszystko pod względem popularności utrzyma się na podobnym poziomie, jest spora szansa na to, że wkrótce do oferty dołączy chociażby wyczekiwany przez typerów blackjack.

W Betgames można grać albo bezpośrednio w portalu www.STS.pl, albo w aplikacji mobilnej przygotowanej przez bukmachera. Granie na telefonie możliwe jest dla wszystkich – pobranie programu na Androida oraz iOS-a jest w stu procentach darmowe i często jest chwalone za wygodę oraz nowoczesność.

Bukmacher STS nie łamie prawa, gdyż nie daje graczom możliwości grania w karty w sposób bezpośredni. W pokerze Texas Hold’em gracze stawiają pieniądze na to, jaki układ zwycięży, a więc nie jest tak, że sami rywalizują z innymi, licytują oraz blefują. To wyjaśnienie powinno najłatwiej zobrazować, na czym polega fenomen Betgames i dlaczego powstają już klony w stylu Forbet TVbet.

Obstawianie w STS przez internet
Obstawianie w STS przez internet

Jak założyć konto w STS, by grać w karty?

Jeżeli chcemy zagrać w karty w STS, musimy być zarejestrowanymi klientami bukmachera, a więc posiadać konto na www.STS.pl. Formularz rejestracyjny wypełnia się w kilka chwil i nawet dla początkujących nie będzie trudną przeprawą. Co bardzo ważne, przy zapisywaniu się do bukmachera można wykorzystać STS kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym odebrać 29 PLN jako bonus bez depozytu! Oprócz tego na nowych klientów czeka do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN do wykorzystania właśnie w Betgames. Ten ostatni bonus jest przyznawany jako zakład bez ryzyka, czyli zwrot w razie przegranej.

Konto w STS uprawnia do korzystania ze wszystkich usług, jakie są dostępne na www.STS.pl. Chodzi zarówno o tradycyjne zakłady na sport, jak i karty, obstawianie wirtualnych dyscyplin i wiele innych. Oczywiście, nie musimy też otwierać dwóch różnych profili, gdy chcemy grać czasem na telefonie albo innym przenośnym urządzeniu.

Mamy film, który pokazuje jak wygląda zapisywanie się do bukmachera STS. Dowiecie się z niego, co trzeba zrobić, by zacząć grać w karty online:

Bukmacher STS a dwa konta. Jak typować mecze i grać w karty?

Zakładanie dwóch kont w STS nie jest konieczne, a nawet nie można tego robić. Bukmacher nie pozwala na korzystanie z dwóch profil przez jedną osobę, tak więc sprawa jest w tej kwestii jasna i nie wydaje się, by cokolwiek miało się zmienić.

Bez względu na to, co dokładnie interesuje nas w ofercie bukmachera, wystarczy nam w zupełności jedno konto. Chodzi o to, które zakłada się na stronie www.STS.pl. Jeżeli kiedykolwiek już mieliście okazję stawiać kupon online na jakiś mecz, nie musicie teraz dokonywać rejestracji ponownie tylko po to, by sprawdzić jak działają legalne karty online oraz w jaki sposób się je obstawia.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Do obstawiania meczów i kart nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia. Każdy klient STS od razu po rejestracji otrzymuje dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu typerskiego www.STS.pl. Tyczy się to zarówno wersji standardowej, jak i tej dostępnej na urządzenia mobilne.

Przypominamy, że w przypadku kart nie ma zastosowania oferta punktów stacjonarnych STS. W lokalach bukmachera nie znajdziemy zakładów na karty i raczej jest mało prawdopodobne, by w najbliższym czasie cokolwiek się w tej kwestii miało zmienić. Wniosek nasuwa się sam: jeżeli chcemy grać w karty w Betgames, potrzebne nam konto na www.STS.pl. Innej możliwości na ten moment nie ma.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0