Pewniaki na High League. Które typy dadzą zarobić?

Pewniaki na High League. Które typy dadzą zarobić?

Gala High League to hit wśród fanów MMA z udziałem celebrytów. Jakie są pewniaki na to wydarzenie? Sprawdzamy, które typy dają zarobić najwięcej!

Pewniaki na High League. Które typy dadzą zarobić?
Pewniaki na High League. Które typy dadzą zarobić?

Zakłady bukmacherskie na High League

Gala High League to jedno z najmocniej wyczekiwanych wydarzeń roku 2021 w polskim MMA. W naszym kraju jest coraz więcej miłośników tak zwanych freak fightów, dlatego nikogo szczególnie nie powinno dziwić to, że nowe organizacje zajmujące się tego rodzaju wydarzeniami wyrastają niczym grzyby po deszczu.

High League zakłady bukmacherskie to ciekawa kwestia, ponieważ sama gala cieszy się dużym zainteresowaniem, więc nie brakuje też chętnych do obstawiania wyników walk, jakie są na nią zaplanowane. Co można obstawiać, gdzie dokładnie i ile na tym wszystkim da się zgarnąć pieniędzy? Nie mogą pozostawać bez echa odpowiedzi na te pytania Szczególnie, jeśli traktuje się pewniaki na High League poważnie.

ewinner bukmacher online
Legalne obstawianie meczów w eWinner – Kod promocyjny na bonus

Już na wstępie warto zaznaczyć, że nieprawdą jest to, jakoby niemożliwe było w Polsce obstawianie High League w legalny sposób. Taka rzecz jest jak najbardziej możliwa, a tym samym da się wygrać duże pieniądze!

Walki na High League. Jakie pojedynki czekają kibiców?

Zanim przejdziemy do tego, jakie zakłady bukmacherskie wybrać przy obstawianiu High League, powinniśmy na chwilę zatrzymać się przy informacji, kto w ogóle na tej imprezie wystąpi.

 • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)
 • Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
 • Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
 • Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub „Japczan” Piotrowicz (0-0)
 • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
 • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian „Bunio” vs Łukasz „Yoczook” Walaszek (Walka 1 na 3)
 • Maciej „Big Jack” Jarema (0-0) – Jakub „Monte Carlito” Olewiński (0-0)
 • Kuba Nowakiewicz (0-0) – Przemysław Kolarczyk (0-0)

Kibiców na pewno będzie interesował głównie main event, w którym Lexy Chaplin skrzyżuje rękawice z Natalią Karczmarczyk. Oprócz tego ciekawie zapowiada się pierwsza w Polsce walka „3 vs 1” oraz starcie „Big Jacka” z „Monte Carlito” – dwóch znanych niskorosłych.

High League typy bukmacherskie. Obstawianie walk – co zrobić, by było skuteczne?

Jakie są najlepsze na High League typy bukmacherskie? Dobrze jest wiedzieć na ten temat więcej nawet na kilka dni przed startem gali. Im wcześniej postawimy zakład na to wydarzenie, tym szybciej będziemy pewni, iż nikt nie zabierze nam określonych kursów na poszczególne pojedynki.

Kto powinien wygrać, a kto przegrać? Na pewno nie dla wszystkich High League pewniaki będą poważnymi propozycjami. Wydaje się jednak, iż w niektórych starciach wskazanie faworyta jest dość łatwe, natomiast kursy wcale do najniższych nie należą.

Trzeba przyznać, że organizatorom pierwszej edycji High League udało się przygotować bardzo wyrównane zestawienie w main evencie. Bukmacherzy, ale także i kibice, zdają się nie mieć jednakowego zdania na temat tego, kto ma większe szanse na starcie Lexy Chaplin z „Natsu”.Prawdopodobieństwo wygranej każdej z nich to dokładnie 50 procent. Ten pojedynek nie jest więc na pewno typowym „pewniaczkiem” do grania w ciemno.

Przy starciach celebrytów zawsze warto zwracać uwagę na to, jaką sportową przeszłość mają za sobą poszczególni uczestnicy pojedynków. Tutaj trudno jest grzebać w statystykach dotyczących dawnych pojedynków MMA, bo po prostu zazwyczaj takich zawodnicy freak fightowi nie mają.

High League pewniaki na galę
High League pewniaki na galę

Na kogo warto postawić na High League? Oto wybrane przez nas pewniaki na High League, czyli lista tych, którzy nie powinni zawieść:

 • Adrian „Medusa” Salamon
 • Piotr „Bonus BGC” Witczak
 • Josef Bratan
 • Ewa Brodnicka
 • Kuba Nowaczkiewicz
 • Jakub „Carlito” Olewiński

Tylko 200 zł potrzebne jest do tego, by grając na osoby wymienione powyżej mieć szansę na zarobienie ponad 1300 zł!

Gdzie można obstawiać High League?

Chyba trudno było oczekiwać tego, by obstawianie walk High League w ogóle nie było możliwe. Biorąc pod uwagę, że samym eventem interesuje się strasznie dużo osób, zakłady też mogą stać się hitem. Znajdziemy je jednak tylko w jednym miejscu!

Kto chce obstawiać typy High League, zrobi to jedynie na stronie www.eFortuna.pl. To w Polsce ten bukmacher, który ma dla swoich klientów kursy i zakłady na sierpniową galę freak fightów.

Do grania na High League potrzebne jest darmowe konto typerskie, które założyć można w kilka chwil. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” – łatwo to zapamiętać!

Nowo zarejestrowani otrzymują na dobry początek 20 PLN bez wpłaty, a do tego mogą zagrać kupon z ewentualnym zwrotem nawet do 600 PLN. Kolejną propozycją jest premia 100% do 2010 PLN przy drugiej wpłacie. Razem daje to ponad 2600 PLN na start, a możemy być przekonani, iż na tym nie koniec propozycji związanych z High League MMA!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Popularną promocją jest w tym miejscu Fortuna Happy Hours. To okazja do grania bez podatku w określonych godzinach. Stawianie kuponów w „szczęśliwych godzinkach” daje szansę na zarobienie 14% wygranych więcej niż normalnie!

Warto śledzić to, jak zmieniają się kursy bukmacherskie na High League. W przypadku niektórych pojedynków faworyci na przestrzeni czasu ulegli zmianie.

Jak obstawiać High League w Fortunie?

Do obstawiania walk High League potrzebne jest darmowe konto, które można założyć na stronie www.eFortuna.pl bardzo szybko – każdy mógł się już o tym przekonać w naszym materiale. Inną kwestią pozostaje to, jak typować High League w internecie. Czy jest to coś skomplikowanego, gdzie znajdziemy odpowiednie zakłady?

Jeżeli rzeczywiście jesteśmy już klientami bukmachera Fortuna, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zalogować się na swoje konto, a następnie przejść do zakładki „High League”. Co bardzo ważne, nie tylko można znaleźć w niej zakłady na zwycięzców wszystkich walk organizowanych 28 sierpnia, ale także jest szansa na to, by zagrać nieco bardziej „rozbudowane” typy – w której rundzie zakończy się pojedynek, ile będzie potyczek podczas jednej walki itp.

Przygotowaliśmy krótką, ale wystarczającą instrukcję do tego, by każdy był w stanie znaleźć odpowiedź na pytanie, jak obstawia się High League. Jeżeli ktoś tylko ma taką potrzebę, może zagrać swoje pewniaki bukmacherskie w aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony lub tablety.

Krok 1. Gracz wchodzi na www.eFortuna.pl i wpisuje swoje dane do logowania. Zajmuje to kilka sekund

Jak obstawiać High League? Krok 1.
Jak obstawiać High League? Krok 1.

Krok 2. Przechodzi się do zakładki „High League”, którą znajdziemy albo wśród polecanych, albo także w dziale z propozycjami z MMA.

Jak obstawiać High League? Krok 2.
Jak obstawiać High League? Krok 2.

Krok 3. Wybieramy to, co chcemy obstawiać. Wystarczy kliknąć na kurs, a ten automatycznie zostanie dodany do wirtualnego kroku. Na samym końcu wybieramy stawkę i „puszczamy” kupon!

Jak obstawiać High League? Krok 3.
Jak obstawiać High League? Krok 3.

Potencjalne zarobki w tym przypadku nie powinny zawieść nawet tych, co celują w dość pokaźne zyski. Z pojedynczego kuponu można „wyrwać” nawet ponad 1000 złotych i to niekoniecznie grając na jakieś wybitne niespodzianki, które trudno byłoby przewidzieć.

Na kogo warto postawić? Pisaliśmy o tym już wyżej, ale każdy może mieć pod tym względem inne zdanie i jest to jak najbardziej uzasadnione.

To nieprawda, że typy na High League będzie można postawić także w takich portalach jak STS, Betfan czy Betclic. Tylko i wyłącznie marka Fortuna posiada ofertę na to wydarzenie i to przy pierwszej edycji na pewno się nie zmieni. A czy będzie kolejna odsłona tej gali? Prawdopodobnie tak, co nie znaczy, że wybór miejsc do obstawiania będzie większy.

Freak fighty to zupełnie inne walki, niż te, do których nas przyzwyczajono w typowych eventach MMA. Dzięki temu kursy na niektóre pojedynki mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć. Pozostaje tylko kwestia odpowiedniego doboru swoich faworytów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1