lvbet opinie profesjonalnych typerów

Opinie profesjonalnych typerów o bukmacherze Lvbet

Firma LVBet to jeden z wielu legalnych polskich bukmacherów, którzy profesjonalni typerzy obstawiają swoje kupony. Dlaczego warto zwracać na niego uwagę? Jakie są opinie o LVBet i czy jest to firma, w której można zarobić miliony? Tego wszystkiego i wielu innych ciekawych informacji dowiecie się z tego oto artykułu.

lvbet opinie profesjonalnych typerów
Czy opłaca się obstawiać mecze u bukmachera Lvbet?

LVBet to jeden z młodszych bukmacherów na rynku. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2016 z przytupem, proponując użytkownikom nie tyle lepszą ofertę, ile atrakcyjne bonusy i promocje, a także sporo ciekawych rozwiązań technicznych. Na pozostałych bukmacherów padł blady strach, gdyż w żadnym wypadku nie byli oni konkurencyjni w porównaniu do młodej spółki. Obecnie wszystko się już zmieniło i to LVBet ma powód do zmartwień, ale nie o tym dzisiaj mowa. Jak wygląda bukmacher LVBet i jakie są o nim opinie?

Opinie o ofercie LVBet

LVbet posiada szeroką ofert zakładów bukmacherskich. Dostępne są tu wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a także i te mniej znane i szanowane, które trafią do małej grupy odbiorców. LVBet nie ogranicza się także tylko do największych turniejów, ale oferuje nam naprawdę wiele różnego rodzaju atrakcyjnych pozycji, nawet z lig i krajów, o których słyszymy po raz pierwszy.

Nieco gorzej wypada oferta zakładów live. W skali miesiąca możemy typować aż 10 tysięcy różnych spotkań, co nie jest zbyt imponującą liczbą, ale należy liczyć się z tym, że i tak raczej mało kto chciałby stawiać jakiś wymyślne dziwy. Zakłady live obstawia się najczęściej na tych najbardziej popularnych dyscyplinach, gdyż to tam najłatwiej o informacje. Mamy też wtedy większą pewność, że spotkanie nie zostanie usunięte z oferty z powodu podejrzenia korupcji. 

bukmacher betclic bonus 2020
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Bukmacher LVBet to także rozbudowana oferta sportów wirtualnych. Niemniej jednak nie znamy wielu osób, które lubiłyby z tego korzystać, jako iż są to rozgrywki generowane w 100% przez komputer i próby przewidzenia ich rezultatu są praktycznie niemożliwe. Nie ma wic najmniejszego sensu, by coś takiego obstawiać. Równie dobrze można wyrzucić pieniądze w błoto. 

Najgorsze opinie o LVBet dotyczą kursów bukmacherskich. Na te najbardziej popularne sporty spotkamy się z marżą wynoszącą ok. 5-6%. Nie jest to źle, ale duża część legalnych polskich bukmacherów oferuje dużo lepsze warunki. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku tych nieco mniej popularnych sportów. Tam marża sięga nawet 8-9% co jest bardzo słabym wynikiem. Na szczęście LVBet ma sporo przyjemnych promocji, które znacząco poprawiają komfort obstawiania i zwiększają zarobki. 

Minimalna stawka kuponu to 1 złoty.

Opinie o bonusach i promocjach LVBet

LVBet to bukmacher z bardzo ciekawymi promocjami. Jest ich dużo, a w dodatku każdego tygodnia otrzymujemy coraz to nowsze propozycje. Przyjrzyjmy się im na spokojnie.

Główną promocją w LVBet, przeznaczoną dla nowych typerów, jest pakiet mistrzowski. Zakładając nowe konto i dokonując pierwszego depozytu, otrzymujemy możliwość podwojenia go, aż do kwoty 1000 złotych. W skrócie, jeśli wpłacimy 1000 złotych, otrzymamy z tego 1% i mnożnik kursu całkowitego x100. Po przygotowaniu odpowiedniego kuponu będziemy mogli aktywować na nim nasz mnożnik. Jeśli przegramy, możemy pożegnać się z pierwszym bonusem.

Jeśli natomiast uda nam się wygrać, możemy otrzymać nawet 1000 złotych. Nie jest to zbyt dobra promocja, jako iż wszystko zależy od tego jednego zakładu, ale na szczęście czeka na nas także i druga opcja. W drugiej części promocji wystarczy, że wpłacimy 50 złotych i otrzymamy z tego 1% depozytu oraz mnożnik kursu x50. Po obstawieniu odpowiedniego zakładu mamy możliwość zdobycia nawet 500 złotych.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście nie otrzymamy naszych pieniędzy od razu. Zanim będziemy mogli wypłacić wygraną kwotę, musimy spełnić warunki obrotu. Kwota pierwszego depozytu podlega czterokrotnemu obrotowi na kuponach o kursie minimalnym 2.00, a kwota drugiego depozytu musi zostać obrócona trzykrotnie na kuponach o kursie 2.00.

Bonus powitalny w LVBet jest dość atrakcyjny, ale głównym jego problemem jest to, że w razie niepowodzenia tracimy szansę na zdobycie większych pieniędzy. Z tego powodu młodzi typerzy mogą mieć ogromne problemy, by zdobyć dodatkowe pieniądze. 

opinie o bukmahcerach

Polski bukmacher LVbet znany jest nie tylko z dobrej oferty zakładów ale również wysokich kursów i bardzo dobrej aplikacji mobilnej.

Typer

forum betonline.net.pl

O ile opinie dotyczące bonusu powitalnego w LVBet są mieszane, tak jeśli chodzi o promocje przeznaczonych dla stałych graczy, to jest już dużo lepiej. Łatwiej chyba będzie wymienić to, czego nie proponuje nam bukmacher. Nie no, oczywiście żartujemy, ale i tak inne spółki powinny brać przykład z LVBet.

Opinie o bonusach w LVBet są bardzo dobre i w ogóle się temu nie dziwimy. Każdego tygodnia możemy odebrać 50 złotych, jeśli jedno spotkanie na kuponie z pięcioma zdarzeniami okaże się nietrafione, kupony kombi z dużą ilością typów mają zwiększone wygrane, co chwilę organizowane są turnieje typerów z cennymi nagrodami, każdy może skorzystać z bonusu lojalnościowego. Oczywiście jest to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż każdego tygodnia otrzymujemy także promocje dedykowane danym, aktualnie rozgrywanym wydarzeniom. 

Nie da się ukryć, że promocje są bardzo dobre, a opinie w internecie tylko to potwierdzają. Mamy nadzieję, że LVBet utrzyma formę. 

0 / 5. Ocen: 0