Wraca Bundesliga, Premier League i inne. W Fortunie obstawianie bez podatku!

Wraca Bundesliga, Premier League i inne. W Fortunie obstawianie bez podatku!

Tego weekendu nie mogli doczekać się wszyscy fani piłki nożnej w Europie. Wraca do gry Premier League, Bundesliga i Ligue 1, a z tej okazji możliwe jest u bukmachera Fortuna obstawianie bez podatku!

Wraca Bundesliga, Premier League i inne. W Fortunie obstawianie bez podatku!
Wraca Bundesliga, Premier League i inne. W Fortunie obstawianie bez podatku!

Mimo że nasza Ekstraklasa wystartowała w lipcu, weekendowy kalendarz futbolowych emocji nigdy nie jest uważany za kompletny bez meczów takich ekip jak Liverpool, Bayern czy PSG. Na szczęście, już 5 sierpnia wracają rozgrywki we Francji, Niemczech i Anglii. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że na www.eFortuna.pl będzie można obstawiać w najbliższy weekend bez podatku!

Jeżeli planujesz obstawianie kuponów przedmeczowych, powinieneś wiedzieć, że od piątku do niedzieli będziesz miał szansę na zgarnięcie 14% wygranych więcej w porównaniu ze standardową ofertą bukmacherską. Wszystko zacznie się 5 sierpnia w godzinach 16:00 – 18.00, natomiast w weekend 6 i 7 sierpnia będzie można grać bez podatku od 12:00 do 15:00!

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny

W ramach promocji bez podatku można grać nie tylko na wspominane już ligi jak Premier League, Ligue 1 czy Bundesliga, ale także inne rozgrywki – nawet niekoniecznie związane z piłką nożną! Co więcej, bukmacher eFortuna dodaje premię do wygranej automatycznie, a więc nie trzeba ręcznie w kuponie umieszczać bonusu na ekstra wygraną 14%!

Jak działa obstawianie bez podatku? Po postawieniu kuponu o odpowiednich parametrach pojawia się na nim zakład specjalny z kursem 1.14. Dzięki niemu można otrzymać większe zyski, niż zwykle, a to wszystko na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej czy punktach przyjmowania zakładów!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie kupony można grać bez podatku w Fortunie?

  • Przynajmniej 3 zdarzenia
  • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
  • Stawka wynosząca co najmniej 2 zł
  • Oferta przedmeczowa (wybrane godziny) bądź LIVE (cała doba)

W przypadku zakładów na żywo można grać bez podatku przez cały dzień – 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu! Cały czas obowiązują jednak pozostałe warunki kwalifikacyjne.

Specjalne promocje bukmacherskie to najlepszy sposób na to, by powiększyć wygrane. Trzeba też jednak pamiętać w jakich godzinach dana oferta jest dostępna:

  • Piątek – od godziny 16.00 do 18.00
  • Sobota – od godziny 12.00 do 15.00
  • Niedziela – od godziny 12.00 do 15.00

Dodatek do wygranych nie jest traktowany jako bonus, a więc nie trzeba go przed wypłatą z konta typerskiego obracać. Cały zysk z kuponu bez podatku jest od razu gotówką, z którą możemy robić to, co tylko chcemy. Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, że 14% więcej to naprawdę sporo, tym bardziej przez cały weekend!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 211