płatności do bukmacherów

Rodzaje płatności u legalnych bukmacherów online

Firmy bukmacherskie oferują swoim użytkownikom szereg możliwości na opłacenie swojego konta bukmacherskiego. Nie każdy początkujący gracz zdaje sobie jednak sprawę z mnogości rozwiązań w tym zakresie. Z myślą o wszystkich niedoświadczonych typerach napisaliśmy poniższy artykuł – opisujemy w nim najpopularniejsze metody płatności na opłacenie swojego konta bukmacherskiego.

płatności do bukmacherów
Jak wpłacić do legalnych bukmacherów w Polsce?

Błyskawiczne przelewy bankowe

Bardzo popularna metoda płatności, która umożliwia nam natychmiastowe przelanie należących do nas środków finansowych. Nie ma znaczenia, o jakiej porze dnia lub nocy decydujemy się ją zrealizować. Aby móc zrealizować błyskawiczny przelew bankowy, należy wybrać ofertę jednej z platform pośredniczących. Takimi platformami pośredniczącymi są Tpay, Dotpay, Przelewy 24 czy pay.com.

Te firmy razem obsługują około 30 instytucji bankowych – dzięki temu zyskujemy pewność, że bez żadnych problemów będziemy mogli zrealizować błyskawiczny przelew bankowy bez względu na to, w którym banku posiadamy swój rachunek. Dodatkowym atutem tej popularnej metody płatności jest fakt, że wszyscy polscy legalni bukmacherzy online mają ją w swojej ofercie. Niezależnie od tego, u którego bukmachera mamy konto, możemy wysłać błyskawiczny przelew bankowy. 

Płatności karą kredytową lub debetową 

Płatności kartą debetową bądź kredytową to na tę chwilę metoda płatności, która cieszy się największą popularnością wśród polskich graczy. Zarówno nowi jak i doświadczeni graczy sięgają po nią równie często. Warto wiedzieć, że realizowanie płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej jest bardzo bezpieczne- nie istnieje ryzyko, że nasze poufne dane osobowe dostaną się w niepowołane ręce. Kolejnym atutem płatności za pomocą kart kredytowych jest fakt, że są one realizowane w sposób natychmiastowy – najczęściej już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji wysłane środki znajdują się na naszym koncie bukmacherskim. Oprócz tego, jest to metoda w 100% darmowa – oznacza to, że wysyłając taki przelew, nie jesteśmy narażeni na ponoszenie jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji. 

betclic bonus kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus: KOD500

Na chwilę obecną prawie wszyscy polscy legalni bukmacherzy online oferują swoim użytkownikom możliwość opłacania swojego konta bukmacherskiego za pomocą karty debetowej lub kredytowej – nie dotyczy to wyłącznie bukmachera eToto oraz Milenium, którzy mają za to dostępne inne metody płatności. 

Jakie informacje trzeba podać przy realizowaniu transakcji kartą debetową? Jest to naprawdę bardzo proste i nie powinno sprawiać nikomu jakichkolwiek problemów. Aby wysłać taką transakcję, należy podać imię i nazwisko osoby, do której należy dana karta, numer danej karty oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny kod, który składa się z 3 cyfr Jego podanei jest konieczne do tego, aby transakcja doszła do skutku. Dzięki temu kodowi transakcje zawierane są w sposób maksymalnie bezpieczny. 

Blik 

Jedna z najnowszych metod płatności, która największe powodzenie będzie z pewnością miała wśród osób młodych. Dzięki niej można zasilić swoje konto bukmacherskie w kilkanaście sekund. Aby móc skorzystać z Blika, należy pobrać aplikację mobilną swojego banku. Jak zrealizować transakcję przy użyciu Blika? To bardzo proste. Przy wybieraniu sposobu płatności na stronie zakładów bukmacherskich klikamy Blik. W tym samym czasie w aplikacji mobilnej swojego banku generujemy jednorazowy kod Blik, który następnie należy wpisać w specjalnym okienku na stronie bukmachera. 

Istnieje niestety poważny mankament zawierania transakcji za pomocą Blika – jest on na tę chwilę bardzo słabo dostępny – na tę chwilę system Blik oferuje wyłącznie bukmacher Fortuna oraz LV Bet. Z naszych informacji wynika jednak , że pozostali bukmacherzy pracują już nad tym, aby wprowadzić Blik do swojej oferty. Mamy nadzieję, że wydarzy się to już niedługo, ponieważ Blik to jedna z metod najbardziej przyszłościowych – jest bardzo szybka oraz z pewnością przypadnie do gustu młodym ludziom, którzy nie lubią tracić czasu na transakcje płatnicze.

0 / 5. Ocen: 0