fernando santos zakłady

Fernando Santos zakłady bukmacherskie

Nie tak dawno temu nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Fernando Santos. Wraz z tym faktem pojawiły się oczywiście spekulacje dotyczące tego, jak Portugalczyk poradzi sobie w roli nowego trenera Biało-Czerwonych. Jeśli zaś istnieją spekulacje, pojawiają się także możliwości do zawierania zakładów wzajemnych właśnie w ich obrębie. Jak się okazuje, STS – uchodzący za najlepszego bukmachera w naszym kraju – takie możliwości zapewnia.

fernando santos zakłady

Fernando Santos – jakie zakłady bukmacherskie na selekcjonera przyjmuje STS?

W STS rejestracja zapewnia nam dostęp do wielu różnych zdarzeń powiązanych z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, wiele spośród których dotyczy jego najbliższej przyszłości, a większość – wyników, jakie trener osiągnie z naszą kadrą. Na co możemy postawić? Naszym zdaniem na uwagę zasługują rynki sugerujące, że:

  • Fernando Santos będzie selekcjonerem w dniu pierwszego meczu eliminacji do MŚ w 2026 roku – to by oczywiście oznaczało, że Portugalczyk zachowa posadę po Euro 2024.
  • Zakwalifikuje się na Euro 2024 i wygra turniej, co jest oczywiście zakładem bardzo ryzykownym, ale i przy okazji opłacalnej.
  • Zakwalifikuje się do wspomnianego turnieju i dojdzie do fazy ćwierćfinałowej – wśród zakładów znajdziemy również te dotyczące dotarcia do innych faz turnieju.
  • Wystawi do gry Grzegorza Krychowiaka / Kamila Glika – obaj Ci piłkarze są przez wielu kwestionowani w kontekście właśnie występów w kadrze.

Oczywiście każdy z dostępnych rynków na selekcjonera można obstawić dwutorowo. Oznacza to, że możemy obstawić to, że coś mu się uda lub nie.

Do kiedy będziemy mogli obstawiać zakłady na Fernando Santosa?

STS nie podało dokładnie, przez jak długi czas będą dostępne zakłady na selekcjonera reprezentacji Polski. Można się jednak spodziewać, że wszystko tutaj zależy od konkretnego zakładu. Oczywiste jest, że te rynki związane z najbliższym meczem z Czechami zakończą się tuż przed jego rozpoczęciem. Jeśli chodzi o rynki powiązane z sukcesami, mogą one być dostępne dłużej. Pamiętajmy jednak, że ich kurs będzie się zmieniał – w zależności od aktualnych wyników Santosa.

Pamiętajmy, że nowy STS kod promocyjny na darmowe zakłady to BETONLINE.

Jak zawrzeć zakład na Fernando Santosa w STS?

W STS rejestracja jest konieczna do tego, by obstawiać jakiekolwiek zakłady bukmacherskie. Aby więc obstawić przyszłość polskiego selekcjonera, musimy:

  1. Wejść na stronę i kliknąć “Załóż konto”, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Koniecznie podajmy wtedy w STS kod promocyjny BETONLINE, który da nam dostęp do dodatkowych środków.
  2. Zalogować się na konto poprzez kliknięcie przycisku Zaloguj i podanie danych wprowadzonych w czasie rejestracji. Zostaniemy przeniesieni do STS moje konto.
  3. Doładować saldo środkami, za które będziemy obstawiać wybrany przez nas rynek.
  4. Przejść do odpowiedniej zakładki i wybrać interesujący nas rynek. Zakładka ta znajduje się w dyscyplinie Piłka nożna, w drzewku Reprezentacja Polski i kategorii Fernando Santos.
  5. Ustalić stawkę i zawrzeć zakład – wszystkie niezbędne informacje pojawią się w podglądzie kuponu, znajdującym się w menu po prawej stronie.

Pamiętajmy, aby się pospieszyć. Na ten moment wszystkie kursy są dość wysokie i warto to wykorzystać.

ZaletyBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

5 / 5. Ocen: 5