Już 3 czerwca KSW Colosseum 2 na Narodowym. Gdzie oglądać w TV?

Już 3 czerwca KSW Colosseum 2 na Narodowym. Gdzie oglądać w TV?

3 czerwca 2023 roku odbędzie się niezwykle oczekiwane wydarzenie sportowe – gala KSW Colosseum 2. Sprawdź, gdzie i kiedy można obejrzeć ten event! Po sześcioletniej przerwie, KSW, największa polska organizacja MMA, powraca na Stadion Narodowy w Warszawie. KSW 83: Colosseum 2 przyciąga uwagę fanów MMA na całym świecie dzięki swojej wyjątkowej obsadzie.

Już 3 czerwca KSW Colosseum 2 na Narodowym. Gdzie oglądać w TV?
Już 3 czerwca KSW Colosseum 2 na Narodowym. Gdzie oglądać w TV?

Gdzie oglądać KSW Colosseum 2 w TV?

Gala KSW 83: Colosseum 2 będzie dostępna do oglądania w serwisie Viaplay, który oferuje transmisje w ramach subskrypcji Viaplay Total. Subskrypcja dostępna jest dla widzów z Polski, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Anglii, Holandii, Estonii, Szwecji, Litwy i Łotwy. Dla krajów, które nie mają dostępu do Viaplay, wydarzenie będzie dostępne za pośrednictwem KSWTV.

Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 18:00, 3 czerwca (sobota). Na początku widzom przyjdzie posłuchać rozmów w studio, natomiast później rozpocznie się już główne danie wieczoru.

Subskrypcja Viaplay Total kosztuje 55 złotych miesięcznie, przy czym można zrezygnować z niej w dowolnym momencie i nie płacić za kolejne trzydziestodniowe okresy rozliczeniowe.

ZaletyBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Kogo zobaczymy na gali KSW Colosseum 2?

Gala KSW 83: Colosseum 2 na PGE Narodowym to wydarzenie sportowe, które nie ma sobie równych. 3 czerwca aż 22 zawodników stanie twarzą w twarz w 11 zaplanowanych pojedynkach.

Głównym wydarzeniem będzie trzecie starcie Mameda Khalidova (36-8-2) i Scotta Askhama (19-5). Ta walka to kulminacja trylogii, którą z zapartym tchem śledzą kibicie w całej Polsce, a i nie tylko.

Na karcie walk znajdziemy także starcia o tytuły. Obecny mistrz wagi lekkiej, Marian Ziółkowski (25-8-1, 1NC), będzie bronił swojego tytułu przed Salahdinem Parnassem (17-1), który dzierży tymczasowy pas innej kategorii. Już teraz możesz sprawdzić na walkę Ziółkowski – Parnasse typy i kursy bukmacherskie!


Czempion kategorii koguciej, Jakub Wikłacz (14-3-1), będzie walczyć z Werllesonem Martinsem (18-5). W sobotę na Narodowym fani MMA obejrzą również w akcji Pawła Pawlaka (21-4-1 10) i Tomasza Romanowskiego (18-8 1NC) mierzących się o pas wagi średniej.

Dużo emocji wśród kibiców wywołuje walka z udziałem Mariusza Pudzianowskiego (17-9) i Artura Szpilki (2-0), a także debiut w MMA byłego dwukrotnego mistrza świata w pięściarstwie, Krzysztofa Głowackiego.

O której walki na KSW 03.06.2023? Sprawdź i obejrzyj!

Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 18:00. Pierwsi do oktagonu wejdą debiutanci Krzysztof Głowacki i Patyk Tołkaczewski. Następnie, w klatce zobaczymy pojedynek Macieja Kozieczko z Leo Brichtą. Walka wieczoru, pomiędzy Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem, rozpocznie się nie wcześniej niż o północy.

4.9 / 5. Ocen: 71