Obstawianie Ligi Narodów. Zwrot od STS - jak go odebrać?

Obstawianie Ligi Narodów. Zwrot od STS – jak go odebrać?

Zwrot od bukmachera STS na obstawianie Ligi Narodów to możliwość otrzymania nawet 100 zł w przypadku nietrafionego kuponu. Pokazujemy, jak można skorzystać z tej promocji.

Obstawianie Ligi Narodów. Zwrot od STS - jak go odebrać?
Obstawianie Ligi Narodów. Zwrot od STS – jak go odebrać?

Obstawianie Ligi Narodów. Zwrot od STS!

Piłkarska Liga Narodów UEFA to sposób na to, by reprezentacje rozgrywały jak najwięcej meczów o stawkę, a jak najmniej tych o przysłowiową pietruszkę. Obstawianie Ligi Narodów cieszy się sporym powodzeniem, a Polska będąca w dywizji A ma okazję podczas tych rozgrywek mierzyć się z bardzo mocnymi ekipami, co jest dla kibiców smakowitym kąskiem.

Na stronie internetowej www.STS.pl przygotowuje się wiele promocji dla aktywnych typerów. Niektóre z premii dedykowane są nawet jedynie Lidze Narodów. Tak jest właśnie z ofertą specjalną na zbliżający się pojedynek Belgia – Polska, który zaplanowany jest na 8 czerwca godzinę 20.45.

Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Każda osoba, która zdecyduje się postawić kupon SOLO lub AKO z zakładem na mecz Belgia Polska, otrzyma możliwość zgarnięcia do 100 zł zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Jeżeli więc gracz postawi na Biało-Czerwonych, a ci przegrają, odzyska część zagranej stawki. Maksymalnie zdobyć można aż 100 złotych!

Jak otrzymać do 100 zł w STS na Belgia – Polska?

W ramach tej promocji nie jest wymagany kod vouchera STS. Najważniejszą rzeczą przed przystąpieniem do obstawania jest zalogowanie się na konto typera, a następnie zapisanie się do zwrotu na Belgia – Polska. STS bierze pod uwagę pierwszy kupon zagrany po zarejestrowaniu się w tej ofercie specjalnej.

Warunki, jakie musi spełniać kupon, by został zakwalifikowany do oferty, to:

  • AKO lub SOLO
  • przynajmniej jedna propozycja z oferty na mecz Belgia – Polska
  • obstawianie dopiero po zapisaniu się do promocji
  • stawka dowolna
  • kurs dowolny
  • zakłady przedmeczowe, ale także i na żywo

Jak można obliczyć potencjalny zwrot? Tu nie ma nic skomplikowanego – gracz dostaje od bukmachera 50% wartości zagranej stawki. Bonus otrzymać można tylko za jeden kupon. Liczy się ten zagrany najwcześniej, a nie za największe pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Akcja trwa od 6 czerwca 2022 roku do 8 czerwca do godziny 23.59.

Promocja na start w STS nadal dostępna!

Jeżeli nie jesteśmy klientami bukmachera STS, do odebrania zwrotu potrzebujemy w pierwszej kolejności darmowego konta. Założyć je można na stronie internetowej www.STS.pl. Limitowany STS kod promocyjny dla naszych Czytelników to słowo „BETONLINE” – pozwala na zdobycie 100 zł premii w postaci zakładu bez ryzyka! W pakiecie na start do zgarnięcia są jeszcze trzy bonusy od wpłat aż do 1500 zł!

Reprezentacja Polski przed meczem z Belgią rozegrała jeden pojedynek w nowej edycji Ligi Narodów. Biało-Czerwoni na inaugurację rozgrywek poradzili sobie we Wrocławiu z Walią, zwyciężając 2:1.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 142