jak obstawiac żeby wygrywac?

Jak typować w zakładach bukmacherskich żeby być zarobionym?

O tym, że zakłady bukmacherskie są szansą na duży zarobek, przy stosunkowo małym wkładzie finansowym, wie chyba każdy fan sportu. Mało kto nie spróbował choć raz swoich sił w obstawianiu zakładów – to przecież nic trudnego. Wystarczy wybrać kilka „pewnych” typów i zaczekać, aż nasze przewidywania się ziszczą. Gwarantuje nam to również dodatkowe emocje przy oglądaniu meczu z przyjaciółmi. Kiedy kilka razy uda nam się trafnie przewidzieć wynik spotkania, w głowie rodzi się pytanie: czy moja wiedza o sporcie, jest w stanie przynieść mi majątek? Należy jednak pamiętać, że jest to bardzo ryzykowna forma zarabiania pieniędzy, która przy nieumiejętnym podejmowaniu decyzji, może łatwo zrobić z nas bankrutów. Jak więc grać u bukmachera z głową? Oto kilka porad dla początkujących typerów.

jak obstawiac żeby wygrywac?
Jak obstawiać mecze żeby wygrywać z bukmacherem w internecie?

1. Ustal kapitał, którym będziesz dysponował.

Przemyślenie początkowego budżetu do gry to absolutna podstawa. Oczywiście, im większą ilością pieniędzy będziemy dysponować, tym większa szansa na zysk. Dużo prościej wygrać kilka tysięcy, gdy nasz początkowy kapitał to 15tys zł, niż gdy na koncie posiadamy zaledwie 200zł. Nie znaczy to jednak, że musimy posiadać wielkie pieniądze, by osiągnąć sukces. Nie podlega przecież dyskusji, że większą sumą dysponować będzie właściciel dużej firmy, niż wynajmujący mieszkanie student. Najważniejsze to dostosować budżet do naszych aktualnych możliwości. Pamiętaj – nigdy nie zapożyczaj się na grę u bukmachera!

2. Ustal dziedzinę sportu, w której czujesz się najpewniej.

Bukmacherzy codziennie przedstawiają nam tysiące ofert z przeróżnych dziedzin sportu, od piłki nożnej, po boks i snookera. Podstawowa sprawa to wybrać jedną czy dwie kategorie, o których mamy największe pojęcie. Obstawianie dyscyplin, na których się nie znamy, nigdy nie przyniesie nam niczego dobrego. Przykładowo – zakładasz, że najlepiej orientujesz się w piłce nożnej. Badaj rynek tego sportu. Obserwuj najważniejsze wydarzenia i statystyki zespołów w danym sezonie, a najlepiej skup się wyłącznie na jednej lidze.

bukmacher betclic w polsce
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD510

3. Załóż kilka kont u sprawdzonych, rzetelnych bukmacherów.

Posiadając konta u różnych bukmacherów, mamy możliwość porównywania ofert oraz kursów na poszczególne wydarzenia sportowe. Tym sposobem, możemy wybrać ofertę, która bardziej nas interesuje – często, na tę samą drużynę znajdziemy kilka różnych kursów u poszczególnych bukmacherów.

4. Dogłębnie analizuj każde wydarzenie, jakie masz zamiar obstawić.

Nie typuj pochopnie – każdy mecz poprzedź analizą. Zdobądź jak najwięcej informacji na jego temat. W przypadku piłki nożnej; aktualną formę zespołów, liczbę kontuzjowanych graczy, statystyki drużyny u siebie i na wyjeździe, sytuację w tabeli rozgrywek itd. Zaczerpnij też opinii ekspertów z różnych serwisów sportowych. Zawsze opłaca się również korzystanie z porównywarki kursów, która pozwala nam zobaczyć typy innych graczy, czy też śledzić spadki i wzrosty kursów na dany mecz. Im więcej informacji zbierzemy, tym większa szansa na powodzenie naszego zakładu.

Jak typować w zakładach bukmacherskich żeby być zarobionym?
bonus na grę bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

5. Prowadź historię swoich zakładów.

Dla profesjonalnych typerów, wyciąganie wniosków z własnych błędów to absolutna podstawa.

Rejestruj wszystko na temat kuponów, które postawiłeś – zarówno wygranych jak i przegranych. Wyciągaj wnioski, ucz się na błędach, sprawdzaj jakie kwoty zarobiłeś i ile straciłeś. Prowadzenie historii zakładów, pomoże Ci w ustaleniu twoich mocnych i słabych stron, pokaże na czym najwięcej zyskałeś, a także w co nie powinieneś więcej inwestować.

6. Jakie zakłady warto obstawiać?

Istnieje wiele typów zakładów. Żeby należycie przestawić je wszystkie, należałoby poświęcić im osobny artykuł. Aby jednak doradzić, w jaki typ warto zainwestować, trzeba pokrótce go opisać. Zakłady pojedyncze, czyli tak zwane single, polegają na obstawieniu tylko jednego wydarzenia. Teoretycznie przeznaczone są one dla graczy o większym kapitale. Obstawianie jednego meczu znacznie zwiększa nasze szanse na wygraną. Przykładowo, jeśli typujemy wynik meczu w kategorii: wygrana zespołu A, remis, wygrana zespołu B, nasze szanse wynoszą 33,3%. Jeżeli natomiast obstawimy np. liczbę goli powyżej/poniżej 1,5 – szansa na wygraną wyniesie aż 50%. Dlatego właśnie profesjonalni gracze zalecają obstawianie singli lub ewentualnie zakładów z maksymalnie dwoma zdarzeniami.

7. Wykorzystuj pomyłki bukmacherów.

Nie bój się wysokich kursów. Nie zawsze oznaczają one małe prawdopodobieństwo zdarzenia. Zdarza się, że kurs na zwycięstwo danego zawodnika/drużyny jest zdecydowanie za wysoki, niż logicznie powinien być. Staraj się być spostrzegawczy, wykorzystuj okazje do zysku – profesjonalni typerzy bazują właśnie na wysokich kursach.

8. Naucz się przegrywać.

To bardzo ważna dla typera umiejętność. Nie chodzi tutaj o całkowite niezrażanie się porażką i bezmyślne granie dalej, a o mądre przegrywanie. U dużej ilości graczy obserwuje się tendencję do konieczności „odbijania się” po porażce. Jest to bardzo niebezpieczna taktyka gry i praktycznie zawsze prowadzi do wielkich strat finansowych. Porażkę przyjmij ze spokojem, wyciągnij wnioski. Nie obstawiaj w emocjach nieprzemyślanych zakładów. Gracze, którzy nieustannie próbują się odbijać, najczęściej kończą jako bankruci.

9. Alkohol nie jest dobrym doradcą!

Przenigdy nie obstawiaj zakładów po alkoholu. Jeżeli decydujesz się na grę u bukmachera, zawsze rób to z głową. Alkohol dodaje animuszu i wyzwala w człowieku skłonności do podejmowania ryzyka. Pijani gracze tracą możliwość realnej oceny zdarzenia i racjonalnego myślenia. Niestety, zadziwiająco duża liczba graczy nie uznaje tej zasady. Typerzy obstawiający wysokie kursy po spożyciu alkoholu to najłatwiejszy zysk dla bukmacherów.

Pamiętajmy, że gra u bukmachera zawsze wiąże się z ryzykiem. Nawet jeżeli w stu procentach stosujemy się do powyższych zasad, nie możemy mieć pewności, że odniesiemy sukces. Choćby wydawało się nam, że mamy realny wpływ na to co dzieje się na boisku, korcie czy ringu, należy pamiętać, że wszystko na czym bazujemy to przypuszczenia. Obstawianie zakładów może być naprawdę ciekawą szansą na zarobek – należy jednak pozostać cierpliwym i mądrze zarządzać ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1