Dobre płatne typy bukmacherskie. Czy takie w ogóle istnieją i gdzie ich szukać?

Dobre płatne typy bukmacherskie. Czy takie w ogóle istnieją i gdzie ich szukać?

Znaleźć dobre płatne typy bukmacherskie to sztuka czy żadne wyzwanie? Sprawdźcie, co warto na ten temat wiedzieć i czym się kierować przy wybieraniu meczów do obstawiania!

Dobre płatne typy bukmacherskie. Czy takie w ogóle istnieją i gdzie ich szukać?
Dobre płatne typy bukmacherskie. Czy takie w ogóle istnieją i gdzie ich szukać?

Jak wygrywać u bukmachera i czy niektórym przychodzi to z łatwością?

Wygrywanie u bukmachera nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać początkującym typerom. Przewidywanie różnych scenariuszy w wydarzeniach sportowych na pozór nie jest żadnym wyzwaniem, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, niż w teorii. Niestety, istnieje przekonanie, że jest grupa osób, które wygrywają u bukmachera niemal każdy postawiony kupon.

Stereotypy mówiące o tym, że najlepsi typerzy w Polsce to nieomylni ludzie sprawiają, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się płatne typy bukmacherskie. Kiedy komuś w obstawianiu nie idzie najlepiej, wychodzi z założenia, że będzie posiłkował się propozycjami od bardziej skutecznych i doświadczonych. Czy to dobre podejście? Niekoniecznie.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Gotowe pewniaki z internetu to nie gwarancja wygrywania!

Nie jest tak, że wystarczy zagrać jakiegoś pewniaka z internetu, by wygrać. Gdyby tak było, firmy bukmacherskie raczej dość szybko musiałby pomyśleć o zamknięciu działalności, gdyż taka w obecnej formie byłaby nieopłacalna. Jeżeli przeglądacie fora czy grupy typerskie na FB, na pewno doskonale wiecie, że często wiele z omawianych tam typów ostatecznie się nie sprawdza.

Płatne typy bukmacherskie niewiele różnią się od tych dostępnych w sieci za darmo. Nieprawdą jest, że charakteryzują się wyższą skutecznością – nawet tym naprawdę dobrym graczom zdarzają się wpadki, a tacy w ogóle nie szukają sposobów na dorabianie w internecie.

Na pewno typy bukmacherskie VIP i inne tego typu „wynalazki” są wygodne w korzystaniu. Nie trzeba szukać, a wystarczy zajrzeć na konkretną stronę, by dostać swój pakiet pewniaków. W ten sposób mamy przeświadczenie, że zapłaciliśmy, a więc typy nam się po prostu należą. W innym przypadku moglibyśmy mieć wyrzuty sumienia, że poszliśmy na łatwiznę w stu procentach.

Jak wybierać płatne typy bukmacherskie?

Dobrze grać u bukmachera, który ma bogatą ofertę
Dobrze grać u bukmachera, który ma bogatą ofertę

Wielu ekspertów odradza korzystanie z płatnych typów bukmacherskich. Nie dzieje się tak bez powodu – chodzi o to, że takie propozycje nie dają zarobić względnie więcej w porównaniu z darmowymi alternatywami. Kolejna kwestia to koszt. Nikomu nie opłacałoby się oferować swoich pewniaków za 20 czy 30 złotych miesięcznie, a więc wchodzimy w kwoty, które wcale do najniższych nie należą.

Jeżeli już ktoś rzeczywiście upiera się, by sprawdzić, jak w praktyce działają płatne typy bukmacherskie, powinien przede wszystkim przeczytać w internecie o konkretnej stronie i sprawdzić na jej temat opinie. Skuteczne, dobre typy dostępne są na takich stronach, które każdy doskonale kojarzy. Przykładem może być chociażby portal bukmacherski Betonline – nie trzeba go nikomu przedstawiać.

Starajmy się nie ufać stronom, które nie mają bogatej przyszłości i nie dajmy się osobom piszącym historie rodem z biografii najbardziej znanych coachów na świecie. Spędza na typowaniu 5 minut dziennie, a zarabia ogromne kwoty każdego dnia? Zanim skończycie czytać jego „bajkę”, po prostu sobie odpuścicie!

Czy istnieją dobre płatne typy bukmacherskie?

Nietrudno znaleźć w internecie strony, które oferują płatne typy bukmacherskie. Problem w tym, że trudno natrafić takie, co oferują rzeczywiście dobre propozycje, a nie próbują oszukać naiwnych graczy.

Typy bukmacherskie VIP - warto czy nie?
Typy bukmacherskie VIP – warto czy nie?

Każdy decyzję musi podjąć sam, jednak szukając podpowiedzi na forach, nietrudno natrafić na opinie, że dobre płatne typy bukmacherskie to coś, co spotkać bardzo trudno. Każdy, kto odniósł mniejszy bądź większy sukces typerski, mówi wprost, że do wszystkiego najlepiej dojść samemu.

Bonus bez depozytu na początek obstawiania!

Jeżeli dopiero zaczynamy przygodę z obstawianiem, możemy na stronie internetowej www.STS.pl odebrać bonus bez depozytu, czyli pieniądze, które przyznawane są od razu za założenie profilu. Gracz nie musi wpłacać chociażby złotówki, a wszystko sprowadza się do wpisania przy rejestracji kodu promocyjnego „BETONLINE„.

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, który w swojej ofercie ma zakłady na mnóstwo dyscyplin sportowych. Znajdziemy też u niego STS Betgames, czyli legalne karty online takie jak poker, wojna czy bakarat. Bez względu na to, co wybierzemy, pierwszy zakład jest ubezpieczony na kwotę 20 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0