sts kod promocyjny 2023

STS kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Aktualny STS kod promocyjny 2023 to: BETONLINE. Kod ten to gwarancja jeszcze wyższego bonusu powitalnego dla nowych klientów tego legalnego bukmachera. Pakiet na start i bez niego prezentuje się całkiem solidnie, natomiast wykorzystując nasz kod promocyjny STS na rok 2023, można otrzymać dodatkową pulę darmowych środków na dalszą grę. 

sts kod promocyjny 2023
STS kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Jaki to kod? Kiedy i jak należy wykorzystać STS kod promocyjny w 2023 roku? Jakie opinie wśród graczy zbierają poszczególne produkty i oferta tego bukmachera? Za moment odpowiemy na te i wiele innych pytań dotyczących jednego z liderów polskiego rynku. 

Spis treści

STS kod promocyjny 2023 – wyższy pakiet bonusów na start dla nowych graczy

Firma bukmacherska STS to żywa legenda na polskim rynku internetowych zakładów sportowych. Serwis zaprezentował swoją ofertę pod koniec ubiegłego stulecia, a mianowicie w 1997 roku i od tamtej pory praktycznie non stop znajduje się w czubie każdego rankingu legalnych bukmacherów w Polsce. Co na to wpływa?

Trudno wymienić w tym miejscu jeden produkt lub element oferty zakładów bukmachera STS. Bardzo solidnie prezentuje się bowiem oferta zakładów przedmeczowych, fenomenalne opinie o STS wśród graczy zbiera sekcja LIVE, coś dla siebie odnajdą łowcy bonusów okolicznościowych dedykowanych pod konkretne mecze, a typowanie kuponów na aplikacji mobilnej STS to prawdziwa przyjemność!

STS kod promocyjny 2023BETONLINE
STS bonus z kodem1660 PLN
STS rejestracja z kodemwww.STS.pl

Nie inaczej rzecz ma się w przypadku bonusu powitalnego dla nowych graczy. W 2023 roku ten jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce zaprezentował zupełnie nowy pakiet na start, a pula darmowych środków do zgarnięcia robi wrażenie. 

Bonus powitalny dla nowych klientów tego operatora będzie się prezentował jeszcze bardziej atrakcyjnie, jeśli gracz wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny STS! Jaki to kod i w jaki sposób należy go użyć? W którym momencie gracz powinien wykorzystać STS kod bonusowy? 

O tym wszystkim krok po kroku opowiemy Wam za moment, natomiast już teraz możemy zdradzić, że typerzy, którzy wpiszą nasz aktualny STS kod promocyjny, otrzymają pakiet na start powiększony o 100 zł. Widzicie zatem jak na dłoni, że nie warto lekceważyć naszej oferty i rezygnować z dodatkowej puli środków na grę. 

STS nowy bonus powitalny
W STS online nowy bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

Wykorzystaj kod promocyjny STS i odbierz powitalny zakład bez ryzyka ekstra!

Bez zbędnego przedłużania przechodzimy od razu do rzeczy. Jaki jest STS kod promocyjny w 2023 roku? Aktualny kod dla czytelników naszego serwisu to hasło BETONLINE. Tylko z naszym kodem bonusowym gracz otrzyma powiększony pakiet powitalny i będzie dysponował dodatkowymi środkami na grę, dzięki czemu pierwsze tygodnie po rejestracji konta nie powinny być zbyt stresujące. 

Wiecie już, że STS kod promocyjny to hasło BETONLINE. Nie wiecie jednak kiedy należy wykorzystać kod, a moment jego użycia jest kluczowy w kontekście zgarnięcia powiększonego pakietu bonusów powitalnych. Można to bowiem zrobić tylko w jednym momencie, którego nie warto przegapić, dlatego kolejne fragmenty naszego poradnika radzimy czytać ze szczególną uwagą. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Kiedy i gdzie wpisać STS kod promocyjny?

Kod promocyjny STS o treści BETONLINE, gwarantujący powitalny zakład bez ryzyka i większą pulę darmowych środków na start można wykorzystać WYŁĄCZNIE na samym początku przygody z tym bukmacherem, a mianowicie podczas rejestracji. Jeśli zakładając konto, gracz zapomni wpisać kod promocyjny STS i nie użyje hasła BETONLINE, to tego rodzaju gapiostwo będzie nieodwracalne. 

Bukmacher nie zaakceptuje kodu w żadnym innym momencie i nie nagrodzi gracza dodatkowym zakładem bez ryzyka, który może stanowić doskonałą okazję do skonstruowania atrakcyjnego kuponu. Warto więc z uwagą wypełniać poszczególne pola formularza rejestracyjnego, aby nie przegapić okazji na dodatkowy bonus powitalny

Dokładną instrukcję rejestracji konta w STS zaprezentujemy Wam krok po kroku nieco później, natomiast teraz przedstawimy schemat wykorzystania kodu promocyjnego STS w największym możliwym skrócie. Jak to zrobić? To bardzo proste!

 1. Gracz odwiedza oficjalną stronę www.STS.pl i klika pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO (można to również zrobić klikając na jednym z banerów tego legalnego bukmachera widocznych w tym artykule). 
 2. Gracz wypełnia poszczególne pola formularza i podaje kilka podstawowych danych osobowych. Jakich? Dowiecie się nieco później. 
 3. W pole oznaczone STS KOD PROMOCYJNY gracz wpisuje hasło BETONLINE. 
 4. Następnie należy potwierdzić wszelkie zgody i dokończyć rejestrację w STS zakłady bukmacherskie. 
 5. Po aktywacji konta gracz może się zalogować, wpłacić pierwszy depozyt, a do jego konta zostanie przypisany komplet bonusów powitalnych dostępnych z naszym kodem promocyjnym. 

A zatem widzicie sami, że wykorzystanie kodu promocyjnego STS nie jest przesadnie skomplikowane, a chwilę później w budżecie pojawi się pełen pakiet bonusów. No właśnie. Nie wspomnieliśmy ciągle o najważniejszym, a mianowicie o promocjach na start dostępnych z kodem BETONLINE. Jakie bonusy powitalne są dostępne po rejestracji konta w STS? Sprawdzamy. 

STS kod promocyjny przy rejestracji – pięć bonusów powitalnych i aż 1660 zł do zgarnięcia na start!

Na jakie bonusy powitalne mogą liczyć nowi klienci tego legalnego bukmachera, którzy wykorzystają nasz specjalny STS kod promocyjny przy rejestracji konta? Na każdego z nich czeka nie tyle bonus na start, lecz cały pakiet promocji powitalnych, dzięki którym w ich budżecie na grę może pojawić się aż 1660 zł. 

Jest się zatem o co bić, tym bardziej, że włodarze bukmachera STS wykorzystali swoje blisko 30-letnie doświadczenia na polskim rynku i zaproponowali graczom dwie najpopularniejsze promocje, a także zupełnie innowacyjny bonus za zadania. Ale po kolei. 

Każdy z graczy, którzy wykorzystają nasz STS kod promocyjny 2023 i wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza będą mieli szansę na taki oto pakiet bonusów na start:

Bonus STSKwota bonusu
Bonus STS 100%od 1. depozytu aż do 300 zł
STS bonus 50%od 2. depozytu aż do 500 zł
Bonus STS 50%od 3. depozytu aż do 700 zł
Zakład bez ryzykaSTS kod BETONLINE 100 zł
Bonus za zadaniado 60 zł
Aktualne bonusy powitalne w STS z kodem BETONLINE

Ile wynosi łączna pula darmowych środków bonusowych dostępnych po rejestracji konta gracza w STS? Jest to dokładnie aż 1660 zł, natomiast taki pakiet otrzymają wyłącznie gracze, którzy podczas zakładania konta wpiszą nasz ekskluzywny kod promocyjny STS o treści BETONLINE w odpowiednie pole formularza

Kiedy i gdzie wpisać STS kod promocyjny 2023
Kiedy i gdzie wpisać STS kod promocyjny 2023

Pozostali typerzy będą musieli zadowolić się “marnymi” 1560 zł, a przede wszystkim ominie ich okazja na zagranie premierowego kuponu w ramach powitalnego zakładu bez ryzyka. Tego rodzaju bonus pozwala bowiem stworzyć kupon z nieco wyższym kursem łącznym, a gwarancja, że w przypadku niepowodzenia stawka wróci do budżetu daje spory komfort graczowi, który nie musi drżeć o swój depozyt. 

Dość teorii, przechodzimy do rzeczy. Jakie warunki mają poszczególne bonusy powitalne STS? W jaki sposób zgarnąć maksymalną pulę darmowych środków? Kiedy będzie możliwa wypłata bonusów na konto bankowe? O tym wszystkim opowiemy Wam za moment. 

STS kod promocyjny 2023 – bonus 100% od pierwszego depozytu 300 zł

Pierwszym elementem powitalnego pakietu promocyjnego od bukmachera STS jest klasyczny bonus 100% od pierwszego depozytu. To premia doskonale znana polskim graczom, gdyż podobny bonus czeka na nich na stronach większości legalnych operatorów na polskim rynku. Jak to wygląda w przypadku firmy STS?

Od razu warto zaznaczyć, że akurat w przypadku tego bonusu nie jest wymagany STS kod promocyjny, natomiast i tak należy go rzecz jasna wpisać w odpowiednie pole formularza, jeśli graczowi marzy się powitalny zakład bez ryzyka za kod BETONLINE

STS bonus 100% oznacza, że pierwszy depozyt zostanie podwojony, a maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia to 300 zł. Jeśli zatem gracz dokona pierwszej wpłaty w STS na poziomie 100 zł, wówczas bonus wyniesie 100 zł, jednak depozyt o wartości 1000 zł oznacza bonus “tylko” 300 zł. 

Jak otrzymać powitalny STS bonus 100% za pierwszy depozyt? Ile trzeba wpłacić, aby otrzymać maksymalną pulę darmowych środków? To całkiem proste!

 1. Gracz odwiedza oficjalną stronę bukmachera www.STS.pl lub klika jeden z banerów STS widocznych w naszym serwisie i klika pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO, widoczny w prawym górnym rogu strony. 
 2. To przeniesie go do formularza rejestracyjnego, gdzie zostanie poproszony o podanie kilku podstawowych danych osobowych. Jakich dokładnie? Dowiesz się tego czytając dostępną nieco niżej sekcję “STS rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE”. 
 3. To właśnie na tym etapie należy wykorzystać STS kod promocyjny STS przy rejestracji i wpisać hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza. 
 4. Następnie gracz ma nie więcej, niż 30 dni, żeby dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza w STS. Bonus 100% sprawi, że depozyt zostanie automatycznie podwojony, a maksymalna pula darmowych środków to 300 zł przy wpłacie 300 zł lub wyższej. 
 5. Rzecz jasna darmowe środki zostaną umieszczone na koncie bonusowym, a gracz nie ma możliwości ich natychmiastowego wypłacenia do banku. 

Widzicie zatem sami, że nie ma w tym nic skomplikowanego i z całym procesem poradzi sobie nawet gracz, dla którego są to pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych. Zakładasz konto, wpisujesz kod promocyjny STS i wpłacasz depozyt, a chwilę później dysponujesz kwotą dwa razy większą!

Jedyny mankament całej sytuacji jest taki, że darmowe środki księgują się na saldzie bonusowym, przez co nawet gdybyś chciał, to nie będziesz mógł ich przelać do banku. Na szczęście jest na to sposób!

Bonus od 1. depozytu za kod promocyjny STS – kiedy można wypłacić środki?

Aby darmowe środki bonusowe pochodzące z pierwszego depozytu po rejestracji konta w STS wylądowały na saldzie depozytowym, skąd będzie można je wypłacić, konieczne jest dokonanie obrotu bonusem. Co to takiego? W największym skrócie jest to obowiązek zagrania kilku kuponów za z góry określoną stawkę pochodzącą ze środków bonusowych. 

Jakiego obrotu bonusem za pierwszy depozyt wymaga bukmacher STS? Całość otrzymanych przed momentem środków należy obrócić 3x, a do obrotu zaliczane będą tylko zwycięskie kupony z kursem min. 1.91 (SOLO lub AKO, przedmeczowe lub na żywo). Warto także mieć z tyłu głowy, że żadna z selekcji na kuponie nie może dotyczyć gier karcianych (Bet Games), ani pochodzić z oferty Hit Dnia. Bukmacher nie naliczy także obrotu, jeśli gracz wykorzysta opcję Cashout na kuponie i rozliczy kupon przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. 

Jak to wygląda w praktyce? Przyjmijmy, że typer wpłacił pierwszy depozyt na poziomie 500 zł, za który otrzymał maksymalny bonus o wartości 300 zł. Zanim darmowe środki zostaną przetransferowane na konto depozytowe, skąd będzie można je przelać na rachunek bankowy, gracz musi obstawić zwycięskie kupony po kursie min. 1.91 na kwotę co najmniej 900 zł. 

Bonus STS od pierwszego depozytu warto również obrócić z jeszcze jednego powodu. A mianowicie, gracz nie będzie miał możliwości skorzystania z promocji od drugiej wpłaty, dopóki nie spełni warunków obrotu poprzednim bonusem. A po raz kolejny jest się o co bić!

Bukmacher STS kod promocyjny BETONLINE – bonus 50% za drugi depozyt 500 zł

STS bonus powitalny 2023
STS bonus powitalny 2023

Rejestrując konto w STS można zgarnąć darmowe środki na dalszą grę także za drugą wpłatę. Tym razem jest to bonus “tylko” 50%, a zatem premia wyniesie połowę wpłaconej kwoty, jednak maksymalna wartość bonusu to 500 zł, a zatem nie warto go lekceważyć.

Jakie warunki posiada ta promocja powitalna od bukmachera STS? W naszej opinii nie należą one do tych z gatunku niewykonalnych, dlatego nawet jeśli typerowi brakuje nieco doświadczenia, to bez trudu powinien sobie z nimi poradzić. 

 1. Drugi depozyt po rejestracji konta u bukmachera STS musi zostać wpłacony w terminie maksymalnie 30 dni od założenia konta (podobnie zresztą jak pierwsza wpłata). 
 2. Jeśli gracz zdołał dokonać obrotu bonusem za pierwszy depozyt lub jeśli wręcz przeciwnie stracił większość środków i jego saldo bonusowe wynosi mniej niż 2 zł, wówczas bukmacher naliczy STS bonus o wartości 50% drugiej wpłaconej kwoty. 
 3. Maksymalny bonus to w tym przypadku 500 zł, natomiast żeby otrzymać taką pulę należy wpłacić 1000 zł lub więcej (np. wpłata na poziomie 200 zł zagwarantuje 100 zł bonusu, natomiast depozyt o wartości 2000 zł daje bonus 500 zł). 
 4. Należy pamiętać o tym, że darmowe środki wylądują na saldzie bonusowym, a gracz ma maksymalnie 90 dni na zaakceptowania bonusu od drugiej wpłaty (klikając button ODBIERZ BONUS) i przetransferowanie środków na konto depozytowe. 

Widzicie sami, że również zgarnięcie bonusu za drugi depozyt w STS nie powinno być specjalnie trudne. Jedyne o czym warto pamiętać, to konieczność dotrzymania dwóch terminów, tj. wpłata w maksymalnie 30 dni od rejestracji, a następnie akceptacja i obrót w maksymalnie 90 dni. Jak wypłacić darmowe środki za drugi depozyt w STS? Przekonajmy się. 

Kod bonusowy STS przy rejestracji – jak obrócić bonus za drugą wpłatę?

Gracze, którzy wykorzystali STS bonus za pierwszy depozyt nie będą zaskoczeni warunkami obrotu premią za drugą wpłatę po rejestracji konta. Podobnie jak poprzednim razem, tak również i teraz bukmacher STS wymaga obrotu 3x na kuponach po minimalnym kursie 1.91, a do obrotu zaliczane będą wyłącznie stawki zwycięskich kuponów. Selekcje dotyczące Bet Games, Hit Dnia oraz kupony sprzedane wcześniej przy użyciu opcji Cashout nie będą liczyły się do obrotu bonusem. 

Jak to wygląda w praktyce? Przyjmijmy, że typer poluje na maksymalną pulę darmowych środków i wpłacił depozyt 1000 zł lub wyższy gwarantujący mu bonus 500 zł. Aby środki zostały przetransferowane na saldo depozytowe suma stawek na zwycięskich kuponach musi zatem wynieść 1500 zł lub więcej. STS zalicza kupony przedmeczowe i na żywo, pojedyncze zakłady SOLO i wielokrotne kupony AKO, natomiast łączny kurs na żadnym z nich nie może być niższy od 1.91.

Kod promocyjny STS 2023 – bonus 50% od trzeciego depozytu 700 zł

Jakby tego było mało, to legalny bukmacher STS premiuje nowych graczy także za trzecią wpłatę, a przy okazji jest to najwyższy bonus od depozytu w STS i do zgarnięcia jest aż 700 zł (bonus 50% przy wpłacie 1400 zł lub wyższej). 

Aby było to możliwe należy jednak dokonać udanego obrotu bonusem od 2. wpłaty (ewentualnie przegrać darmowe środki) oraz wpłacić trzeci depozyt nie później, niż w ciągu 30 dni od rejestracji konta. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich premii za wpłatę bukmacher nie żąda, aby wykorzystać STS kod promocyjny, ale i tak warto go użyć, aby obstawić premierowy zakład bez ryzyka. 

 1. Podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych depozytów po założeniu konta w STS, tak również trzecia wpłata do budżetu musi zostać dokonana maksymalnie do 30 dni od rejestracji. 
 2. W sytuacji, gdy gracz zdołał dokonać obrotu bonusem za drugi depozyt lub jeśli stracił większość środków i jego saldo bonusowe wynosi mniej niż 2 zł, wówczas bukmacher naliczy STS bonus o wartości 50% trzeciej wpłaconej kwoty. 
 3. Maksymalna pula darmowych środków za trzeci depozyt to aż 700 zł, natomiast należy mieć świadomość, że taki STS bonus 50% pojawi się na koncie wówczas, jeśli gracz wpłaci 1400 zł lub więcej. 
 4. Darmowe środki należy w ciągu 90 dni zaakceptować klikając button ODBIERZ BONUS, a następnie w takim samym terminie obrócić, czego skutkiem będzie przelanie premii na konto depozytowe, skąd można ją wypłacić do banku.

W przypadku bonusu STS za trzeci depozyt obowiązuje schemat dobrze znany przy okazji dwóch wcześniejszych wpłat. Gracz obraca poprzednim bonusem, a wówczas ma szansę na kolejne darmowe środki. Jedyna (dość znacząca) różnica jest taka, że tym razem do zgarnięcia jest aż 700 zł przy wpłacie 1400 zł lub wyższej (nawet wpłacając depozyt równy 8000 zł gracz nie otrzyma bonusu wyższego od 700 zł). 

Jak wypłacić bonus za trzeci depozyt gwarantowany przez STS kod promocyjny?

Jeśli udało Wam się wypłacić na rachunek bankowy bonusy za dwa pierwsze depozyty po rejestracji konta w STS to nie będziecie również mieli większych problemów ze zgarnięciem trzeciej premii. Także i tym razem bukmacher wymaga od graczy obrotu bonusem 3x, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. na poziomie 1.91. Rzecz jasna zakłady z sekcji Bet Games, Hit Dnia oraz te, gdzie typer skorzystał z opcji Cashout są wyłączone z obrotu bonusem. 

W przypadku trzeciej premii mówimy już o naprawdę sporych liczbach, dlatego warto zachować czujność i zimną krew. Tym bardziej, że na dokonanie pełnego obrotu gracz ma aż 90 dni, a więc całkiem sporo czasu. Zakładając, że typer zgarnął maksymalny STS bonus 700 zł za wpłatę 1400 zł lub więcej, wówczas pełen obrót będzie zaliczony wtedy, gdy suma stawek na wszystkich zwycięskich kuponach przekroczy kwotę 2100 zł. 

Bonusy od depozytów za kod promocyjny STS – podsumowanie i opinie graczy

Zanim przejdziemy do pozostałych elementów powitalnego pakietu dla nowych klientów bukmachera STS postanowiliśmy podsumować dotychczasowe promocje, a zatem bonusy od trzech pierwszych depozytów. Jak premia za wpłaty do budżetu w STS wypada na tle legalnych konkurentów w Polsce?

O ile kwota poszczególnych bonusów nie robi takiego wrażenia, tak w ujęciu całościowym jest to jedna z najwyższych promocji od depozytu na polskim rynku (większa pula darmowych środków za wpłatę czeka m.in. na nowych graczy w forBET, TOTALbet, Noblebet oraz LV Bet). 

STS bonus od depozytu na poziomie 1500 zł prezentuje się już naprawdę solidnie, a nasza ocena byłaby jeszcze wyższa, gdyby bukmacher nagradzał choćby skromną premią graczy, którzy wykorzystają nasz STS kod promocyjny i wpiszą hasło BETONLINE do formularza. No, ale tak się nie dzieje i nie ma co narzekać!

Bonusy od depozytów za STS kod promocyjny
Bonusy od depozytów za STS kod promocyjny

Warto również docenić fakt, że legalny bukmacher STS nagradza nowych klientów darmowymi środkami za każdą z trzech pierwszych wpłat. Większość operatorów z polską licencją premiuje tylko jeden depozyt, a bonusy od kilku wpłat na polskim rynku można policzyć na palcach jednej ręki. 

Z pewnością mniej doświadczeni typerzy będą nieco narzekali na konieczność dokonania obrotu bonusem, jednak starzy bukmacherscy wyjadacze doskonale zdają sobie sprawę, że jest to niestety standard na stronach legalnych operatorów w Polsce. Fakt, że STS zalicza do obrotu wyłącznie zwycięskie kupony z pewnością sprawy nie ułatwia, z drugiej strony jednak bukmacher daje na dokonanie obrotu aż 3 miesiące od rejestracji, a zatem z pewnością nie jest to misja skazana na niepowodzenie już na starcie. 

Sporo naszych spostrzeżeń potwierdza się z odczuciami i opiniami płynącymi od samych graczy. Co typerzy sądzą o bonusach od trzech pierwszych depozytów po rejestracji konta u bukmachera STS? Oto kilka losowych komentarzy. 

“W pierwszym miesiącu po rejestracji w STS wpłaciłem trzy depozyty (kolejno 300 zł, 500 zł i 900 zł) i otrzymałem komplet bonusów (odpowiednio 300 zł, 250 zł i 450 zł). Dwa pierwsze udało mi się obrócić, natomiast na trzecim poległem, ale i tak nie narzekam.” 

“Nie doczytałem regulaminu i nie wiedziałem, że wszystkie trzy depozyty muszę wpłacić w ciągu 30 dni od rejestracji. Dostałem tylko bonus od pierwszego depozytu, ale sam jestem sobie winien.”

“Jeśli ktoś twierdzi, że nie jest w stanie w ciągu trzech miesięcy obrócić 4,5 tysiąca złotych, to niech sobie da spokój z bukmacherką.”

“Mam konto u większości legalnych buków w Polsce, ale ten bonus od STS bardzo mi się podoba. Bez trudu obróciłem wszystkie bonusy, a mój sposób to kupony AKO z wysokim kursem łącznym, dzięki którym wystarczy, że trafię 1/5 kuponów, a i tak jestem na plusie. A marudy zawsze się znajdą i będą narzekały.”

Zakład bez ryzyka 100 zł – specjalny bonus za STS kod promocyjny BETONLINE

Wykorzystując nasz kod promocyjny STS i wpisując hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza pierwszy kupon po rejestracji konta będzie można obstawić bez obawy o wpłacony przed momentem depozyt. Gwarantuje to powitalny zakład bez ryzyka, a taki bonus dostępny jest tylko z naszym kodem i nie znajdziecie go w standardowej ofercie na start od tego bukmachera. 

STS zakład bez ryzyka
STS zakład bez ryzyka

Serwis STS daje graczowi dwie opcje w kontekście stawki na premierowym kuponie. Można go obstawić za środki pochodzące z konta depozytowego, a można wykorzystać bonus za wpłatę (jest to o tyle ważne, że pochodzenie stawki będzie determinowało to, kiedy będzie można wypłacić darmowe środki, jeśli jakieś selekcje okażą się nietrafione).  

W przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie po rejestracji w STS odzyskać można okrągłe 100 zł, natomiast należy mieć z tyłu głowy, że bukmacher potrąci 12% podatek obrotowy i odpowiednio obniży kwotę cashbacku. 

 1. Zarejestruj się na stronie bukmachera www.STS.pl i wykorzystaj nasz kod promocyjny STS o treści BETONLINE. 
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty co najmniej 50 zł i za minimum taką samą stawkę obstaw dowolny kupon z oferty zakładów STS po kursie min. 1.85. 
 3. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i premierowy kupon okaże się przegrany, wówczas na koncie gracza pojawi się cashback bonus o maksymalnej wartości 100 zł. 
 4. Należy pamiętać o podatku obrotowym, dlatego aby zgarnąć najwyższą możliwą pulę darmowych środków stawka pierwszego kuponu w STS powinna wynieść nieco ponad 113 zł. 

Błyskawiczny rzut oka na powitalny cashback bonus STS pozwala stwierdzić, że zakład bez ryzyka u tego bukmachera nie wyróżnia się niczym specjalnym od oferty pozostałych legalnych operatorów na polskim rynku. Różnica pojawia się w momencie polecenia wypłaty bonusu cashback.

W niektórych przypadkach darmowe środki trafiają bowiem na saldo bonusowe, a innym razem lądują od razu na koncie depozytowym. Oczywiście nie jest to dziełem przypadku, lecz wynika z regulaminu zakładu bez ryzyka gwarantowanego przez kod promocyjny STS. Szczegóły poniżej. 

Kod promocyjny STS – jak obrócić powitalny cashback bonus?

Decydując się na rejestrację konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego STS i zagranie pierwszego zakładu bez ryzyka warto uczynić wszystko, aby w najbardziej optymalny sposób wykorzystać tę premię i łatwo wypłacić bonus. A piszemy o tym nie bez powodu, lecz dlatego, że kwestia tego z jaką łatwością wypłacicie bonus STS zależy w głównej mierze od tego, skąd będzie pochodziła stawka premierowego kuponu po rejestracji. 

Jeśli bowiem typer zagra pierwszy kupon za darmowe środki otrzymane w ramach bonusu od depozytu, wówczas z jednej strony nie ryzykuje aktywów z budżetu, jednak w przypadku niepowodzenia cashback wróci na saldo bonusowe i będzie wymagał obrotu 3x po kursie min. 1.91. STS tradycyjnie zalicza tylko zwycięskie kupony i nie mogą one dotyczyć oferty Bet Games, Hit Dnia, nie można także wykorzystać opcji Cashout. 

Jeśli jednak gracz wykorzysta w tym celu wpłacone przed momentem środki z konta depozytowego, to jeśli zabraknie mu szczęścia na pierwszym kuponie i jego selekcje okażą się nietrafione, wówczas także i cashback wyląduje od razu na saldo depozytowe. Taki bonus STS nie wymaga obrotu, lecz chwilę później można go przelać na rachunek bankowy. 

Cashback bonus za kod promocyjny STS – opinie graczy

Z jakimi komentarzami spotyka się powitalny zakład bez ryzyka od bukmachera STS? Zacznijmy od tego, że warto w ogóle docenić fakt, że serwis premiuje nowych graczy bonusem cashback, dzięki któremu typer nie musi obawiać się wpadki na premierowym kuponie. Nasza ocena wędruje także w górę z tego powodu, że jest to specjalna premia dla naszych stałych czytelników, którzy podczas rejestracji wykorzystają kod promocyjny STS. 

Doceniamy również fakt, że przy spełnieniu określonych warunków STS bonus cashback będzie można błyskawicznie wypłacić bez konieczności obrotu, który nie zawsze się udaje. Jedyne, na co minimalnie kręcimy nosem w przypadku tej promocji to nieco zbyt niska kwota darmowych środków. Większość legalnych bukmacherów w Polsce gwarantuje zdecydowanie bardziej atrakcyjne zakłady bez ryzyka i pozostaje wierzyć, że w przyszłości ta kwota urośnie także w STS. 

“Zagrałem pierwszy kupon za równą stówę i dostałem tylko 88 zeta zwrotu. Niby niewiele, ale szkoda, że nie wiedziałem o podatku.”

“Niestety nie udało mi się trafić pierwszego zakładu w STS (zabrakło jednego gola – klasyka :D). Na szczęście kasa wróciła na konto, a bonus obróciłem bez większych problemów.”

STS kod promocyjny przy rejestracji – bonus za zadania 60 zł

W 2023 roku legalny bukmacher STS zaprezentował swój nowy pakiet promocyjny dla nowych graczy, a jego ostatnim elementem jest premia kryjąca się pod tajemniczo brzmiącą nazwą “bonus za zadania”. Na czym polega ta promocja? Czy bukmacher wymaga użycia STS kodu rejestracyjnego o treści BETONLINE w kontekście skorzystania z tego bonusu?

Zacznijmy od tego, że STS kod promocyjny nie jest wymagany, a bonus za zadania jest do dyspozycji każdego nowego klienta firmy. Do zgarnięcia jest pula darmowych środków o wartości dokładnie 60 zł, a żeby tak się stało należy wypełnić po dwie misje po każdym z trzech pierwszych depozytów. Jakie to misje?

 • Zadania po pierwszym depozycie to obstawienie dowolnego kuponu w aplikacji mobilnej bukmachera STS oraz zagranie kuponu z przynajmniej 1 selekcją z oferty przedmeczowej. 
 • Zadania po drugim depozycie to zagranie dowolnego zakładu z sekcji LIVE oraz zagranie dowolnego zakładu z sekcji Bet Games (gry karciane). 
 • Zadania po trzecim depozycie to zagranie kuponu na sporty wirtualne oraz obstawienie zakładu z sekcji E-SPORTY.

WAŻNE!!! W przypadku wszystkich sześciu zadań warunkiem ich zaliczenia jest minimalna stawka 15 zł oraz kurs min. na poziomie 1.91. Każdy kupon, który nie spełni ww. warunków nie będzie zaliczany do wypełnienia zadania, a zatem nie zakwalifikuje gracza do darmowego bonusu 60 zł. 

Kolejny warunek jest taki, że żadnej misji nie można wykonać za środki bonusowe, lecz wszystkie stawki muszą pochodzić z salda depozytowego. Wreszcie, bukmacher nie wymaga, aby kupony podczas wykonywania kolejnych zadań były zwycięskie, a darmowe środki pojawią się w budżecie niezależnie od skuteczności gracza. 

Jak obrócić i wypłacić bonus za zadania w STS?

Prawdopodobnie dla nikogo z was nie będzie większym zaskoczeniem fakt, że premia 60 zł w ramach promocji za zadania ląduje na saldzie bonusowym, a to oznacza, że darmowych środków nie można od razu przelać do banku. Aby stało się to możliwe należy dokonać obrotu bonusem, a jakie warunki stawia przed graczami bukmacher STS?

Tradycyjnie także i ten bonus specjalny STS wymaga obrotu 3x na kuponach z kursem minimalnym 1.91, a do obrotu bonusem zaliczane będą wyłącznie zwycięskie zakłady. 

Opinie graczy o bonusie za zadania dla nowych klientów STS

Jakie opinie wśród graczy zbiera ta promocja powitalna od giganta polskiego rynku? Nas w bonusie za zadania dla nowych klientów bukmachera STS najbardziej urzekły dwie kwestie (i wcale nie jest nią pula darmowych środków, chociaż bonus 60 zł prezentuje się całkiem solidnie). 

Pierwszą jest to, włodarze bukmachera STS odnaleźli znakomity sposób, aby trafić ze swoimi produktami “drugiej kategorii” do większego grona typerów. Umówmy się, większość z nas rzadko wychyla nos poza sekcję zakładów sportowych, a ta promka zachęci wielu graczy do przetestowania pozostałych elementów oferty. Mamy zatem klasyczną sytuację win – win. Zadowolony gracz otrzymuje bonus, a bukmacher chwali się swoją ofertą. 

Z kolei drugim walorem tego bonusu jest według nas jego innowacyjność. Nie zrozumcie nas źle, nie narzekamy rzecz jasna na darmowe freebety, zakłady bez ryzyka oraz bonusy od depozytu dostępne na stronach pozostałych bukmacherów z polską licencją! Przyjemnie jednak czasami coś sobie odmienić, a STS bonus za zadania nadaje się ku temu idealnie. 

Okazuje się, że nasze spostrzeżenia nie uszły także uwadze samych graczy. Przeglądając rozmaite fora bukmacherskie natrafiliśmy rzecz jasna na komentarze typu “A kogo obchodzą karcianki?!!!”, ale większość opinii była w tonie podobnym do tych poniższych. 

“W życiu nie odwiedziłbym sekcji bet games, gdyby nie ta promocja powitalna. Mówię wam, pokerek od STS-u to mega kozak. Super zabawa na cały wieczór.”

“Fajna promka, coś nowego wreszcie, a nie jedno i to samo u wszystkich. Spełniłem wszystkie misje, nawet udało się coś wygrać przy okazji, a bonus traktuję jako coś ekstra. Brawa dla stsu za tę promocję.”

Kod promocyjny STS 2023 – podsumowanie i opinie graczy na temat powitalnego pakietu bonusów

Kończymy powoli temat powitalnych bonusów dla nowych klientów bukmachera STS. Czy jest to najlepszy, czy też najgorszy pakiet promocyjny dostępny na polskim rynku? Nie nam to oceniać i każdy z Was taką decyzję musi podjąć samodzielnie.

Jeszcze raz przypominamy jakie bonusy czekają na graczy, którzy wykorzystają nasz kod promocyjny STS podczas rejestracji i wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza. 

 • Bonusy od trzech depozytów 1500 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł (tylko z kodem BETONLINE)
 • Bonus za zadania 60 zł

Łącznie do zgarnięcia jest zatem aż 1660 zł, a taka pula darmowych środków w budżecie powinna zagwarantować typerowi spokojną grę przez długie miesiące. Spójrzmy zatem, co na temat bonusów powitalnych STS sądzą sami klienci tego bukmachera. 

“Dla mnie jeden z fajniejszych bonusów powitalnych w Polsce, szkoda jedynie, że nie ma freebetu bez depozytu. Aaaaaa, i zakład bez ryzyka mógłby być nieco wyższy, ale nie ma co narzekać.”

“Brawo za bonusy od depozytów i fajną promocję z tymi zadaniami po każdej wpłacie. Minus za niski cashback bonus i skomplikowane warunki obrotu bonusami. Moja ostateczna ocena to 6/10, a gdyby nie zakład bez ryzyka za kod to byłoby 4/10.”

“Zabrakło mi, chociażby skromnego freebetu bez depozytu, np. za samą rejestrację konta jak to jest w Fortunie, albo za aplikację mobilną jak daje Superbet.”

Widzicie zatem, że jest sporo pozytywnych głosów, ale nie brakuje także kręcenia nosem na niektóre elementy powitalnej oferty STS. Jak to w życiu zwykle bywa trudno dogodzić każdemu i nie ma lepszego sposobu, aby przekonać się o jakości poszczególnych produktów bukmachera STS, niż przetestować je na własnej skórze. 

My rozebraliśmy każdy z nich na czynniki pierwsze w trakcie naszych testów, a poniżej podzielimy się naszymi doświadczeniami, dzięki czemu mamy nadzieję zaoszczędzić Wam nerwów podczas pierwszych dni przygody z zakładami bukmacherskimi STS. 

W kolejnych fragmentach dowiecie się m.in. jak krok po kroku założyć konto gracza z wykorzystaniem STS kodu promocyjnego, jakie bonusy okolicznościowe czekają na stałych graczy, rzucimy także okiem na jakość oferty zakładów, sekcję LIVE oraz aplikację mobilną bukmachera STS. 

STS rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE – instrukcja krok po kroku

Jak zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym?
Jak zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym?

Kod promocyjny STS o treści BETONLINE i profity z niego wynikające jest dostępny tylko i wyłącznie dla graczy, którzy pomyślnie przebrną przez rejestrację u tego legalnego bukmachera. Obiecaliśmy Wam na wstępie, że krok po kroku opiszemy cały proces zakładania konta w tym serwisie tak, aby nie przysporzył on większych trudności nawet początkującym typerom, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych. 

Wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków, a całość nie powinna zająć więcej, niż 5 minut. Po tym czasie gracz będzie posiadał aktywne konto w STS, będzie mógł wpłacić depozyt i otrzyma komplet bonusów powitalnych gwarantowanych przez STS kod promocyjny, a także będzie miał dostęp do wszystkich zdarzeń dostępnych w ofercie zakładów. 

Jak założyć konto w STS z kodem promocyjnym BETONLINE? Sprawdzamy. 

 1. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony www.STS.pl i kliknięcie pomarańczowego buttonu ZAŁÓŻ KONTO (można również kliknąć jeden z banerów bukmachera dostępnych na naszym portalu). 
 2. To przeniesie gracza do formularza rejestracyjnego, w którym bukmacher poprosi o podanie kilku danych osobowych. Jakich konkretnie? Będą to:
 • login
 • hasło do konta
 • numer telefonu
 • imię 
 • nazwisko
 • kraj pochodzenia
 • pesel
 • źródło pieniędzy na finansowanie zakładów bukmacherskich
 1. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY należy wpisać hasło BETONLINE i potwierdzić chęć skorzystania z bonusu dla nowych graczy. 
 2. Ostatnim krokiem jest wpisanie kodu, który gracz otrzyma SMS-em na numer telefonu podany przed momentem i dokończenie rejestracji. 

Chwilę później gracz stanie się posiadaczem konta tymczasowego w STS. Będzie mógł wpłacić depozyt, otrzyma komplet bonusów powitalnych (m.in. zakład bez ryzyka za kod promocyjny STS), a także będzie mógł typować dowolne kupony z oferty zakładów. Nie będzie miał jednak dostępu do wszystkich funkcji bukmachera,  a rejestracja bez dowodu niesie za sobą pewne ograniczenia. Jakie konkretnie?

Po pierwsze łączna suma stawek na koncie tymczasowym nie może przekroczyć kwoty 5000 zł. Gracz nie będzie miał także możliwości wypłacenia wygranych środków. Czy to oznacza, że pieniądze pochodzące ze zwycięskich kuponów przepadną bezpowrotnie? Oczywiście, że nie! 

Będą dostępne zaraz po tym, jak gracz dokona weryfikacji swoich danych osobowych i zarejestruje konto stałe. Jak tego dokonać? To całkiem proste!

Jak założyć konto stałe u bukmachera STS?

Jak utworzyć konto stałe w STS?
Jak utworzyć konto stałe w STS?

Proces przekształcania konta tymczasowego w konto stałe w STS jest banalnie prosty, a w zależności od dnia tygodnia i pory dnia może się zamknąć nawet w kilkanaście minut. Całość polega na potwierdzeniu danych osobowych wpisanych w formularzu rejestracyjnym, a także podaniu numeru konta bankowego, na które gracz chce przelać wygrane środki. 

Jak zarejestrować konto stałe u bukmachera STS? Instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej. 

 1. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto tymczasowe w STS i kliknięcie profil gracza, a następnie wejście w DANE OSOBOWE.
 2. Następnie należy podać kilka danych osobowych i wysłać odpowiednie dokumenty. Jakie? Będą to:
 • dokładny adres zamieszkania
 • numer osobistego rachunku bankowego, na który bukmacher będzie przelewał wygrane środki
 • należy także wysłać skany lub wyraźne zdjęcia obu stron dowodu osobistego
 1. Chwilę później gracz otrzyma informację o pomyślnej weryfikacji danych osobowych i przekształceniu profilu konta w STAŁE. Jest to równoznaczne z pełnym dostępem do wszystkich funkcji bukmachera STS, zniesieniem limitów stawek, a także możliwością wypłacenia środków wygranych na kuponach. 

Kod bonusowy STS – promocje okolicznościowe dla stałych klientów bukmachera

Mieszane odczucia mamy w kontekście promocji organizowanych z myślą o stałych graczach. Z jednej strony bowiem posiadacze aktywnego konta w STS mogą mieć pewność, że jeśli w danym dniu odbywa się popularny mecz lub turniej, to na stronie bukmachera na 99,99% będzie czekała na nich atrakcyjna promocja dedykowana specjalnie pod to wydarzenie. 

Z drugiej strony jednak nieco zabrakło nam stałych bonusów, dostępnych non stop, takich jak chociażby promocja zwiększająca wygrane na kuponach AKO lub bonus gwarantujący grę bez podatku. Niczego takiego na stronie bukmachera STS nie odnajdziecie, a jedyna stała promocja to bonus Zaproś Kumpli. Na czym polega. 

Jest to klasyczna promocja za znajomych, czyli gracz zaprasza swoich znajomych do rejestracji konta w STS, a jeśli oni zrobią to z wysłanego przez niego linku, wówczas na koncie gracza pojawią się darmowe środki. Regulamin tej promocji jest następujący. 

 1. Skorzystać z promocji mogą wyłącznie gracze, którzy mają za sobą depozyt i obstawili dowolne kupony po kursie min. 1.85 za co najmniej 25 zł. 
 2. Kolejnym krokiem jest rozesłanie linków rejestracyjnych do swoich znajomych. 
 3. Po każdej rejestracji z takiego linku zarówno gracz, jak i jego znajomy otrzymają bonus 50 zł (warunkiem jest wpłacenie przez znajomego depozytu min. 50 zł i obstawienie kuponów po kursie min. 1.85 za co najmniej 500 zł). 
 4. Gracz otrzyma bonus 50 zł za każdego z sześciu znajomych, którzy założą konto z linku + bonus 20 zł ekstra za trzeciego i szóstego znajomego. Łączna pula darmowych środków to aż 340 zł. 

Niestety, to by było na tyle, jeśli chodzi o bonusy STS dostępne w trybie non stop. Szału zatem nie ma. Na szczęście o niebo lepiej prezentują się promocje organizowane przez tego bukmachera na okoliczność popularnych wydarzeń sportowych. 

Łowcy bonusów posiadający konto w STS mogą mieć pewność, że jeśli w dużym turnieju gra Iga Świątek lub ciekawe spotkanie czeka Roberta Lewandowskiego i jego Barcelonę, to w sekcji PROMOCJE dostępny będzie atrakcyjny bonus dedykowany pod to wydarzenie. Rzecz jasna w żadnym wypadku nie jest wymagany w STS kod promocyjny, a wszyscy klienci mają taki sam dostęp do bonusów tego bukmachera. 

STS zakłady bukmacherskie – opinie o ofercie 

Oferta na e-sport w STS
Oferta na e-sport w STS

Jeśli w momencie rejestracji konta na stronie nowego bukmachera internetowego najbardziej zależy Wam na bogatej ofercie zakładów, to propozycja od firmy STS z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających typerów. Oddsmakerzy bukmachera STS każdego dnia wystawiają swoje kursy na ok. 35 dyscyplin sportowych + e-sporty + sporty wirtualne + gry karciane w sekcji Bet Games. Jest zatem w czym wybierać. 

Oferta zakładów STS prezentuje się tak solidnie, że trudno wybrać jej najmocniejsze punkty. Serwis pokrywa bowiem mnóstwo meczów piłkarskich rozgrywanych pod dowolną szerokością geograficzną, pokrywany jest także każdy liczący się turniej tenisowy, a problemu nie stanowi odnalezienie kursów na tak niszowe sporty jak chociażby snooker, piłka wodna lub darts. 

Ofertą zakładów STS zachwyceni będą eksperci od piłki nożnej. Bukmacher wystawia bowiem swoje kursy nie tylko na topowe ligi w Europie (marża na poziomie ok. 6%), lecz pokrywa również mnóstwo niższych klas rozgrywkowych. Mało tego! Niewielu operatorów na polskim rynku może pochwalić się równie dobrymi zakładami długoterminowymi, dzięki którym czujni typerzy mogą obstawić rozstrzygnięcia w poszczególnych turniejach na długo przed ich zakończeniem. 

Zakłady bukmacherskie STS – opinie o ofercie na żywo

Jeśli ofertę zakładów przedmeczowych od STS można nazwać bardzo solidną, to co powiedzieć na temat sekcji LIVE?!!! Zakłady na żywo od STS to absolutny top na polskim rynku i trudno doszukać się jakichkolwiek mankamentów w tej sekcji. 

Fenomenalnie prezentuje się liczba pokrywanych dyscyplin, lig i turniejów, a oddsmakerzy STS każdego dnia wystawiają swoje kursy na setki wydarzeń dookoła świata. Mało tego! Bukmacher oddaje w ręce graczy zawsze aktualne statystyki meczowe, przebieg boiskowych wydarzeń można śledzić na czytelnym Match Trackerze lub dzięki darmowym transmisjom na żywo, a swoimi typami lub spostrzeżeniami można pochwalić się na czacie na żywo. 

Aplikacja mobilna STS – nieograniczony dostęp do zakładów na smartfonie

Bukmacher STS pomyślał rzecz jasna o graczach, którzy swoje zakłady typują głównie na ekranie smartfona. Efektem tego jest jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na polskim rynku, a w trakcie naszych testów nie doszukaliśmy się większych mankamentów apki STS. 

Oprogramowanie jest oczywiście całkowicie darmowe i działa płynnie na każdym urządzeniu z systemem iOS oraz Android. Aplikacja STS gwarantuje dostęp do wszystkich produktów, funkcji i opcji zakładów dostępnych w tradycyjnym serwisie, a jej funkcjonalność i płynność działania zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza. 

Zachwyceni powinni być m.in. gracze obstawiający na żywo, gdyż poza tym, że skonstruowanie kuponu na apce STS trwa kilka sekund, to bardzo dużo spotkań można obejrzeć na pełnym ekranie smartfona dzięki darmowym transmisjom w livestreamach. 

STS aplikacja mobilna
STS aplikacja mobilna – jaki kod promocyjny

STS kod promocyjny 2023 – opinie graczy

I w ten oto sposób poznaliście bliżej wszystkie bonusy gwarantowane przez STS kod promocyjny w 2023 roku i wiecie jakie profity czekają na graczy, którzy wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Przypominamy, że łączna pula darmowych środków bonusowych na start to w STS aż 1660 zł, natomiast taki pakiet dostępny jest wyłącznie z naszym kodem (w standardowej ofercie nie ma zakładu bez ryzyka na kwotę 100 zł). 

Dużo to, czy mało? To musicie ocenić sami, natomiast naszym zdaniem warto docenić powitalny pakiet bonusowy od bukmachera STS za trzy kwestie. Pierwszą jest premia za każdą z trzech pierwszych wpłat, a nie jak w większości przypadków wyłącznie za premierowy depozyt. 

Drugi element godny pochwały to specjalny zakład bez ryzyka dostępny tylko z kodem promocyjnym BETONLINE. I wreszcie trzeci to ciekawy bonus za zadania, dzięki któremu nieco lepiej można poznać produkty z sekcji, których na co dzień większość typerów nie odwiedza. 

Wszystko to razem wzięte sprawia, że powitalny pakiet bonusów od bukmachera STS zasługuje według nas na dość wysokie noty. Być może pula darmowych środków nie jest najwyższa na polskim rynku, jednak nie ma również powodów do narzekań, a nowi klienci STS będą mieli udany początek przygody z tym bukmacherem. 

Kod promocyjny STS 2023 – FAQ

Jaki jest aktualny kod promocyjny STS?

W 2023 roku specjalne hasło gwarantujące wyższy bonus powitalny czytelnikom naszego serwisu to kod BETONLINE. 

Jak i kiedy należy wykorzystać STS kod promocyjny?

Należy to zrobić podczas rejestracji nowego konta wpisując hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza. Więcej szczegółów i instrukcja krok po kroku dostępna jest powyżej. 

Co otrzymam w zamian za wykorzystanie STS kodu promocyjnego?

Tylko z naszym kodem bonusowym BETONLINE będziesz miał możliwość obstawić pierwszy zakład bez ryzyka po rejestracji. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas stawka wróci do budżetu jako cashback bonus. 

Czy STS rejestracja bez dowodu gwarantuje dostęp do bonusów powitalnych?

Tak, posiadacze konta tymczasowego otrzymają pełen pakiet promocyjny dla nowych graczy. 

STS bonus za zadania – co to takiego? 

To spora innowacja na polskim rynku. W ramach tej promocji gracz otrzyma gwarantowany bonus po spełnieniu rozmaitych misji po każdym z trzech pierwszych depozytów. Szczegóły w tekście. 

Czy mogę wykorzystać kod promocyjny STS na aplikacji mobilnej bukmachera?

Oczywiście, że tak! Rejestrując się na smartfonie i wpisując hasło BETONLINE w pole KOD PROMOCYJNY otrzymasz powitalny zakład bez ryzyka.

5 / 5. Ocen: 36