obstawianie w punkcie bukmachera

Typowanie w punktach stacjonarnych – czy to się opłaca?

Interesujesz się sportem tak naprawdę od dziecka? Niedawno obok Twojego domu otworzyli punkt stacjonarny, gdzie można typować zakłady bukmacherskie? Czy warto tam chodzić? Z jakimi minusami trzeba się liczyć? Co powoduje, że obecnie tak dużo osób decyduje się na zakłady internetowe?

obstawianie w punkcie bukmachera
Typowanie w punktach stacjonarnych – czy to się opłaca?

W godzinach szczytu nie brakuje osób

Obstawianie w punktach stacjonarnych jest dość specyficzne. Kto w największym stopniu gra w takich miejscach? Są to przede wszystkim ludzie starsi. Oczywiście, od czasu do czasu przyjdą młodsi. Większość to jednak osoby, które są dość doświadczone życiowo. Z czego to jednak wynika? Osoby starsze zdecydowanie słabiej radzą sobie z obsługą komputera. Dla niektórych jest to po prostu czarna magia. Czasami trudno jest zaś się tego wszystkiego nauczyć… Osoby starsze są już przyzwyczajone do pewnego sposobu obstawiania. Wolą, jak gotówka jest w ręku. Nie tylko pod kątem wpłat, ale tak samo wypłat. Chcą widzieć pieniądz, a bukmacherzy internetowi w pewnym sensie im tego nie gwarantują.

Można powiedzieć, że są to osoby, które nie do końca idą z duchem czasu. Wydawać by się mogło, że punkty stacjonarne nie są szczególnie oblegane. W godzinach szczytu Klientów jednak nie brakuje. Chodzi nam przede wszystkim o weekendy. Chętnych na typowanie nie brakuje także wtedy, kiedy są spotkania kadry piłkarskiej, zawody skoków narciarskich itp. Wtedy pracownicy punktów stacjonarnych raczej nie mają zbyt wiele czasu wolnego. Z tego względu trzeba swoje odczekać, by np. otrzymać listę z kursami. Często jest tak, że osoby starsze naprawdę długo analizują grane przez siebie wydarzenia. Swoje trzeba odczekać także w kolejce.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego jeszcze obstawianie w punktach stacjonarnych jest uważane za specyficzne? Nie da się ukryć, że niektórzy przychodzą tam nie tylko po to, by coś zagrać, ale również, żeby spotkać się ze znajomymi. Nierzadko można zatem usłyszeć rozmowy na tematy nie do końca związane z zakładami bukmacherskimi.

Czasami trudno jest o właściwą koncentrację…

Aby regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, trzeba przyłożyć się do analizowania spotkań. Do tego niewątpliwie jest potrzebna koncentracja. W punktach stacjonarnych trudno jest zaś czasami o osiągnięcie takiego stanu. Szczególnie, gdy osób jest dużo i konwersują oni na rozmaite tematy. Ogólnie typowanie w punktach stacjonarnych nierzadko jest mało komfortowe. Nie tylko ze względu na taki aspekt. Trzeba zauważyć, że oferta jest dość mocno okrojona. Oczywiście, w punktach stacjonarnych możesz obstawiać dokładnie to samo, co przez sieć. Chodzi nam o to, że na wydrukowanych kartkach nie zawsze są wszystkie dostępne warianty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami zaś trzeba podzielić się nimi z innymi Klientami. To wszystko wpływa na to, że proces obstawiania nie jest płynny, a to wszystko dodatkowo negatywnie wpływa na poziom koncentracji. Coraz częściej osoby, które podchodzą do tego bardzo poważnie i chcą sporo zarabiać, decydują się zatem na typowanie prosto ze swojego domu albo mieszkania.

Obstawianie na żywo jest mocno utrudnione

Są osoby, które w punktach stacjonarnych… typują live. Może nie jest ich sporo, aczkolwiek tacy gracze też się zdarzają. Co jest niezbędne, by typowanie było jednak w ogóle możliwe? Czasami nie ma innej opcji i trzeba mieć własny telefon. Po to, by sprawdzić na nim aktualne kursy. Wtedy musisz przepisać odpowiedni kod i podać go w czasie zawierania zakładu. W niektórych firmach bukmacherskich (stacjonarnych) są urządzenia, dzięki którym można samodzielnie sprawdzić kursy w trybie live.

ewinner bukmacher online
Legalne obstawianie meczów w eWinner – Kod promocyjny na bonus

Ogólnie zasada jest taka, że osoby grające wydarzenia na żywo mają pierwszeństwo. Z przestrzeganiem tego jest różnie. Czasami niektórzy nie rozumieją, że tutaj liczy się każda sekunda, ponieważ za chwilę dany kurs może być dużo mniejszy albo w ogóle może być zablokowany. Jeśli ktoś chce zatem grać skutecznie w trybie live, to zazwyczaj obstawia ze swojego domu albo mieszkania. W swojej nieruchomości to wszystko odbywa się zdecydowanie szybciej oraz sprawniej.

Dlaczego warto zdecydować się na bukmacherów online?

Obecnie coraz łatwiej można zaobserwować, że dużo graczy wybiera buki internetowe. Dlaczego? Czasami nie ma innego wyjścia. Nie każdy bowiem mieszka niedaleko punktu stacjonarnego. A w dzisiejszych czasach dostęp do Internetu mają praktycznie wszyscy. Jeżdżenie na drugi koniec miasta (albo do zupełnie innej lokalizacji) zazwyczaj mija się z celem. Jest to na pewno czasochłonne. Dodatkowo kosztowne. Dlaczego jeszcze ludzie wybierają buki online? Ze względu na zaproponowane usługi. Już na samym początku można liczyć na bardzo atrakcyjne bonusy powitalne.

W punktach stacjonarnych co prawda są organizowane co jakiś czas akcje promocyjne, aczkolwiek warunki nie powalają na kolana… Nie da się ukryć, że typowanie w bukach online jest o wiele bardziej wygodne. Można w spokoju analizować ofertę i wybrać z niej najbardziej interesujące nas wydarzenia. Poza tym masz swobodny dostęp do historii zagranych typów. Na tej podstawie można ocenić, czy gra jest dla nas opłacalna czy niekoniecznie (a wtedy niezbędne są określone zmiany).

5 / 5. Ocen: 5