STS zakład bez ryzyka. Jak otrzymać nawet 200 PLN?

Zakład bez ryzyka. Jak otrzymać nawet 200 PLN?

Dostępny w STS zakład bez ryzyka to okazja do tego, by zagrać pierwszy kupon u bukmachera bez obaw o ewentualną przegraną. Dowiedz się, w jaki sposób można zgarnąć nawet 200 PLN zwrotu!

STS zakład bez ryzyka. Jak otrzymać nawet 200 PLN?
STS zakład bez ryzyka. Jak otrzymać nawet 200 PLN?

bonusy na start

Firma bukmacherska STS jest najlepiej rozpoznawalną marką w kraju. Korzysta z jej usług mnóstwo osób i liczba ta sukcesywnie się poszerza. Do oferty strony internetowej www.STS.pl najwięcej osób przekonuje się za sprawą wysokich kursów oraz licznych promocji czy ogromu zakładów do wytypowania. Oczywiście, wśród promocji duża rolę odgrywa przede wszystkim bonus powitalny. Ten skład się obecnie z trzech prezentów.

Be względu na to, czy mieliśmy już wcześniej do czynienia z jakimś bukmacherem internetowym, czy STS będzie naszym pierwszym, poradzimy sobie z rejestracją. Do podania jest w niej tylko kilka podstawowych danych, a także wpisać można specjalny limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. O tym ostatnim warto pamiętać, gdyż to dzięki niemu otrzymać można bonusu, jakich na próżno szukać w standardowej ofercie.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Co na start w STS? Wszystko zaczyna się od przygotowanej premii bęz wpłaty. Dostępny w STS bonus bez depozytu spokojnie nazwać można najpopularniejszą promocją, jaka obecnie jest dostępna dla polskich typerów. Kto jeszcze u tego bukmachera nie grał, może na samym początku zdobyć freebet, czyli darmowy zakład, który nic go nie kosztuje. Otrzymane 29 PLN wykorzystuje się na postawienie kuponu i albo przyniesie to nam zwycięstwo, albo po prostu nie stracimy środków, gdyż będą to pieniądze STS-u.

Zakład bez ryzyka – jak działa?

Pojawiło się już mnóstwo materiałów na temat premii bez wpłaty u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, dlatego też powielanie ich treści wydaje się nie mieć większego sensu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym tematem, może sprawdzić u nas, jak dokładnie działa w STS bonus na start.

Stosunkowo najmniej w pakiecie powitalnym STS mówi się o zakładzie bez ryzyka. Z pewnością słyszeliście o nim co nieco albo w ogóle. Inaczej jest, gdy chodzi o doładowanie pierwszej wpłaty. Zdaje się, że każdy typer doskonale wie, iż na www.STS.pl można przy pierwszym przelewie otrzymać 100% do nawet 1200 PLN ekstra.

A co z bonusem przyznawanym u bukmachera STS jako zakład bez ryzyka? Otrzymać go możemy, jeśli nie zapomnimy o kodzie promocyjnym. Brzmi on „BETONLINE” i wpisać go można tylko na samym początku. Podane prze nas hasło promocyjne jest aktywne. To limitowana oferta jedynie dla wybranych!

W ramach promocji STS zakład bez ryzyka jest do odebrania zwrot w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji darmowego konta. Każdy u bukmachera po wpisaniu kodu bonusowego ma szansę na skorzystanie z tej oferty specjalnej. A im więcej postawi się w debiucie, tym jednocześnie więcej można wygrać lub ewentualnie więcej odzyskać. Jest to zatem coś, na czym trudno stracić!

STS kupon zagrany za 200 zł
STS kupon zagrany za 200 zł

Jak odebrać zakład bez ryzyka do 200 PLN?

  1. Gracz wchodzi na www.STS.pl
  2. Rejestruje darmowe konto, podając STS kod promocyjnyBETONLINE
  3. Wpłaca co najmniej 50 PLN na obstawianie
  4. Obstawia kupon kwalifikacyjny
  5. W przypadku przegranej na koncie gracza pojawia się zwrot do 200 PLN

Trzeba przyznać, że w tej ofercie specjalnej nie ma nic skomplikowanego. Co bardzo ważne, łączy się ona wraz z premią 29 PLN bez depozytu oraz bonusem 100% do 1200 PLN. Można więc tym samym w STS na start odebrać 1429 PLN, a to dopiero początek, gdyż zarejestrowani do zgarnięcia mają jeszcze inne prezenty i to regularnie, bo bonusy pojawiają się przynajmniej kilka razy w tygodniu!

Jak postawić kupon bez ryzyka?

Warunek wpłacenia co najmniej 50 PLN na konto depozytowe to tylko jedna z rzeczy, o jakiej należy pamiętać przy odbieraniu zakładu bez ryzyka. Ważne jest zagranie odpowiedniego kuponu, a oto parametry:

  • Oferta przedmeczowa lub na żywo
  • kupon SOLO lub AKO
  • dowolne wydarzenia sportowe
  • liczą się również wirtualne sporty oraz Betgames

Uwaga! Należy mieć na uwadze to, że bukmacher STS jest marką legalną, dlatego też zobowiązany jest on do odprowadzania podatku. Jeżeli więc gracz postawi kupon za 100 złotych i nie uda mu się wygrać, to na swoje konto depozytowe otrzyma zwrot 88 złotych, ponieważ 12% opłaty od wniesionej stawki to 12 złotych.

zakład bez ryzyka – warto skorzystać czy nie?

Bonusy w STS
Bonusy w STS

Jeżeli ktoś przy pierwszym depozycie przeleje do bukmachera STS mniej niż 50 PLN, nie będzie mógł otrzymać zwrotu w razie, gdy nie uda mu się wygrać w debiutanckim kuponie. Taka osoba nie będzie też mogła odebrać zakładu bez ryzyka w późniejszym czasie, tj. po przelaniu właściwej sumy.

Dlaczego w STS zakład bez ryzyka to oferta, nad którą warto się na chwilę pochylić? Można dzięki niej wypróbować możliwości bukmachera, a przy tym ryzykuje się co najwyżej wartość podatku. Bukmacher pozostałą cześć stawki bierze na siebie, więc można zaryzykować i postawić kupon nawet z nieco bardziej ryzykownymi typami.

Pamiętajmy, że każdy bonus powinien być dla nas swoistym przywilejem. Nie traktujmy go zatem jako obowiązku, a postarajmy się zrobić wszystko, by można było „wycisnąć” z niego jak najwięcej i to tak, jak najbardziej nam na tym zależy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1