Bonusy bukmacherskie - rodzaje, plusy i minusy. Co wybrać?

Bonusy bukmacherskie – rodzaje, plusy i minusy. Co wybrać?

Jedną z najistotniejszych kwestii dla każdego nowego użytkownika serwisu bukmacherskiego, będą bonusy na powitanie. Promocyjne kody z pewnością bardzo dobrze są nam znane z różnych serwisów, a jak to wygląda w firmach bukmacherskich. U bukmacherów, przybierać mogą one różnorodne formy, ale też i wysokości. Niemniej operatorzy starają się, jak tylko można, aby zachęcać następne osoby do skorzystania z ich usług. W poniższym artykule postaramy się opisać bukmacherskie bonusy, na podstawie najlepszych w Polsce serwisów oferujących zakłady bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie - rodzaje, plusy i minusy. Co wybrać?
Bonusy bukmacherskie – rodzaje, plusy i minusy. Co wybrać?

Jakie mogą być bonusy bukmacherskie?

Warto będzie rozpocząć rozważania od bonusów na start od operatorów zakładów. Jest to zdecydowanie najczęściej proponowana promocja w polskich firmach oferujących zakłady. To również najczęściej poszukiwana i wzbudzająca największe zainteresowanie kwestia dla różnych typerów, którzy wahają się zdecydowanie, jaki z serwisów bukmacherskich wybrać.

Bukmacherskie promocje od depozytu

Najbardziej popularną z opcji, będzie bonus od depozytu. Bukmacherzy działają w ten sposób, iż proponują graczom procent od wpłacanych kwot i przekazują je użytkownikom pod postacią premii. Najlepiej będzie to wyjaśnić na odpowiednim przykładzie. Nierzadko możemy natrafić na stronach buków na zakładki z ofertą 100 procent do 1000 złotych. Tak jest, na przykład w serwisie legalnie działającego operatora Fortuna.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Taki bonus jest niczym innym, jak podwojeniem wartości od pierwszej wpłaty. Z tym, iż wpłacone 1000 złotych od razu wyląduje na naszym koncie typera, zaś kolejne 1000 złotych, zostanie nam przekazane pod postacią bonusu. Aby ta kwota także trafiła do nas w roli środków depozytowych, zwykle trzeba będzie spełnić wymagane przez danego operatora warunki obrotu przyznaną bonusową kwotą.

Przykładowo w wypadku Fortuny, będzie to wymóg obrócenia czterokrotnością pierwszej z wpłat na akumulowanych zakładach, z minimum trzema zdarzeniami, o łącznym minimalnym kursie 1.60. Nie warto się zrażać. Wymogi co do obrotu w kwestiach przyznawania bonusów albo przyznanej już nam premii, to codzienna sytuacja u każdego spośród topowych na rynku buków.

Tak samom sytuacja będzie wyglądać w wypadku bukmachera STS. Bukmacherski bonus od wpłaconego depozytu u tego operatora, jest normą. Wysokość bonusu to ponad 1500 złotych, niemniej aby go zdobyć trzeba zrobić pierwszą wpłatę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherskie promocje od depozytów mogą, jednakże przyjąć nie tylko postać premii od wpłaconych przez nas środków. Innym typem promocji może być, chociażby, zakład bez żadnego ryzyka. Taką premię możemy otrzymać także u buka Fortuna. Z kodem, który znajdziemy na odpowiedniej witrynie, wartość opisywanego bonusu wzrośnie – z kwoty standardowej 200 złotych do wartości 210 złotych. Na czym tak naprawdę polega tenże rodzaj premii? Zasady są niezwykle łatwe. 

Bonus bez depozytu

Zakłady bez ryzyka, nierzadko mylone są z freebetami. Różnica polega jednakże na tym, iż darmowe zakłady zaliczają się do bonusów bez żadnego depozytu. Znajdziemy taki na www.eFortuna.pl. Kod promocyjny to słowo „BETONLINE„, a na start do odebrania jest 20 zł bez wpłaty.

Bonusy w firmach bukmacherskich – nie tylko na starcie?

Oczywiście, że tak. Bonusy bukmacherskie, to nie tylko oferty na powitanie. Bukmacherskie promocje w STS, oraz Fortunie – czyli u najlepszych na rynku operatorów – obejmują także ograniczone pod względem czasowym promocje. Nierzadko można się spotkać z przykładowymi bonusami od operatorów na mistrzostwa Europy, Świata, czy też Ligę Mistrzów. Praktycznie rzecz biorąc na wszelkie istotniejsze sportowe wydarzenia, firmy bukmacherskie oferują nam coś ekstra. 

Poza tym, urodzinowe bonusy u buków to również bardzo często spotykana opcja nagrody dla użytkowników. Typowanie bez depozytu, tak zwane happy hours, bonusy za granie na zakładach w wybranych dyscyplinach sportowych – wszystko zależne jest od kreatywności buka. Na stronach bukmacherów, można wręcz przyznać, iż na forach bukmacherskie bonusy są szerzej komentowane przez graczy. Serwisy mają to nierzadko na uwadze. Bukmacherskie promocje, stanowią jeden z najistotniejszych działów w każdym przedsiębiorstwie bukmacherskim. U kogo będzie to lepiej widoczne, aniżeli u jednego spośród potentatów w obrębie całego świata? Bonus od Bet365, jest jednym z lepszych na rynku i pokazuje to dobitnie, jak atrakcyjne mogą być promocje u topowych operatorów.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Co zrobić, aby móc skorzystać z promocji bukmacherskich?

Aby otrzymać dostęp do wyżej opisanych bukmacherskich bonusów, zarejestrowanie się w wybranym serwisie, jest naszym obowiązkiem – nie tylko, jeżeli ma się na myśli bukmacherskie promocje bez depozytów, ale również i od wpłat. Jak będzie wyglądała przykładowa rejestracja, można się dowiedzieć na stronie konkretnego buka.

Procedura ta zajmie u każdego spośród buków wyłącznie chwilę, zaś jej zrealizowanie to gwarancja dostania dostępu do najlepszych bonusów. To, w jakim tempie bonusy trafią na nasze konto typera, zależeć będzie również od sposobu płatności, jaki zostanie wybrany. Dzisiaj praktycznie rzecz biorąc każda spośród dostępnych u buków metod, umożliwia zasilanie własnego konta w szybkim tempie. Nawet i bankowe przelewy, których dokonamy przy pomocy dotpay, to kwestia paru minut. Nie mówiąc już na temat Blika.

Rejestracja sprawi, iż bukmacherskie promocje będziemy mieć na wyciągniecie swojej ręki. Niewątpliwie, serwisy zagraniczne oferują także bukmacherskie bonusy. Niemniej jednak, warto się skupić na legalnych, polskich operatorach.

Warto zapoznać się z regulaminami promocji na stronach buków

Mający mniejsze doświadczenie gracze nierzadko się denerwują, iż bukmacherzy nie przyznali im bonusów, pomimo iż te pieniądze według nich się im należą. Czasami stanowi to rezultat pewnego roztargnienia w czasie spełnienia warunków danej promocji, niemniej jednak dosyć często nieporozumienia powstają w wyniku braku zapoznania się z regulaminem konkretnego bonusu. Dlatego też na każdym kroku i niemalże do znudzenia, należy mieć na uwadze konieczność zapoznawania się z warunkami promocji, która nas zainteresowała – nie zajmie nam to zbyt wiele czasu, niemniej umożliwi zaoszczędzenie nerwów i pieniędzy.

Bonusy bukmacherskie – podsumowanie

Postaraliśmy się omówić wszelkie istotne bukmacherskie bonusy, które są dostępne na rynku. Zagraniczne opcje promowania bukmacherów, nie różnią się niczym od tych spotykanych na rodzimym rynku. Aby mieć okazję z nich skorzystać, przede wszystkim musimy się zarejestrować na stronie wybranego buka. Najlepiej będzie tego dokonać z użyciem promocyjnych haseł, które będą gwarantowały nam dobrą ofertę.

Bukmacherskie bonusy w bieżącym roku będą funkcjonowały tak, jak w poprzednich latach. Jest to ciągle magnes na nowych graczy, jak również szybka forma przyciągania do skorzystania z oferty. Firmy bukmacherskie bardzo dobrze o tym wiedzą i co jakiś czas starają się udoskonalać własne promocje na powitanie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.6 / 5. Ocen: 27