Obstawianie tenisa. Jak grać, by wygrywać u bukmachera?

Obstawianie tenisa. Jak grać, by wygrywać u bukmachera?

Tenis to – obok piłki nożnej – jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Nic więc dziwnego, że również i w Polsce posiada grono swoich oddanych kibiców. Coraz więcej spośród nich decyduje się również na zakosztowanie obstawiania go. Bukmacherzy do swojej oferty na tenis przykładają się nie od dziś, zawsze starając się pokryć go w jak największym stopniu. Nasz poradnik skupia się na tym, by ułatwić typującym skuteczne i przynoszące rezultaty typowanie tenisa, ale i znalezienie bukmachera, u którego mogliby realizować własne typy bukmacherskie właśnie na tę dyscyplinę.

Obstawianie tenisa. Jak grać, by wygrywać u bukmachera?
Obstawianie tenisa. Jak grać, by wygrywać u bukmachera?

Jak typować tenis? – praktyczne wskazówki

Choć tenis jest grą indywidualną (a nie drużynową, jak wspomniana przez nas we wstępie piłka nożna), jego obstawianie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać i wymaga nie tylko odpowiedniego podejścia, ale i dobrego do tego przygotowania. Poniższe wskazówki sprawią, że będzie ono łatwiejsze i pokażą nam, w którym kierunku owe przygotowanie powinno pójść.

1. Zrozummy charakterystykę tenisa i jego zasady

Tenis jest sportem innym niż cała reszta i wymaga doskonałej znajomości jego zasad. Warto też zapoznać się ze wszystkim, co jest specyficzne właśnie dla niego i zrozumieć, że tutaj nawet wiatr ma ogromny wpływ na przebieg każdego spotkań. Tylko po zrozumieniu tego nasze zakłady bukmacherskie w jego obrębie będą mogły być efektywne.

2. Analizujmy – jeszcze zanim rozpocznie się spotkanie

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Choć analiza pod kątem typowania tenisa nie należy do najbardziej rozległych (w końcu w pojedynku bierze zwykle udział zaledwie dwóch tenisistów), jest bardziej istotna, niż gdziekolwiek indziej (nawet legalny poker wymaga jej mniej). Zadbajmy o jej szczegółowe przeprowadzenie, biorące pod uwagę między innymi:

  • aktualną formę zawodników lub zawodniczek – to ona definiuje ich zachowanie na korcie;
  • nawierzchnię kortu – niektórzy zawodnicy czują się lepiej na kortach o ściśle określonej nawierzchni;
  • dane statystyczne – pozwolą nam określić faworyta danego spotkania;
  • fazę w danym turnieju – rozgrywka w tenisie może być męcząca i trwać godzinami – weźmy to pod uwagę.

3. Zaniechajmy stawiania kuponów akumulacyjnych

Choć kupony AKO kuszą większymi wygranymi, ich obstawianie wiąże się z większym ryzykiem – nasze zakłady bukmacherskie bazujmy na kuponach SOLO, te akumulacyjne traktując zaledwie jako ciekawostkę.

4. Różnicujmy opcje bukmacherskie

Bukmacherzy dają nam dostęp do różnych opcji bukmacherskich. Starajmy się nie zamykać w obrębie jednej z nich (zazwyczaj jest nią ta najbardziej standardowa, a zatem typowanie zwycięzcy) – zwłaszcza, że pozostałe pozwalają zwykle zyskać o wiele więcej.

5. Zwróćmy szczególną uwagę na kontuzje i zmęczenie

Tenis to sport kontuzji, w którym wielką wagę odgrywa zmęczenie. Zwróćmy na to uwagę, aby nie zostać zaskoczonym nagłym kreczem (czymś na wzór walkoveru w trakcie spotkania, zwykle spowodowanego kontuzją).

Obstawianie tenisa u bukmachera
Obstawianie tenisa u bukmachera

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na tenis

Nie od dziś polscy bukmacherzy traktują tenis jako jeden z najważniejszych elementów ich oferty na zakłady bukmacherskie. W związku z czym każdy z nich stara się zaprezentować jak najlepszą ofertę właśnie na niego. Poniżej prezentujemy te podmioty, które stwarzają najlepsze warunki na typowanie tej dyscypliny, a jednocześnie dają nam dostęp do największej ilości rozgrywek w jej obrębie.

Tenis u bukmachera STS

Star-Typ Sport (STS) istnieje na rynku już na tyle długo, że zdołał zrozumieć, jak ważne jest właściwe pokrycie tenisa. Obok swoich usług dodatkowych (jak legalny poker) oraz najpopularniejszej piłki nożnej, to właśnie jemu nadaje priorytet, pokrywając większość rozgrywek w jego obrębie i proponując na każde z nich bardzo interesujące kursy bukmacherskie.

Tenis u bukmachera Fortuna

Fortuna, a zatem kolejny bardzo doświadczony zawodnik na polskim rynku bukmacherskim, również jest „pewniakiem” jeżeli chodzi o tenis. Obejmuje swoją ofertą większość rozgrywek w jego ramach, typy bukmacherskie na tenis pozwalając realizować w wielu różnych opcjach bukmacherskich. Wychodzi też z ciekawą ofertą bonusową, ogólną i tą skierowaną właśnie do fanów tenisa.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0