Poker online po polsku - Texas Holdem w STS Betgames

Poker online po polsku – Texas Holdem w STS Betgames

Poker online z polskimi krupierami. Jak grać w Texas Holdem przy polskim stole w STS Betgames? Każdy fan grania w karty przez internet powinien wiedzieć co nieco na ten temat!

Poker online po polsku - Texas Holdem w STS Betgames
Poker online po polsku – Texas Holdem w STS Betgames

Legalny poker w internecie. Jak grać legalnie?

Poker w internecie jest w Polsce legalny, ale tylko w pewnych odmianach. W naszym kraju prawo nie pozwala na granie w Texas Holdem, rywalizując z innymi, natomiast umożliwia tak zwane obstawianie kart. W ten sposób powstało STS Betgames, czyli produkt typerski, w ramach którego każdy klient może stawiać na symulowane gry karciane. Znajdziemy wśród nich wojnę, bakarata oraz pokera. Ten ostatni jest zdecydowanie najpopularniejszy.

Legalny poker online dostępny po angielsku zbierał bardzo pozytywnie opinie graczy, ale nie ma co ukrywać, że to dopiero polski poker online zrobił furorę. Krupierzy mówiący po polsku pozwalają porządnie wczuć się w klimat wirtualnego salonu gier, a to wszystko w grze, dzięki której do zdobycia są naprawdę duże pieniądze.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Potencjalne wygrane w Texas Holdem w STS to ogromne kwoty. Co bardzo ważne, zakład można zagrać już za 2 złote, czyli nie potrzeba dużych nakładów finansowych, by spróbować swojego szczęścia w pokerze po polsku.

Poker po polsku w STS. Godziny trwania rozgrywki

Niestety, największą wadą pokera po po polsku w STS jest to, że nie jest on dostępny cały czas, a tylko w wyznaczonych godzinach. Działa to podobnie do tego, co znaleźć można w Totalbet, czyli pierwszego buka online, w którym udostępniono wojnę po polsku.

W chwili tworzenia tego materiału polski poker STS Betgames dostępny był w godzinach 15.00-0.00. Nie wiadomo, czy bukmacher ma w planach jakiekolwiek modyfikacje w tej kwestii. Wszystko z całą pewnością zależeć będzie od zainteresowania grami w godzinach porannych – gdy przy angielskich stołach będzie wiele osób, można spodziewać się zmian w polskiej odmianie.

Jak gra się w pokera online w Betgames?

Legalny poker online po polsku w STS
Legalny poker online po polsku w STS

Jeżeli chcemy grać w pokera w STS Betgames, nie musimy znać zasad dotyczących blefowania i tym podobnych. Wystarcza, że rozumiemy podstawowe reguły pokera, a więc wiemy, który układ wygra w pojedynku z innym i jak przebiega pojedyncze rozdanie. Przydatną umiejętnością jest również obliczanie prawdopodobieństwa wygranej. Na szczęście, można się tego nauczyć w kilka chwil.

Aby zagrać w Texas Holdem w STS Betgames, potrzebujemy darmowego konta na stronie internetowej www.STS.pl. Rejestracja trwa kilka chwil, a nowi klienci na dobry początek mogą skorzystać z kilku bonusów powitalnych na start. Jeden z nich bezpośrednio dotyczy kart!

Bezpieczny kupon 20 PLN w STS Betgames. Jak to dokładnie działa?

Po zarejestrowaniu konta na stronie www.STS.pl możemy postawić pierwszy zakład w STS Betgames bez obawy o to, że przegramy. Innymi słowy, możemy liczyć na pełny zwrot stawki, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli. Jak dokładnie to działa? Zasady są proste:

  • gracz loguje się na www.STS.pl i stawia swój pierwszy kupon
  • jeżeli wygrywa, ma całą kasę dla siebie
  • w razie przegranej otrzymuje pełny zwrot zagranej stawki do kwoty 20 PLN

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji wypróbować STS Betgames w praktyce. Tyczy się to także pokera online w wersji po polsku.

Poker przez internet w Betgames STS
Poker przez internet w Betgames STS

Bukmacher STS jest jednym z nielicznych bukmacherów na polskim rynku, który oferuje nowym klientom bonus na start. Wszyscy nowo zarejestrowani mogą w tym przypadku zyskać pieniądze na obstawianie i chodzi tutaj o 29 PLN na grę online.

Do skorzystania z opisywanej oferty potrzebny jest STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i wpisać go można tylko przy zakładaniu konta online. W formularzu wpisuje się podstawowe dane na swój temat i w zasadzie to wszystko, co jest od nas wymagane.

Przygotowaliśmy specjalny poradnik w formie wideo, który dokładnie pokazuje jak wygląda rejestracja w STS. Dajemy także instrukcję o tym, gdzie wpisuje się limitowany kod promocyjny.

1200 PLN ekstra za pierwszy przelew do bukmachera!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Do grania w karty potrzebne są pieniądze i co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Przy przelewie numer jeden bukmacher daje nam nawet 1200 PLN ekstra, a to wszystko w stu procentach legalny sposób! Premia przyznawana jest automatycznie i dostępna jest dla każdego, kto dokonał rejestracji!

STS poker po polsku. Opinie graczy

Gracze bardzo entuzjastycznie zareagowali na pojawienie się pokera po polsku w ofercie STS Betgames. Przeczytacie kilka komentarzy:

Poker po polsku to coś jak spełnienie marzeń! Teraz dopiero gra się naprawdę dobrze – wiedziałem, że STS Betgames prędzej czy później wypuści coś takiego! Świetna sprawa!

Jedyny taki poker na polskim rynku. Fajnie, że krupierki opowiadają co dzieje się na stole, a nie tylko się głupio uśmiechają. O to chodziło! Ogromny plus dla bukmachera STS!

Moim zdaniem to strzał w dziesiątkę! Czekałem na pokera po polsku wystarczająco długo i nareszcie jest on dostępny. Znakomita sprawa i oby więcej takich pozytywnych nowości na polskim rynku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0