Zagrasz kupon w STS? Dostaniesz nawet 100 zł bonusu!

Zagrasz kupon w STS? Dostaniesz nawet 100 zł!

Za zagranie zaledwie jednego kuponu u bukmachera STS otrzymać można nawet 100 zł wyjątkowego bonusu. Jak to działa? Podajemy wszystkie ważne szczegóły!

Zagrasz kupon w STS? Dostaniesz nawet 100 zł bonusu!
Zagrasz kupon w STS? Dostaniesz nawet 100 zł bonusu!

Bonusowe doładowanie od STS

Akcja specjalna trwa od 26 lipca do 28 lipca. Dostępna jest dla osób, które zapiszą się do niej. Aby to zrobić, należy wejść na stronę internetową www.STS.pl i po zalogowaniu na konto przejść do zakładki poświęconej bonusowi. Ostatnim etapem rejestracji w promocji jest kliknięcie pomarańczowego przycisku „Weź udział”.

Warto mieć na uwadze, że liczy się tutaj pierwszy kupon, który został postawiony po zapisaniu się do promocji. Tym samym ważne jest to, aby dobrze przemyśleć, co zagramy i za ile. Od wysokości stawki zależy bowiem wartość otrzymanego bonusu.

Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze dostają do 100 zł od bukmachera STS

Promocje bukmacherskie rządzą się swoimi prawami. Jak to wygląda w przypadku marki STS i bonusu na europejskie puchary? Do oferty kwalifikują się zakłady o następujących kryteriach:

  • SOLO lub AKO
  • zakłady przedmeczowe lub na żywo
  • na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • stawka co najmniej 20 zł
  • kupon z kursem co najmniej 2.50

Zgodnie z tym, o czym była już mowa, wysokość bonusu zależy od wniesionej stawki. Jest to 50% zainwestowanych środków. Maksymalnie otrzymać można 100 złotych. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, ale wymogiem jest to, by kupon był rozliczony do końca trwania promocji (28 lipca, godzina 23.59).

Już od dawna bukmacherzy online wystawili kursy na zbliżające się mecze eliminacyjne do europejskich pucharów w piłce nożnej. Kto jest faworytem, ile można zarobić? Wszystko można sprawdzić w dowolnym momencie na stronie internetowej www.STS.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS kod promocyjny – bonus na start

Tylko i wyłącznie osoby, które są zarejestrowane w STS, mogą odbierać bonusy takie, jak ten opisywany w tym materiale. Zapisanie się do gry nie jest jednak żadnym problemem, bo to proces, który trwa raptem kilka chwil. Wypełnienie formularza możliwe jest także ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE” – na start otrzymać można kilka premii specjalnych, które są dostępne tylko dla nowo zarejestrowanych!

W STS bonus na start to na dobry początek zakład bez ryzyka z możliwością otrzymania zwrotu do 100 zł. Oprócz tego można zgarnąć jeszcze trzy doładowania wpłat o łącznej wartości 1500 zł. Dokonując przelewu, otrzymuje się także zadania do wykonania, dzięki którym do zgarnięcia jest w sumie jeszcze 60 zł ekstra!

Każdy gracz może w ramach promocji na eliminacje do pucharów odebrać maksymalnie jedną premię. 100 zł to maksymalna kwota, co oznacza, iż wartość bonusu może być mniejsza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 211