jak obstawiać kupony bukmacherskie

Jak obstawiać kupony w firmach bukmacherskich?

Proces typowania jest naprawdę generalnie bardzo prosty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla wielu osób to nowość. Nie każdy zatem wie, jak podejść do tego zagadnienia. Masz podobnie? Przeczytaj poniższy wpis. Dowiesz się z niego, jak wygląda obstawianie oraz odbieranie wygranych w lokalach stacjonarnych i firmach bukmacherskich online.

jak obstawiać kupony bukmacherskie
Jak obstawiać kupony w firmach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów w punktach stacjonarnych

Chcesz obstawiać wydarzenia bukmacherskie w punktach stacjonarnych? Jak najbardziej jest taka właśnie możliwość. Należy jednak wspomnieć o kilku kwestiach. Przede wszystkim takie lokale są dostępne jedynie w większych miastach oraz miasteczkach. W związku z tym nie każdy ma tak dobrze, że mieszka całkiem niedaleko tych punktów. Ty z tym akurat nie masz problemu? Jak zatem wgląda proces obstawiania w firmach bukmacherskich (stacjonarnych)?

Opcji jest kilka. Możesz przyjść do lokalu i tam z oferty wybrać najbardziej interesujące Cię wydarzenia. Jest też inna opcja jeśli chcesz typować w punkcie stacjonarnym. Możesz bowiem przyjść już z gotowym kuponem do puszczenia. Liczy się to, by dokładnie zapisać numer danego wydarzenia. Każda opcja jest bowiem starannie przypisana. Potem należy wskazać swój typ. Jeśli się pomylisz, to zawsze możesz od razu zwrócić uwagę osobie przyjmującej zakłady. Raczej nie powinno być problemu, by zagrać jeszcze raz dany zakład. Mimo wszystko warto jednak starać się, by do takich sytuacji nie doprowadzać. Może być bowiem tak, że jedno z wydarzeń na kuponie już się zaczęło i kupon nie może być anulowany. Pamiętaj zatem o tym aspekcie. Dokładnie spisz wydarzenie na kartkę i zaznacz typ.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Możesz także na bieżąco podoglądać, co jest „wklepywane” na kupon. Gdyby coś było nie tak, to od razu zgłoś ten fakt osobie przyjmującej zakłady bukmacherskie. Co jeszcze jest ważne? Musisz zabrać ze sobą kupon. Pamiętaj, że to w razie czego jedyny dowód Twojej wygranej. Musisz go zatem starannie schować, by pod żadnym pozorem nie zgubić kuponu.

Jak odbierać wygrane z zakładów bukmacherskich?

Udało Ci się poprawnie wytypować wszystkie wydarzenia? Grałeś singla albo dubla? Masz pewność, że wszystko weszło? W takiej sytuacji przychodzi czas na odebranie wygranej. Jak możesz to zaś zrobić? Czeka Cię kolejna wizyta w punkcie bukmacherskim. Zabierz ze sobą kupon. Pamiętaj, że bez tego nie ma możliwości, by wygrana została odebrana. Nawet, jak miałbyś numer kuponu itp. czy dokładnie określił, kiedy dane wydarzenie zostało przez Ciebie zagrane. To tak, jak z zakładami Lotto. By coś wypłacić, musisz mieć kupon.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co dzieje się dalej? Pracownik zajmujący się na co dziej m.in. przyjmowaniem zakładów oraz wypłacaniem wygranych musi sprawdzić, czy rzeczywiście jest wygrana. W tym celu używa do tego odpowiedniego urządzenia. W końcu nic nie jest sprawdzane ręcznie itd. Jeśli rzeczywiście graczowi udało się trafić wszystkie typy, to następuje wypłacenie wygranej. Warto dodać, że typer dostaje gotówkę do ręki. Jeśli chce potwierdzenie, to warto w tym momencie się o to upomnieć. Zazwyczaj jednak takie sytuacje mają miejsce w przypadku bardzo dużych wygranych, a takie pieniądze wygrywają zawodowi typerzy, któ®zy obstawiają mecze na bardzo duże stawki.

Jak obstawiać u bukmacherów online?

Możesz także zdecydować się na obstawianie w bukmacherach internetowych. A jak pokazują statystyki, to o wiele popularniejsza opcja. W ciągu kolejnych lat ta sprawa powinna być jeszcze bardziej zauważalna. W końcu internetowe firmy bukmacherskie zapewniają naprawdę dobre usługi. Możesz obstawiać z domu lub mieszkania. Dodatkowo firmy bukmacherskie oferują atrakcyjne bonusy na start itp. Jak zaś typować wydarzenia? Załóżmy, że wpłaciliśmy do bukmachera pierwszy depozyt i mamy środki na koncie. Warto w pierwszej kolejności wybrać konkretne rozgrywki. Załóżmy, że chcesz typować spotkanie Polska – Anglia, które odbędzie się 8 września 2021 roku. W takim razie musisz wybrać kategorię odnosząca się do eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Następnie trzeba znaleźć interesujące Cię wydarzenie.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawiasz, że podopieczni Paulo Sousy niespodziewanie wygrają z wicemistrzami Europy? W takim razie trzeba zaznaczyć interesujący Cię typ. Możesz do niego dołożyć inne wydarzenia albo zakończyć selekcję. To już zależy wyłącznie od Ciebie. Co trzeba zrobić dalej? Sprawa jest prosta. Musisz wpisać stawkę. Zaleca się, by obstawiać za około 2% posiadanego aktualnie kapitału. Potem trzeba tylko zatwierdzić kupon. Tak, jak zostało wspomniane, obstawianie wydarzeń w firmach bukmacherskich online jest bardzo proste i nikomu nie sprawi żadnych trudności. Nawet osobom, które stawiają pierwsze kroki w świecie hazardu.

Wygrane są księgowane automatycznie

Czas na to, by dowiedzieć się, jak można odebrać wygrane w firmach bukmacherskich online. W tym przypadku nie musisz mieć ze sobą żadnego kuponu. Wszystko jest bowiem zapisane w historii Twojego konta… Jeśli zatem uda Ci się wygrać, to wygrana powinna być automatycznie dodana. Co zrobić, jeśli tak się jednak nie stanie? Nie ma co panikować. Nawet najlepsze systemy zawodzą. Jesteś pewny, że kupon wszedł? W takim razie trzeba skontaktować się z Obsługą Klienta. Po to, by ta sprawa była jak najszybciej załatwiona.

5 / 5. Ocen: 1