Forbet - bonusy bukmacherskie 2021. Jaki kod promocyjny?

Forbet – bonusy bukmacherskie 2021. Jaki kod promocyjny?

Bukmacher Forbet posiada w swojej ofercie różne bonusy. Które z nich dostępne są w ofercie na rok 2021? Sprawdzamy kod promocyjny, zakłady i wiele więcej!

Forbet - bonusy bukmacherskie 2021. Jaki kod promocyjny?
Forbet – bonusy bukmacherskie 2021. Jaki kod promocyjny?

Bonus powitalny Forbet 2021

Bukmacher za pierwszą wpłatę większą niż 20 złotych, przyznaje swoim graczom 100 procent do maks. 2000 złotych. Z kolei zaś za drugą zwiększy nam wygraną dwukrotnie. Celem odblokowania bonusu od pierwszego depozytu, trzeba postawić zakład z minimalnym kursem 2.0. z kolei zaś, żeby móc wypłacić bonusowe środki, trzeba obrócić przyznanym bonusem 2 razy na kuponach, gdzie mamy przynajmniej trzy zdarzenia, każde z nich z kursem minimalnym 1,30, zaś łącznym 2,50. Natomiast w przypadku drugiego bonusu, możemy liczyć na jego aktywowanie po obstawieniu zakładu AKO za minimum 20 złotych i maksymalnie kwotę 200 złotych, z kursem 1,40 i min. 3 zdarzeniami.

Kwotę z pierwszego depozytu, możemy zwiększyć ponadto dzięki użyciu kodu promocyjnego. Jeżeli chcemy otrzymać kolejne 100 złotych, musimy wpłacić minimum 100 złotych. Jakie będą warunku obrotu wymienionymi bonusowymi środkami? Ekstra 100 złotych będzie musiało zostać obrócone 4 razy na kuponach mających minimum kurs 2,0 i pojedynczym kursem 1,20 (bez liczby minimalnej zdarzeń).

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 200 złotych

Po zarejestrowaniu się u buka Forbet z kodem promocyjnym, można otrzymać na start 200 złotych tak zwanego zakładu bez ryzyka. Zwrot będzie nam przysługiwał za pierwszy spośród zagranych kuponów za środki pochodzące z głównego salda. Kiedy go przegramy, otrzymamy zwrot gotówki do 200 złotych.

Bonus na start. Kod promocyjny 2021

Każdy nowy gracz przy zakładaniu konta można wykorzystać przygotowany przez markę Forbet kod promocyjny 2021. To jedno słowo „BETONLINE„, a dzięki niemu do zgarnięcia jest specjalny bonus w wysokości 50 PLN!

Forbet posiada w ofercie dla swoich klientów bonus od dwóch pierwszych wpłat. Zatem po wpłacie możemy otrzymać dodatkowe środki na nasze indywidualne konto gracza.

Program lojalnościowy

Chociaż bycie członkiem forVIP Club zapewnia wiele wygód, niestety dostanie się do niego nie jest takie proste. Bukmacher Forbet wyróżnia osoby najbardziej aktywne (częstotliwość obstawienia zakładów, wygrane, wysokość depozytów i ich regularność, czy też obrót). Gracze, którzy według bukmachera są najbardziej lojalni, mogą otrzymać od niego wiadomość mailową właśnie z zaproszeniem do klubu VIP.

Członków wymienionego klubu Forbet nagradza za pomocą specjalnej oferty powitalnej, dedykowanymi promocjami, zaproszeniami na różnorodne wydarzenia sportowe, szybką autoryzacją, jak również dedykuję opiekuna osobistego VIP.

Forbet promocje dla obecnych graczy

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możemy liczyć na wiele różnych bonusów w ramach promocyjnej ofert buka Forbet. Jest on jednym spośród tych bukmacherów, którzy dbają o to, ażeby gracze otrzymywali regularnie bonusy. Nauczy spotyka się te, które podwyższają wygraną o 14 procent, zakłady bez ryzyka na istotne wydarzenia (sporty wirtualne, skoki narciarskie, mecze piłkarskie) czy też darmowy zakład po wpłaceniu depozytu. Z początkiem roku 2019 Forbet wprowadził u siebie opcję cashout na mobilne urządzenia. To bardzo miła niespodzianka, gdyż niewielu bukmacherów wprowadza promocje, które dedykowane są na tablety i telefony. Bukmacher wykazał się również inicjatywą poprzez wprowadzenie promocji na bonus urodzinowy. Każdy spośród aktywnych graczy może w dzień swoich urodzin, spodziewać się otrzymania od buka upominku.

Aplikacja mobilna Forbet

Forbet bukmacher na telefon
Forbet bukmacher na telefon

Aplikacja mobilna Forbet działa bardzo sprawnie i jest przejrzysta. Dzięki jej użyciu możemy mieć dostęp do powiadomień push, historii kuponów, szybkich płatności, czy też match trackera. Dzięki opcji touch ID i dodatkowym zabezpieczeniom konta za pomocą kodu pin, jest ona także zupełnie bezpieczna.

W Forbet mamy dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo, jak i sportów wirtualnych i e-sportów. Nie ma żadnych problemów podczas wpłacania środków. Możemy to zrobić poprzez Blik, portfelem elektronicznym, kartą, albo przelewem. Istnieje też możliwość dokonania płatności z pomocą PayU, gdzie środki na koncie gracza pojawią już po paru sekundach. Jedyny minus to brak opcji wrócenia do aplikacji celem dokończenia płatności, po tym jak otrzymamy kod w SMS, który potwierdza wpłatę.

Strona w wersji mobilnej działa tak samo sprawnie, a szczerze mówiąc możemy się po niej poruszać łatwiej. Co istotne, na stronie bukmachera Forbet możemy oglądać sprawdzić wyniki ze spotkań, postawić w prosty sposób kupony, czy też oglądać wizualizacje z meczy. Z początkiem marca 2019 r. Forbet zmienił wygląd swojej mobilnej strony, dzięki czemu zyskała ona znacznie na wyglądzie, ale także funkcjonalności – bukmacher wprowadził chociażby zupełnie nowe zakładki ułatwiające typowanie.

W urządzeniu mobilnym możemy grać, między innymi, w blackjack. Wszystko to w ramach usługi Forbet TVbet.

Forbet Biuro Obsługi Klienta. Kontakt z supportem

Jeśli klikniemy na stronie buka w zakładkę Pomoc, ukaże się nam wiele różnych możliwości, z których możemy skorzystać dzięki obsłudze dla graczy Forbet. Na środku witryny znajduje się FAQ, w którym odnajdziemy informacje odnośnie konta i rejestracji, wypłat i wpłat, jak i zawierania zakładów. Obok umieszczone zostało niewielkie vademecum dla graczy, czyli informacje odnośnie rodzajów kursów, zakładów, sportów wirtualnych czy też zakładów na żywo. Nieco niżej znajdują się istotne informacje: kontakt, o nas, polityka prywatności i regulaminy.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0