Kurs na Polskę ze Słowacją to aż 30.00 w Superbet!

Kurs na Polskę ze Słowacją to aż 30.00 w Superbet!

Polska jest zdecydowanym faworytem do tego, by wygrać ze Słowacją na Euro 2020. Bukmacher Superbet daje jednak graczom okazję do postawienia zakładu na zwycięstwo Biało-Czerwonych po kursie 30.00! Już teraz można sprawdzić, na czym polega ta promocja.

Kurs na Polskę ze Słowacją to aż 30.00 w Superbet!
Kurs na Polskę ze Słowacją to aż 30.00 w Superbet!

Polska – Słowacja (Euro 2020) kursy bukmacherów. Ile można zarobić?

Przygotowane na spotkanie Polska – Słowacja kursy bukmacherskie wyraźnie dają do zrozumienia, że to Biało-Czerwoni mają dużo większe szanse na zwycięstwo od swoich rywali. Podopieczni Paolo Sousy i ich triumf to kurs średnio 1.95, co w przeliczeniu na pieniądze daje wygraną 254 zł przy postawieniu „stówy”. Z kolei wygrana Słowaków to już zysk w wysokości aż 633 złotych!

Mało kto wierzy w scenariusz, że Polsce podwinie się noga na starcie Euro 2020. Właśnie dlatego przygotowane na ME typy bardzo często podkreślają, iż Polska wyjdzie z grupy, a pytaniem jest raczej, czy z miejsca drugiego, czy trzeciego.

ewinner bukmacher online
Legalne obstawianie meczów w eWinner – Kod promocyjny na bonus

Jeżeli ktoś jest niemal przekonany o tym, że Biało-Czerwoni w dniu 14 czerwca pokonają swoich rywali, może zainteresować się promocją na www.Superbet.pl, gdzie wystawiono dla nowych graczy promocyjny kurs w wysokości 30.00!

Kurs 30.00 na Polskę przeciwko Słowacji. Tylko w Superbet!

Firmy bukmacherskie walczą o klientów. Bukmacher Fuksiarz rozlicza zakład jako wygrany już przy wyniku 2:0, a jeszcze gdzie indziej można otrzymać zwrot w przypadku, gdy Polsce nie uda się wygrać ze Słowacją. Z kolei na www.Superbet.pl można otrzymać ogromną wygraną, gdy naszym kadrowiczom rzeczywiście uda się pokonać rywali na stadionie w Petersburgu.

Kurs 30.00 na mecz Polska – Słowacja jest dostępny tylko dla nowych klientów. Osoby, które chcą z niego skorzystać, nie mogą wcześniej stawiać żadnych innych typów na Euro 2020 oraz pozostałe wydarzenia z oferty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jak zagrać na Polskę z kursem 30.00 przeciwko Słowacji?

  1. Zarejestrować konto na www.Superbet.pl
  2. Wpłacić co najmniej 50 PLN
  3. Postawić zakład na wygraną Polski ze Słowacją za maksymalnie 10 PLN
  4. W przypadku wygranej otrzymuje się normalny zysk, a także zgarnia bonus odpowiadający kwocie, jaką można zgarnąć za zagranie po kursie 30.00. W przypadku stawki 10 PLN jest to nieco ponad 283!

Do rejestracji nie jest potrzebny w tym przypadku żaden kod promocyjny. Sam proces zakładania konta nie zajmuje wiele czasu, a na start można jeszcze zgarnąć chociażby tydzień grania bez ryzyka ze zwrotem do 500 PLN!

Przypominamy, że na nowych klientów czeka jeszcze w STS bonus bez depozytu na Euro 2020. U tego bukmachera z kodem „BETONLINE” dostaje się 29 PLN za samą rejestrację, a potem do 1200 PLN przy I wpłacie!


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1