Betcris kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

Betcris kod promocyjny 2023. Co wpisać przy rejestracji?

Betcris kod promocyjny 2023 to BETONLINE, kod ten wpisujemy przy rejestracji nowego konta. Sprawdź wszystkie aktualne informacje na ten temat!

Betcris kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
Betcris kod promocyjny 2023. Co wpisać przy rejestracji?

Betcris kod promocyjny 2023 – rejestracja konta do obstawiania

Strona internetowa www.Betcris.pl to miejsce, w której można obstawiać wydarzenia sportowe online. To portal w stu procentach legalny – dzięki niemu można grać zgodnie z przepisami, nie martwiąc się o mniejsze lub większe kary. Nie mamy tutaj jednak do czynienia z bukmacherem stacjonarnym, co znaczy, iż wszystko załatwić możemy jedynie przez sieć. Jeżeli ktoś chce obstawiać tutaj, powinien mieć utworzone konto – można to zrobić w ciągu raptem paru chwil.

Jak wygląda w Betcris rejestracja i kod promocyjny? To wykonanie tylko kilku raczej dość standardowych kroków. Zaczyna się od wejścia do portalu online, a następnie kliknięcia przycisku „Zarejestruj się”. Kolejne kroki polegają na wpisaniu kilku informacji, taki jak:

 • adres e-mail
 • login
 • hasło
 • numer telefonu
 • kod weryfikacyjny
 • kod promocyjny BETONLINE

Nie wydaje się, by ktokolwiek miał problem z tym, co wpisać w rubryce z mailem czy loginem. Każdy też z pewnością zna swój numer telefonu i będzie w stanie przepisać wysłany na niego kod weryfikacyjny. A co jednak z tym, co nazywane jest jako Betcris kod promocyjny? Właśnie tym się w tym materiale zajmiemy. To bardzo istotna kwestia, której z całą pewnością nie można lekceważyć.

Betcris kod promocyjnyBETONLINE
Betcris bonus z kodem1400 PLN
Betcris rejestracjawww.Betcris.pl

Betcris kod promocyjny. Co wpisywać i czy w ogóle warto?

Na stronie bukmachera Betcris kod bonusowy jest do wpisania od razu przy rejestracji. Potem już nie można tego zrobić, dlatego też trzeba pomyśleć o tej kwestii w momencie, gdy decydujemy się na zapisanie się do gry.

Czym w ogóle jest w Betcris kod promocyjny? To specjalne słowo, które otrzymują tylko wybrani. Podajemy je w odpowiednim miejscu i nic więcej robić już nie musimy – po prostu przechodzimy do kolejnych kroków rejestracyjnych, a kod zostaje już do nas w pewien sposób przypisany. Na pewno nie można nazwać tego czymś trudnym do zrozumienia. To bardzo proste, bo przecież stworzone również z myślą o tych, co rejestrują się u bukmachera po raz pierwszy w życiu.

Niektórzy mają obawy, czy aby na pewno podać w Betcris kod na bonus. Ostatecznie jednak najczęściej wychodzi się z założenia, że jeśli już jest taka możliwość, to na pewno nie warto z niej rezygnować.

Można też w sieci znaleźć opinie na temat kodu. Ale zanim o tym, to zatrzymajmy się przy najważniejszej kwestii, a więc jak ten kod brzmi. A jest to słowo „BETONLINE„. Wielkość liter nie ma tutaj znaczenia.

Konkurs BetCris Predictor - 3000 zł w puli!
Konkurs BetCris Predictor – 3000 zł w puli!

Betcris kod promocyjny – opinie graczy

Betcris kod promocyjny „BETONLINE” to dość popularny sposób na to, by zgarnąć premię na start u tego bukmachera. Postanowiliśmy sprawdzić, czy jednak za popularnością idą także pozytywne opinie graczy.

Betcris to stosunkowo nowy bukmacher, dlatego też o nim nie znajdziemy wielu tysięcy komentarzy tak, jak w przypadku najbardziej znanych marek działających w naszym kraju. Wiadomo, że STS bonus na start to częściej przewijający się temat i jeszcze będzie tak z pewnością bardzo długo.

Zobaczmy, co gracze sądzą na temat Betcris i kodu promocyjnego, który został przez niego przygotowany na start, jakie opinie o Betcris mają aktywni użytkownicy:

Uważam, że bukmacher Betcris ma jeden z lepszych bonusów na start, więc nie zastanawiałem się długo nad tym, by podać u niego kod promocyjny

To pierwszy bukmacher, gdzie bez problemu odebrałem premię na start, a kod promocyjny wpisać było naprawdę łatwo. Nie mam nic do zarzucenia temu portalowi – jest świetny!

Premiera Betcris Polska mnie nie zawiodła. Spodziewałem się mocnego gracza na rynku i tak też się stało. Kod promocyjny u niego to dobry dowód na to, że dba się tutaj o klientów także tych nowych

Kod promocyjny w Betcris warto podać, bo przecież po to jest, żeby z niego korzystać. Jak jest w sklepie promocja, to nikt nie mówi, że woli dostać produkt po starej, gorszej cenie, no nie?

Rejestrację załatwiłem w kilka chwil, a z weryfikacja też nie było problemów. Jak ktoś się zastanawia, czy zakładać konto w Betcris, to moim zdaniem specjalnie nie musi długo o tym myśleć – to naprawdę fajna propozycja

Kod promocyjny możemy wykorzystać jedynie na początku obstawiania, dlatego też musimy się liczyć z faktem, że jeśli na początku przegapimy tę kwestię, to potem już nic nie będziemy mogli z tym zrobić.

Na temat Betcris opinie graczy są naprawdę pozytywne. Ten bukmacher ciągle znajduje się gdzieś w cieniu największych marek, co absolutnie nie oznacza, że nie ma szans w konkurowaniu z nimi.

Betcris kod promocyjny na freebet. 50 PLN na konto główne!

Po tym, jak założymy darmowe konto na stronie internetowej www.Betcris.pl z kodem promocyjnym BETONLINE, możemy odebrać aż dwa bonusy na start. Jeden z nich to tak zwany freebet. Pozwala na zagranie darmowego zakładu na interesujące nas wydarzenia sportowe.

Aby otrzymać w Betcris freebet, należy postawić odpowiedni kupon. Jest to zakład SOLO lub AKO za stawkę co najmniej 50 złotych. Kurs minimalny takiego kuponu nie może wynosić mniej niż 1.80.

Co bardzo ważne, aby przystąpić do tej promocji potrzebne jest wyrażenie zgody marketingowej. Można to zrobić od razu po rejestracji konta lub w późniejszym czasie, przechodząc do ustawień konta.

Jak odebrać nawet 50 PLN zwrotu w Betcris?
💰 💰

 1. Gracz zakłada darmowe konto z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl
 2. Obstawia pierwszy kupon z kursem minimum 1.80 (AKO lub SOLO)
 3. Bez względu na to czy kupon jest trafiony, czy nie, gracz otrzymuje 50 zł na obstawianie

Minimalna stawka kuponu kwalifikującego się do tej promocji to 50 PLN, tak więc jest to oferta dla każdego, a nie jedynie dla osób, które dysponują dużą gotówką.

BetCris oferuje cashback 500 zł
BetCris oferuje cashback 500 zł

Betcris kod promocyjny na bonus powitalny – 500 PLN jako cashback!

Rejestracja w BetCris to szansa na to, żeby otrzymać na dobry początek cashback. Jest to możliwość zgarnięcia zwrotu w razie niepowodzenia w pierwszym zagranym kuponie. Dla nowych klientów to świetna wiadomość, bo mogą być pewni, że są na swój sposób ubezpieczeni od typerskich niespodzianek, które w świecie sportu zdarzają się przecież non stop.

Dostępny w Betcris kod promocyjny na bonus powitalny jest na swój sposób jedyny w swoim rodzaju, bo w przeciwieństwie do konkurencyjnych stron nie można dzięki niemu odebrać doładowania od pierwszej czy drugiej wpłaty, ale za to dostaje się szanse postawienia normalnego kuponu, który na pewno nie skoczy się dla nas kompletną klęską. Wszystkie w Betcris bonusy są proste i legalne, dzięki czemu nie tylko możemy być pewni, że je odbierzemy, ale także zrobimy to w sposób zgodny z tym, na co zezwala prawo, więc nie grożą nam żadne konsekwencje przewidziane w stosownych ustawach.

Przygotowany przez bukmachera Betcris cashback umożliwia zgarnięcie cashbacku do kwoty 500 zł. To maksymalna wartość tego bonusu, ale wszystko zależy od tego, jaki kupon zdecydujemy się postawić. Najważniejsze jest jednak to, że nie jest wymagane granie np. zakładu SOLO i to za pełne 500 zł. Warunki do spełnienia to:

 • zakład SOLO lub AKO
 • stawka co najmniej 20 zł
 • oferta przedmeczowa lub na żywo
 • minimalny kurs całkowity 1.8
 • dowolne zdarzenia dostępne w portalu bukmacherskim Betcris

Pierwszy kupon, który zostanie postawiony po rejestracji, a spełniający wypisane powyżej punkty, kwalifikuje się do cashbacku. Ta oferta na start dostępna jest dla każdego, kto postanowi zostać klientem BetCris. Bonus obowiązuje od 23 marca 2022 aż do odwołania.

Betcris kod promocyjny na bonusy. Co ten bukmacher oferuje klientom?

BetCris - promocja American Dream
BetCris – promocja American Dream

To, że dostępny jest w Betcris kod promocyjny do wpisania, a można dzięki niemu otrzymać pakiet bonusów wszystkim jest jJeżeuż doskonale znane. Nie bez znaczenia są jednak też na pewno inne dostępne w Betcris bonusy, a więc te, na jakie mogą liczyć już od dawna zarejestrowani. Pod tym względem bukmacher ten wypada naprawdę nieźle, bo w zasadzie nigdy nie daje się graczom nudzić i zawsze ma coś dla nich w zanadrzu.

Kiedy jest już za nami cashback, a także wykorzystany freebet, możemy polować na inne promocje. Oto wybrane:

 • Predictor Betcris – każdego tygodnia dostępna jest dla uczestników pula nagród o wartości 3000 zł. Gracze obstawiają mecze i tym samym walczą o bonusy. Aby wziąć udział w typerskiej rywalizacji, wystarczy dokonanie zaledwie jednego depozytu w ciągu tygodnia i następnie zbierać punkty za typowanie wybranych meczów
 • Bonus 20 zł na urodziny – każda osoba, która danego dnia obchodzi urodziny, może otrzymać od marki BetCris 20 zł na obstawianie. Wystarczy posiadać konto u tego bukmachera i regularnie korzystać z jego oferty
 • Totalny zwrot podatku – całą oferta objęta jest w BetCris bonusem ze zwrotem podatku. Można dzięki temu każdego dnia odebrać nawet 100 zł zwrotu opłat na rzecz państwa. To jedyna taka propozycja na rynku
 • American dream – coś w sam raz dla fanów amerykańskich sportów. Za zagranie kuponu na NBA, NHL, NFL, MLB oraz MLS można otrzymać od bukmachera BetCris specjalny freebet w wysokości 20 zł

Jeżeli sam bonus na start dla kogoś nie był wystarczająco przekonujący, by powiedzieć, że rejestracja w Betcris to dobre rozwiązanie, prawdopodobnie lista promocji będzie dla niego dodatkowym motywatorem do dania szansy temu bukmacherowi.

Zakłady bukmacherskie BetCris mają zachodnie podejście do klienta i to widać niemal od razu. Żaden typer nie będzie narzekał w tym miejscu na nudę, bo jest tutaj dosłownie wszystko, co pozwala na obstawianie w nowoczesnym wydaniu. I chociaż Betcris kod promocyjny to tylko opcjonalne rozwiązanie, nie bez powodu jest tak często wybierane.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 33