gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie: w internecie czy stacjonarnie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Z roku na rok rośnie liczba legalnych bukmacherów, dzięki czemu konkurencja na tym rynku jest naprawdę duża. Firmy bukmacherskie, a przyciągnąć do siebie jak najszersze grono typerów, muszą prowadzić całą masę akcji promocyjnych. Każda nowa osoba, która rejestruje się u bukmachera w internecie, może liczyć na darmowe freebety, zakłady bez ryzyka czy bonus od pierwszego zrealizowanego depozytu. W ostatnim czasie obserwujemy trend polegający na coraz większym angażowaniu się bukmacherów w działalność w internecie. Dzisiaj nikogo nie dziwią już responsywne strony internetowe czy aplikacje mobilne na smartfony.

gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie
Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie: w internecie czy stacjonarnie?

Polscy bukmacherzy nie zapominają jednak o wszystkich tych typerach, którzy w dalszym ciągu preferują obstawianie zakładów bukmacherskich w formie tradycyjnej w punkcie stacjonarnym. Liczba zwolenników zarówno pierwszego jak i drugiego rozwiązania jest spora. Gdzie lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie: w internecie czy w punkcie stacjonarnym? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w niniejszym artykule. 

Legalni bukmacherzy w Polsce – pakiet podstawowych informacje

Działalność polskich legalnych firm bukmacherskich bardzo dokładnie opisują przepisy prawne. W 2017 roku została uchwalona nowelizacja ustawy antyhazardowej. W nowych przepisach zapisano mnóstwo zasad odnośnie funkcjonowania polskiego rynku bukmacherskiego. Zgodnie z nową ustawą, polskie firmy bukmacherskie, które chcą działać w sposób legalny na terenie naszego kraju, muszą spełniać szereg rygorystycznych obowiązków i obostrzeń. Zagraniczni bukmacherzy, u których niegdyś obstawiali zawodowi typerzy nie chcieli jednak spełnić tych wszystkich nowych warunków, przez co opuścili polski rynek bądź postanowili świadczyć swoje usługi w sposób nielegalny. Warto jednak mieć świadomość tego, iż za korzystanie z usług nielegalnych firm bukmacherskich może nam grozić bardzo surowa grzywna w wysokości do 740 tysięcy złotych.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Aby firma bukmacherska była legalna, musi otrzymać specjalny certyfikat od Ministerstwa Finansów. Jeśli go nie ma to, to oznacza to, iż nie jest ona legalnym bukmacherem. Na ten moment mamy w Polsce 17 firn bukmacherskich posiadających taki certyfikat. Mnóstwo osób zastanawia się jednak, w jaki sposób odróżnić legalnego bukmachera od takiego, który swoje usługi świadczy w sposób nielegalny. Warto wiedzieć, iż zweryfikowanie legalności bukmachera jest banalnie proste w przypadku  tych bukmacherów, którzy prowadzą na terenie Polski punkty naziemne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wszystkie firmy bukmacherskie posiadające punkty stacjonarne na terenie naszego kraju są w pełni legalne. Można korzystać z oferowanych przez nie usług bez żadnych obaw o przykre konsekwencje prawne. Nieco inaczej jest w przypadku bukmacherów internetowych. Legalny bukmacher internetowy musi zamieścić informację na swojej stronie o numerze posiadanej licencji od Ministerstwa Finansów. 

W punkcie stacjonarnym czy w internecie? Oto jest pytanie!

Cała masa początkujących typerów zastanawia się, która forma obstawiania jest lepsza: klasyczna czy nowoczesna. Warto wiedzieć, że obstawianie zakładów bukmacherskich w internecie będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas. Cała procedura wysyłania kuponu zajmuje tylko kilka chwil, co dla wielu osób jest ogromnym atutem.

Z kolei obstawianie zakładów bukmacherskich w punkcie stacjonarnym na pewno będzie dobre dla każdego typera, który ceni sobie kontakty z innymi ludźmi. Podczas wizyty w punkcie naziemnym można na przykład porozmawiać z innymi graczami o najlepszych kursach czy skutecznych strategiach obstawiania. 

5 / 5. Ocen: 4