STS bonus bez depozytu na Euro 2020 - jak otrzymać?

Bonus bez depozytu na Euro 2020 – jak otrzymać?

Z okazji piłkarskiego turnieju Euro 2020 przygotowany został przez bukmachera STS bonus bez depozytu dla nowych klientów. W jaki sposób można go otrzymać? Potrzebny jest do tego tylko specjalny kod promocyjny!

STS bonus bez depozytu na Euro 2020 - jak otrzymać?
STS bonus bez depozytu na Euro 2020 – jak otrzymać?

Bonusy bukmacherskie na Euro 2020. Mistrzostwa dobrze obstawiać z dodatkową kasą!

Piłkarskie mistrzostwa Europy to wydarzenie sportowe, na które w naszym kraju czekają nie tylko ci, którzy na co dzień bardzo mocno interesują się tą dyscypliną. Z racji tego, że Euro 2020 bonusy u bukmacherów można teraz spotkać bardzo często, to okazja do zdobycia dodatkowych pieniędzy dosłownie dla wszystkich.

Trudno było się spodziewać czegoś innego – to oferta bukmachera STS jest tą, o której szuka się najwięcej informacji. Mówimy o marce cieszącej się w naszym kraju największą popularnością i nie jest to dzieło przypadku. A najlepszym dowodem na to jest przygotowany przez STS bonus bez depozytu Euro 2020.

ewinner bukmacher online
Legalne obstawianie meczów w eWinner – Kod promocyjny na bonus

Co trzeba wiedzieć o premii na start, jaką można zgarnąć na www.STS.pl? Przygotowaliśmy ten materiał, by każdy mógł znaleźć w nim odpowiedzi na nurtujące go pytania. Dobrze jest wiedzieć, co i jak można otrzymać, kiedy chce się rozpocząć obstawianie meczów mistrzostw Starego Kontynentu.

Założenie konta u bukmachera z bonusem to rzecz jasna szansa na to, żeby postawić na wybrane mecze Euro 2020 nie tylko za własne pieniądze. Środki od bukmachera przyznawane są na konto, a po ich postawieniu konkretną ilość razy można je wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Kod promocyjny na Euro 2020. Co podać przy rejestracji?

Kiedy zakładamy konto u legalnego bukmachera STS, do wypełnienia mamy dość krótki formularz rejestracyjny, gdzie wpisuje się tylko kilka najważniejszych danych na swój temat. Jedna z rubryk służy do tego, by podać specjalny kod promocyjny. Jak on dokładnie brzmi?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeżeli ktoś przegląda internet dość regularnie i szuka różnych atrakcyjnych promocji bukmacherskich, może natrafić na STSbet kod promocyjny. To jednak nie jest dokładnie to samo, bowiem portal STSbet nie jest w Polsce legalny. To propozycja tylko dla zagranicznych typerów.

Nikogo nie powinno zniechęcić to, że do obstawianie meczów w internecie w STS potrzebne jest założenie konta. Formularz na start wypełnia się w parę chwil, a podanie słowa promocyjnego „BETONLINE” to nic szczególnie skomplikowanego. Jeżeli ktoś nie wierzy teorii, może sprawdzić praktykę, oglądając film zamieszczony poniżej:

Szansa na podanie kodu promocyjnego w STS jest tylko jedna. Jeżeli gracz od razu słowa „BETONLINE„, później już takiej możliwości mieć nie będzie. Tymczasem tylko w ten sposób można otrzymać inny STS bonus bez depozytu Euro 2020, niż w standardowej ofercie.

Bonus bez depozytu. Typowanie Euro 2020 z prezentem!

Każdy, kto przy rejestracji konta na stronie www.STS.pl poda kod promocyjny „BETONLINE„, może liczyć na otrzymanie 29 PLN bez wpłaty. To specjalny freebet, czyli darmowy zakład, który może być wykorzystany na typowanie Euro 2020. Każdy na pewno ma na tych mistrzostwach swoich faworytów, więc znalezienie odpowiednich zakładów nie powinno stanowić problemu.

Uwaga! W tym przypadku nie liczy się obstawianie w punktach bukmacherskich. Gracze nie mogą otrzymać premii bez wpłaty, jeśli stawiają kupony w oddziałach stacjonarnych STS. Na szczęście, założenie konta online to nie tylko nic skomplikowanego, ale też i czasochłonnego.

STS bonusy bukmacherskie na Euro 2020
STS bonusy bukmacherskie na Euro 2020

Dodatkowe środki od bukmachera STS są przyznawane automatycznie każdej osobie, która poda kod promocyjny i przejdzie przez cały proces rejestracji. Można wykorzystać je stawiając na faworytów albo też grając na te reprezentacje, na które mało kto liczy. Tutaj wybór w stu procentach zależy już tylko od obstawiającego!

Dodatkowy bonus – pierwsza wpłata z premią do 1200 PLN!

Nie ma co ukrywać, że obstawianie Euro 2020 to coś, na co 29 PLN freebetu nie wystarczy. Na szczęście, można sobie i z tym poradzić, a to wszystko na www.STS.pl i dzięki specjalnemu bonusowi w wysokości 100% od pierwszego depozytu.

Wszyscy rejestrujący się u bukmachera STS mogą przy pierwszej wpłacie otrzymać specjalne doładowanie 100%. Oznacza to zgarnięcie czegoś w rodzaju „drugiego” przelewu. Jeżeli wpłaca się 100 złotych, otrzymuje się drugie 100 zł w prezencie. I tak aż do kwoty 1200 zł. Przy maksymalnym bonusie można mieć na obstawianie aż 2400 na grę!

Pewniaki i bonusy na Euro 2020
Pewniaki i bonusy bez depozytu na Euro 2020

Przy dokonywaniu pierwszej wpłaty żadnych dodatkowych kodów promocyjnych wpisywać już nie trzeba. Najważniejsze to podanie kodu promocyjnego STSBETONLINE” przy zapisywaniu się do gry na stronie www.STS.pl. Kolejne bonusy są już przyznawane samoczynnie.

Otrzymany bonus może być wykorzystany na granie na mecze Euro 2020. W ofercie STS znajdziemy wszystkie, a oprócz tego do typowania są jeszcze zakłady specjalne związane z mistrzostwami Europy.

Przypominamy, że Polska na Euro gra w grupie E. Jej rywalami grupowy będą zawodnicy z Hiszpanii, Słowacji oraz Szwecji. Pierwszy występ Biało-Czerwonych jest zaplanowany na 14 czerwca.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1