Jak wygrać 200 000 zł w Keno online?

Jak wygrać 200 000 zł w Keno online?

Keno online to loteria, w której zdobyć można za podstawową stawkę nawet 200 000 zł. Co trzeba zrobić, by właśnie tyle dostać na konto bankowe? Pokazujemy wszystko krok po kroku!

Jak wygrać 200 000 zł w Keno online?
Jak wygrać 200 000 zł w Keno online?

Keno – proste zasady i szybkie, częste losowania

Zaczynając grać w Keno, każdy marzy o tym, by zarobić w tej loterii możliwie jak najwięcej. Ogromną zaletą tego produktu jest to, że wystarcza postawienie 2 złotych, by móc powalczyć o 200 000 zł. W przeciwieństwie do takich gier jak chociażby Eurojackpot, nie trzeba czekać tutaj na losowanie kilka dni, bo w każdej dobie mamy dokładnie 261 rozstrzygnięć – nowe wyniki pojawiają się co 4 minuty, a więc dokładnie taki jest odstęp czasowy od kolejnej możliwości zarobku.

To, co również gracze bardzo sobie cenią, to bez dwóch zdań proste zasady. Nie brakuje na rynku loterii, gdzie wszystko skomplikowane jest do granic możliwości, a potencjalna nagroda główna tak naprawdę niemożliwa do zdobycia. W Keno wygląda to inaczej – losowanych jest 20 liczb, a gracz typuje 10 lub mniej. Im więcej trafia, tym pokaźniejsze pieniądze zdobywa.

Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Bez względu na to czy gramy przez internet, czy też w tradycyjnych kolekturach, możemy grać w Keno albo na chybił trafił, albo też samemu zakreślić liczby. Na jednym kuponie można zawrzeć więcej zakładów, a da się także te same liczby postawić w konkretnej liczbie losowań np. zagrać jednym kliknięciem swoje „szczęśliwe numerki” aż 50 razy!

Ile wynoszą wygrane w Keno?

Chcąc wiedzieć, jak wygrywać w Keno, trzeba zacząć od tego, ile dokładnie jest tutaj do zdobycia. Największa wygrana to 2 000 000 złotych, ale jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy są gotowi postawić nie 2 złote, ale sporo więcej.

Najwięcej zdobywa się za trafienie 10 liczb z 10. Najogólniej przedstawiając sprawę, im mniej się mylimy w swoich typowaniach, tym lepiej. Wyjątkiem jest nietrafienie ani jednej liczby w przypadku zagrania 10, 9 lub 8. W takim przypadku zdobywa się swego rodzaju nagrodę pocieszenia – od 2 do nawet 6 zł (w przypadku gry bez mnożnika).

Podobnie jak dostępne są z gry Kaskada wyniki, bez najmniejszego problemu można także sprawdzać rozstrzygnięcia, jakie nastąpiły w Keno. Losowań jest na tyle dużo, że trudno śledzić je na bieżąco. Na szczęście, obecnie wszystko rozliczane jest automatycznie, a więc ewentualna wygrana zostaje po prostu dodana do konta internetowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

2 złote to stawka podstawowa, ale Lotto przygotowało także coś dla tych, którzy celują w bardzo wysokie zyski. W Keno grać mnożna z tak zwanym Mnożnikiem, a jednocześnie powiększyć stawkę nawet dziesięciokrotnie. Zastosowanie każdego z możliwych dodatków to nawet 40 złotych stawki, a potencjalna wygrana w takiej sytuacji to zawrotne 20 000 000 zł. Jest tutaj jednak zła wiadomość – jeszcze nikt nigdy nie zdobył takich pieniędzy w Keno.

Realne zyski w Keno to tak naprawdę kilka tysięcy złotych. Kilkanaście czy kilkadziesiąt to już bardzo dobre wyniki. Z kolei nagroda 200 000 zł zarezerwowane jest dla największych szczęśliwców.

Jak wygrać 200 000 zł w Keno?

Co trzeba zrobić, by wygrać w Keno sumę 200 000 złotych? Jest na to tylko jeden sposób: konsekwentnie stawiać zakłady i liczyć na to, że los się do nas uśmiechnie. Taki zysk można osiągnąć już przy stawce zaledwie 2 złote, a należy trafić 10 z 10 wytypowanych liczb z 20, które są losowane.

Dzięki powiększeniu stawki potencjalne wygrane są większe. Zapłacenie 6 zł zamiast 2 to wygrana trzy razy większa, a więc 600 000 zł i tak dalej, i tak dalej. Sprawdzanie, jakie są wyniki Keno to hobby wielu Polaków, którzy liczą na potężne wygrane w tej grze.

Ile jest do wygrania w Keno?
Ile jest do wygrania w Keno?

Czy granie w Keno jest dobrym pomysłem?

Gry liczbowe nie są dla wszystkich – co do tego nie ma wątpliwości. Na pewno więc tylko część z was będzie sądziła, że granie w Keno to dobry pomysł. Inni z kolei będą sprawdzać, co obecnie oferują najlepsi bukmacherzy, bo u nich typować można nie tylko sport, ale także i więcej, a mimo wszystko wydaje się, że wszystko oparte jest na mniejszej losowości.

Jeżeli interesujemy się sportem, jesteśmy w stanie przewidzieć wyniki meczów. Gdy znamy się na pokerze, obliczmy prawdopodobieństwo, które pozwoli nam podejmować właściwe (długoterminowo) decyzje. W grach takich jak Keno można jedynie trzymać kciuki za szczęście i nic poza tym. Nie każdy chce tak działać i na pewno ma ku temu powody.

U bukmacherów można odebrać sporo bonusów na start. Często wystarczy wpisać wyjątkowe hasło bonusowe – jak chociażby Betcris kod promocyjny – by dostać środki na początek obstawiania lub zwrot w razie pierwszej przegranej. Jeżeli zatem ktoś uważa, że granie na sport nie jest dla niego, może przekonać się o tym na własnej skórze, a nie opierać się jedynie na przypuszczeniach.

Nie odpowiemy za was, czy granie w Keno jest dobrym pomysłem, czy nie. To subiektywna kwestia. Na pewno duże wygrane za samo typowanie liczb kusi, ale czy te realne kwoty, jakie można zarobić działają na wyobraźnię w takim samym stopniu? Odpowiedź pozostawiamy wam.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 341