betclic kod promocyjny bonus

Betclic kod promocyjny 2023 – bonus powitalny na start

Betclic kod promocyjny 2023 to: KODBET. Firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce jest kilkanaście i każda z nich jest przekonana, że oferuje coś wyjątkowego, dlatego taki potencjalny, nowy typer może się nieco pogubić, gdy z każdej strony będzie obsypywany informacjami dotyczącymi bonusów, promocji, czy całej oferty danych bukmacherów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na przedstawienie kompleksowej oferty jednej z nowych firm na naszym rynku. Skupimy się na bukmacherze Betclic, o którym niektórzy mogli już słyszeć w naszym kraju. Jak wygląda oferta tej firmy? Co oferują na start, ale też dla stałych graczy?

betclic kod promocyjny bonus
Betclic kod promocyjny 2023 – bonus powitalny na start

Betclic kod promocyjny 2023

Aktualny w Betclic kod promocyjny 2023 na darmowy cashback to KODBET. Ten specjalny kod wpisujemy wyłącznie przy rejestracji nowego konta na stronie www.Betclic.pl. Więcej o tym kodzie i jego zaletach, jakie otrzymujemy po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym piszemy nieco niżej.

Betclic kod promocyjny 2023KODBET
Betclic bonus z kodemCashback 200 PLN
Betclic rejestracja z kodemwww.Betclic.pl

Betclic kod promocyjny 2023 – od kiedy to legalny bukmacher w Polsce?

Przejdźmy już do kluczowej kwestii naszego artykułu – a mianowicie – do Betclica. Wiele osób może go pamiętać, ponieważ przez kilka lat prężnie działał on na terenie naszego kraju, jako bukmacher internetowy. Miał on swoich stałych typerów, a zachęcał głównie sporą liczbą dyscyplin sportowych, a także dobrymi kursami na poszczególne spotkania. Jednak w momencie wejścia ustawy Betclic musiał wycofać się z naszego rynku, ponieważ nie spełniał wszystkich wymogów, przez co uznawany był za firmę działającą niezgodnie z prawem. Taki stan rzeczy panował nieco ponad rok, kiedy to Betclic publicznie oznajmił, że stara się o licencję w naszym kraju.

Pod koniec 2018 roku została mu ona przyznana przez Ministerstwo Finansów, a strona bukmachera wróciła w lipcu 2019 roku. Od tego momentu Betclic jest więc 100% legalną firmą w Polsce i bez obaw zainteresowane obstawianiem osoby mogą to robić za jej pośrednictwem.

Betclic powstał dokładnie 15. lat w Londynie, gdzie został założony przez Berauda. Szybki rozwój, oczywiście dzięki prężnie działającej i rozwijającej się firmie przyniósł otwarcie lokali we Francji. A tam, już w 2010 roku był to najlepiej działający bukmacher w kraju, który miał udział blisko 40% w całym francuskim rynku. W tym czasie Betclic sponsorował takich gigantów światowej piłki jak Olympique Lyon, Juventus Turyn, Marsylię, czy Bordeaux. Dzięki temu mógł on rozpocząć ekspansję na kolejne rynki, aby w końcu jako legalny bukmacher znaleźć się również w naszym kraju – w połowie 2019 roku.

Betclic kod promocyjny BETONLINE, o którym zaraz napiszemy, z pewnością zainteresuje nowych graczy, którzy oczekują dodatkowych korzyści po rejestracji konta.

Betclic kod promocyjny – co można obstawiać?

Zanim opiszemy, jaki jest aktualny w Betclic kod promocyjny na bonusy powitalne, sprawdźmy ofertę, którą może pochwalić się Betclic. Posiada on blisko 40. klasycznych dyscyplin, a także gier e-sportowych. Wśród sportów znajdziemy zarówno te zimowe, samochodowe i motocyklowe, sporty walki i najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, hokej, czy koszykówka. Poza nimi w ofercie znajdziemy także kilka tych niszowych, jak petanque, żeglarstwo, czy bowls. Najlepiej rozbudowana jest oczywiście piłka nożna, w której każdy gracz może typować nawet 3. ligę francuską, 6. ligę angielską, czy ligę Burundi, Angoli, czy Burkina Faso.

Wspomniane już gry e-sportowe także są bardzo rozbudowane. Typerzy mają możliwość obstawiania takich gier jak: League of Legends, Dota 2, Counter Strike, Call of Duty, czy Rocket League. Biorąc pod uwagę to, jak prężnie rozwija się e-sport, i jakie jest zainteresowanie tym tematem, to  nie ma się co dziwić bukmacherom, że zdecydowali się na wprowadzenie e-sportu również do oferty bukmacherskiej.

Betclic kod promocyjnyKODBET
Betclic bonus z kodemcashback 200 PLN
Betclic rejestracjawww.Betclic.pl

Dzięki tak szerokie różnorodności, każdy zainteresowany typer znajdzie coś dla siebie. Patrząc szerzej, to oferta od Betclic jest jedną z bardziej rozbudowanych na całym polskim rynku bukmacherskim. Taką liczbą dyscyplin mogą pochwalić się tylko nieliczne firmy, uznawane za ścisłą czołówkę w naszym kraju.

Jednym z mankamentów oferty Betclica jest jednak brak sportów wirtualnych. Być może wynika to z faktu, że bukmacher jest stosunkowo krótko na rynku i to tylko kwestia czasu, a sporty wirtualne również pojawią się w jego ofercie. Tego nie wiemy, jednak większość bukmacherów tego typu zakładkę posiada. Jest ona dosyć ciekawa dla zainteresowanych graczy, ponieważ mogą obstawić coś nieprzewidywalnego, a także innego od klasycznych sportów. Te wirtualne charakteryzują się losowością, ale również czas ich trwania jest o wiele krótszy niż chociażby meczów piłkarskich, czy tenisowych. Właśnie szybkie rozstrzygnięcia przyciągają chętnych typerów do sportów wirtualnych. Czy Betclic zdecyduje się je wprowadzić? Czas pokaże.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betclic kod promocyjny 2023 – bonus powitalny

Gdy mamy już za sobą opis oferty, która może pomóc w podjęciu decyzji, to dla wahających się mamy jeszcze opis promocji powitalnych. W Betclic rejestracja jest bardzo prosta i co ważne dla wielu graczy posiada opcję konta tymczasowego. Na start każdy z nowych bukmacherów – w ofercie podstawowej może otrzymać do 500 złotych casbacku, czyli swego rodzaju ubezpieczenie zakładu. Polega to na tym, że gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, to kwota, za którą gracz postawił zakład, zostanie mu zwrócona na konto bonusowe (po uprzednim odjęciu podatku).

STS nowy bonus powitalny
W STS online nowy bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

Istnieje jednak możliwość zwiększenia tej kwoty. Podczas rejestracji, na jej ostatniej stronie widnieje rubryka: „Posiadam kod promocyjny”. Wystarczy wpisać w Betclic kod promocyjny „KODBET”, a automatycznie, po pozytywnej weryfikacji konta, gracze będą mieli możliwość otrzymać nie 100, a 200 złotych cashbacku. Kod promocyjny wpisujemy podczas zakładania konta na stronie www.Betclic.pl.

Żeby móc takie środki bonusowe wypłacić, należy spełnić odpowiednie wymogi bukmachera. Betclic proponuje sześciokrotny obrót, po kursie minimalnym całego kuponu 2.0. Po dokonaniu takiego obrotu, typerzy mogą już wypłacić takie środki na swoje konto bankowe.

Betclic kod promocyjny – promocje dla stałych graczy

Bukmacherzy poza bonusami powitalnymi z kodem promocyjnym, zwykle oferują także promocje dla stałych graczy, ponieważ utrzymanie typerów w swoich szeregach jest równie ważne, jak ich przyciągnięcie. Betclic dobrze o tym wie, dlatego przygotował kilka ciekawych propozycji dla swoich stałych graczy.

Pierwsza z nich to „boost”. Gdy gracze zobaczą w prawym górnym rogu przy oferowanym spotkaniu rakietę, oznacza to, że jest to najlepszy kurs na dane zdarzenie na całym rynku bukmacherskim. Jest to gwarancja tego, że w żadnej firmie w naszym kraju nie ma wyższego kursu niż proponowany przez Betclica. Kursy podwyższane są każdego dnia, zwykle na najważniejsze spotkania, które wzbudzają największe zainteresowanie i ogromne emocje. Przy takich boostach często bukmacher wprowadza ograniczenie – obstawienie za maksymalnie 25 złotych na taki kupon. Nie oznacza to jednak, że musi to być zakład typu SOLO. Tę promocję można łączyć z klasyczną ofertą.

Następna z nich to „multi+”, która skierowana jest do graczy specjalizujących się w kuponach AKO. Polega ona mniej więcej na tym, że im więcej gracz postanowi wnieść zakładów na jednym kuponie, tym otrzymuje większy dodatkowy procent do ewentualnej wygranej. Przy pięciu zdarzeniach jest to +7%, a przy każdym kolejnym procent ten rośnie, dochodząc do trzynastu zdarzeń i więcej, kiedy to bukmacher oferuje +50% do ewentualnej wygranej.

betclic zakłady bukmacherskie
Promocje w Betclic Polska dla stałych graczy

Bukmacher Betclic oferuje graczom z kodem promocyjnym KODBET także wiele promocji czasowych, które zmieniają się co jakiś czas. Na ten moment oferuje „Ranking Mistrzów”, który jest swego rodzaju programem lojalnościowym. Żeby wziąć udział w promocji, gracze muszą postawić kupon za minimum 5 złotych, z kursem co najmniej 1.50. Wtedy automatycznie biorą w niej udział. W puli nagród jest 15000 złotych, do podziału na 100 najlepszych typerów. Wygrywają ci, którzy otrzymają największą liczbę punktów. Jeden punkt za każdą złotówkę przysługuje typerom, którzy postanowili postawić zakład typu SOLO, zaś pięć punktów za pojedynczą złotówkę mogą otrzymać gracze, którzy postawią kupon AKO. I tak, otrzymane punkty decydują o tym, na którym miejscu znajdzie się dany typer. Wygrany może liczyć na 2000 złotych, drugi na 1700 złotych, a trzeci ma szansę na 1300 złotych. Ostatnia „30” otrzymuje freebet w wysokości 25 złotych.

Betclic kod promocyjny – co jeszcze można grać?

Dobry bukmacher, to nie tylko oferta na zakłady darmowe i bonusy. Każda z firm powinna także posiadać wiele innych czynników, które ułatwią typowanie za pośrednictwem strony bukmachera. Oto, jak poszczególne aspekty wyglądają w Betclic.

Aplikacja mobilna Betclic online

Na pierwszy ogień weźmiemy aplikację mobilną bukmachera. Należy powiedzieć, że Betclic stworzył bardzo dobrą, nowoczesną aplikację – wolną od błędów i zacinania się. W Betclic aplikacja działa oczywiście na systemy Android i iOS. Wizualnie nie różni się od strony bukmacherskie, co ułatwia dostęp do wszystkich możliwych funkcji, do których gracze przyzwyczaili się przy korzystaniu z ich strony. Dostęp do zakładki live, wraz z możliwością oglądania transmisji z meczów na żywo jest jednym z nielicznych na rynku. Mało który bukmacher pozwala na oglądanie spotkań właśnie za pośrednictwem aplikacji. Do tego dochodzi touch ID, face ID, historia zakładów, dostęp do statystyk i szybkie wpłaty oraz wypłaty. Bezpłatną aplikację Betclic można pobrać ze strony bukmachera pod adresem www.Betclic.pl.

Transmisje live

Ważną częścią bukmacherów są także transmisje live ze spotkań. W Betclic TV wszyscy zalogowani gracze mają możliwość oglądać najważniejsze pojedynki wielu dyscyplin sportowych. Wśród nich znajdziemy hokejową ligę NHL, najlepszą ligę koszykarską świata – NBA, a także wiele meczów tenisowych z najważniejszych imprez oraz wiele lig piłkarskich. Od włoskiej Serie A, przez hiszpańską La Liga, aż do 2. ligi holenderskiej, czy francuskiej. Żeby mieć dostęp do wszystkich transmisji wystarczy być zalogowanym, a także w przeciągu 24 godzin obstawić jeden kupon. Wtedy każdy typer ma dostęp do wszystkich spotkań – bez zacinania się, z dobrą jakością i oczywiście za darmo.

ewinner kod promocyjny
Ewinner bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Metody płatności w Betclic

To, jak gracze mogą wpłacać i wypłacać środki również należy do jednych z ważniejszych aspektów dobrego bukmachera. W Betclic form płatności jest kilka. Można to robić za pomocą kart płatniczych – VISA i Mastercard, przelewów tradycyjnych, platformy Przelewy 24, z której można wpłacić pieniądze za pomocą BLIK-a, a także ponad 20. różnych banków. Do dyspozycji jest również e-portfel Skrill. Minimalna kwota wpłaty wynosi złotówkę, a kupon można postawić już za 50 groszy, co jest jedną z najniższych kwot minimalnych na rynku.

Na ten moment brakuje nieco jednej z najpopularniejszych form płatności, czyli PayU, czy dotPay, za pomocą których wielu graczy przesyła swoje środki za pośrednictwem innych bukmacherów. Być może wkrótce i taka możliwość będzie w Betclic.

Co ważniejsze – jeśli wypłaty z konta depozytowego, na konto bankowe wykonywane są do tych ponad 20. banków, które są dostępne w Przelewach 24, to środki w banku są księgowane praktycznie od razu, maksymalnie po kilku minutach, co jest jednym z szybszych przelewów na rynku.

Cashout w Betclic

Cashout to coraz częstsza praktyka każdego bukmachera. Polega on na możliwości wcześniejszego zakończenia kuponu, w wyniku którego można otrzymać część ewentualnej wygranej. Aby móc wypłacić cashout kilka ze spotkań musi być już zakończone pomyślnym rezultatem typera. Wtedy bukmacher może zdecydować, że gracz ma możliwość wcześniejszej wypłaty środków, oczywiście wyliczoną i odpowiednio pomniejszoną. Betclic posiada jeden z bardziej zaawansowanych cashoutów na rynku. Pozwala on na przedwczesną wypłatę nawet, gdy spotkania są jeszcze w trakcie. Co więcej wynik takiego meczu (zwykle gdy pozostaje ostatni na kuponie) może być przeciwny do tego, co wskazał typer, a i tak część środków gracz może jeszcze wypłacić. Dlatego cashout od tego bukmachera uznaje się za jeden z najlepszych na rynku.

betclic aplikacja mobilna
Betclic aplikacja mobilna do obstawiania na telefonie

Obsługa klienta w Betclic

Ostatnim z ważnych aspektów jest obsługa klienta. Nie jest ona w gruncie rzeczy związana z samym obstawianiem, jednak gdy gracz ma jakiś problem, to musi wiedzieć, gdzie szukać jego rozwiązania. I tutaj Betclic daje taką możliwość za pomocą zakładki FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań. W niej kilkadziesiąt różnych aspektów związanych z samym obstawianiem, płatnościami, rejestracją, czy bonusami. Na wszystkie z nich oczywiście są udzielone pytania. Poza tym możliwość skontaktowania się z obsługą klienta podczas czatu na żywo, a także kontakt mailowy.

Sponsoring

Nie można zapominać także o działaniach marketingowych i akcjach wspierających polski sport. Inni legalni bukmacherzy jak STS czy eWinner także włączają się w akcje sponsoringowe żeby swoją markę umocnić. Po kilku miesiącach funkcjonowania w naszym kraju, Betclic podpisał kontrakt sponsorski z jedną z najlepszych drużyn siatkarskich globu, czyli reprezentacją Polski mężczyzn. Do tego dochodzi ówczesny mistrz naszego kraju z sezonu 2018/2019, czyli Piast Gliwice. Te dwójkę uzupełnia jedna z lepiej radzących sobie w naszej rodzimej lidze, drużyna Lechii Gdańsk.

Betclic kod promocyjny – opinie graczy

Nadszedł czas na podsumowanie działalności jednego z najmłodszych legalnych bukmacherów na naszym rynku. Ocena końcowa jest bardzo dobra – na pewno wynika to z faktu dużego doświadczenia na wielu rynkach europejskich. Betclic posiada jedną z lepszych ofert na wszystkie dyscypliny sportowe, zarówno te klasyczne, jak i e-sport. Poza tym zakłady przedmeczowe i live są mocno rozbudowane, a na każdy z meczów jest możliwość postawienia wielu różnych kombinacji. Małym minusem jest brak sportów wirtualnych, jednak można spodziewać się tej zakładki, ponieważ cieszy się ona sporą popularnością na rynku bukmacherskim.

W Betclic kod promocyjny na bonusy powitalne i promocje na start także nie są najgorsze. Jedynie bonus powitalny mógłby być nieco bardziej rozbudowany, chociażby o freebet, czy bonus od pierwszego depozytu. Najwyższy cashback od pierwszego zakładu, oraz promocje, takie jak multi+ i boost są jednak wystarczające, jak na początek drogi na polskim rynku.

Betclic kod promocyjny 2023 - bonus powitalny na start

„W Betclic obstawiam już od dawna, ilość zakładów, wysokie kursy i niska marża sprawi, że to mój ulubiony bukmacher. Szkoda, ze tak mało dobrych promocji dla lojalnych graczy. Poza tym wszystko gra tam jak trzeba.”

— Typer z forum betonline.net.pl

UWAGA: W Betclic kod promocyjny wpisać można wyłącznie w formularzu rejestracyjnym.

Na pochwałę zasługuje także cashout, który skierowany jest ku dobru gracza, o czym mówi wiele możliwości przedwczesnej wypłaty – nie tylko, gdy kilka meczów się zakończyło, a reszta jeszcze nie rozpoczęła. Wiele transmisji na żywo, również w aplikacji mobilnej jest kolejnym sporym atutem. Podsumowując, bukmacher www.Betclic.pl posiada kompleksową ofertę, a także świetnie radzi sobie pod wieloma wyżej wskazanymi aspektami. Dla osób, które szukają dobrego bukmachera, to Betclic może być świetnym wyborem.

Ustawa Hazardowa 2017 – Jakie zmiany dla Betclic?

Krokiem milowym dla gier hazardowych w Polsce była nowelizacja Ustawy Hazardowej, która weszła w życie 1. kwietnia 2017 roku. Zmieniła ona podejście zarówno gier kasynowych, jak i zakładów bukmacherskich w Polsce. Ministerstwo Finansów zdecydowało, że każda firma, która chce prowadzić tego typu działalność, musi posiadać od nich zezwolenie. Z tego względu z polskiego rynku musiało zniknąć wielu legalnych dotychczas bukmacherów zagranicznych, którzy oferowali swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Oczywiście każdy z nich mógł pozostać, jedna oznaczałoby to spełnienie warunków ustalonych w ustawie. A wymogów, które trzeba spełnić jest sporo. Każdy z bukmacherów, chcąc otrzymać pozwolenie musi posiadać stronę internetową z polską domeną „pl”, oraz oczywiście cała strona ma być dostępna w języku polskim.

Poza tym kwestie podatkowe, które są uznawane za sprawę najważniejszą. Wszystkie firmy bukmacherskie mają obowiązek odprowadzać podatki do polskiego budżetu państwa, a także każdy wniesiony zakład przez gracza musi być opodatkowany. Nie można zapominać również o kwestii gier hazardowych dla nieletnich. Tutaj także jest kategoryczny zakaz (trzeba mieć ukończone 18 lat), dlatego bukmacherzy są obowiązani prowadzić weryfikację każdego konta, aby sprawdzać, czy osoby niepożądane nie chcą rozpocząć obstawiania spotkań.

Dopiero po spełnieniu tych wymogów i otrzymaniu przez Ministerstwo Finansów licencji, bukmacher zostaje uznany za legalną firmę w Polsce. Na ten moment w naszym kraju jest 20 legalnych bukmacherów, w tym oczywiście Betclic.

5 / 5. Ocen: 55