Jak w Superbet dostawać 200 PLN w każdy wtorek?

Jak w Superbet dostawać 200 PLN w każdy wtorek?

Nie wszyscy wiedzą, że u bukmachera Superbet w każdy wtorek można otrzymać nawet 200 PLN bonusu. W jaki sposób się to odbywa? Poznaj wszystkie istotne szczegóły na ten temat!

Jak w Superbet dostawać 200 PLN w każdy wtorek?
Jak w Superbet dostawać 200 PLN w każdy wtorek?

Legalny bukmacher Superbet – aktualna oferta bonusowa

Bukmacher Superbet działa na polskim rynku od kilku lat, jednak w świecie zakładów online w naszym kraju stawia dopiero pierwsze kroki. Do popularności STS-u czy Fortuny brakuje mu jeszcze wiele, ale robi wszystko, by przyciągnąć do siebie możliwie jak największą rzeszę klientów.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji grać u opisywanego bukmachera, możemy sprawdzić jego aktualną ofertę na stronie internetowej www.Superbet.pl. Tam też można w każdy wtorek odbierać specjalny bonus dla aktywnych typerów i jest to aż 200 PLN ekstra!

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Superbet znany jest nie tylko z wielu promocji organizowanych dla stałych klientów, ale również wyjątkowej oferty powitalnej. Obecnie można u niego otrzymać 50 PLN na start, 34 PLN jako freebet oraz aż 500 PLN zwrotu w przypadku bycia „pod kreską” po pierwszym tygodniu grania od czasu rejestracji.

Jak odbierać 200 PLN co tydzień w Superbet?

Każda osoba posiadająca konto w Superbet może we wtorki odbierać 200 PLN bonusu. Oferta jest dla wszystkich i – co bardzo ważne – korzystać można z niej regularnie co siedem dni! Oznacza to okazję do zdobycia naprawdę sporych środków, które można bez problemu wykorzystać na dalsze obstawianie!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Bonus 200 PLN to jedyne w swoim rodzaju doładowanie, jakie czeka na każdego, kto w promocyjny wtorek postawi kupony AKO za łącznie 500 PLN lub więcej. W przypadku mniejszych sum można otrzymać inne prezenty. Ich wartość uzależniona jest od wartości stawek netto:

  • Zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN to 15% bonusu
  • Zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN to 20% bonusu
  • Zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN to 25% bonusu

Superbet bonus przekazuje graczom w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu trwania promocji. Z racji tego, że kończy się ona we wtorek o północy, środków można spodziewać się najpóźniej w czwartkowy późny wieczór.

Zakłady AKO czy SOLO – co lepiej stawiać i dlaczego?

Superbet bonus powitalny 2021
Superbet bonus powitalny 2021

Miłośnicy obstawiania zazwyczaj wybierają pomiędzy graniem kuponów AKO a SOLO. Te drugie to po prostu stawianie pojedynczego zdarzenia, natomiast w tych pierwszych gra się kilka typów, które muszą być rozliczone pozytywnie, by wpłynęła nam na konto wygrana. Co lepiej stawiać i dlaczego?

W przypadku pojedynczych zakładów jest z pewnością mniej zamieszania (choć niekoniecznie nerwów), bo wszystko zależy od jednego wyniku. Z kolei w AKO możemy liczyć na wyższe wygrane, ale za to musi ułożyć się po naszej myśli więcej, niż tylko jedno zdarzenie.

Osoby, które jeszcze nie miały okazji zbyt poważnie poeksperymentować z zakładami AKO, mogą to zmienić właśnie za sprawą promocji od Superbet. Działa ona cały czas, aż do odwołania!


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1