Wybrane firmy dla nowych graczy zakładów wzajemnych

Wybrane firmy dla nowych graczy zakładów wzajemnych

Analizujesz rynek zakładów wzajemnych? Interesują Cię tylko legalne podmioty hazardowe? Takich jest naprawdę sporo! Warto zaznaczyć, że zainteresowani Klienci mają zatem duże pole do manewru. Jakie firmy warto jednak wybrać? Czym się one cechują?

Wybrane firmy dla nowych graczy zakładów wzajemnych

Dlaczego warto wybrać Etoto?

Sporym zainteresowaniem cieszy się ten podmiot hazardowy. Dlaczego? Możesz być spokojny m.in. o to, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Wszystko to dokładnie dla Ciebie sprawdziliśmy przed rozpoczęciem pisania tego artykułu. Dodatkowo ETOTO zapewnia świetne bonusy na start. Co można aktualnie zainkasować? Ze względu na mundial w Katarze, możesz otrzymać np. 200% do 200 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Trzeba założyć konto, a potem wpłacić depozyt. Wówczas otrzymasz 200% do 200 PLN. Jakie są warunki uwolnienia tych środków? Musisz zagrać tylko jeden raz za równowartość otrzymanego bonusu. Pamiętaj, że tutaj minimalny kurs kuponu akumulowanego to 2,50. Notowanie pojedynczego wydarzenia nie powinno być zaś niższe od 1,30. To jednak nie koniec bardzo dobrych wiadomości. Możesz bowiem tak samo zainkasować bonus od drugiego depozytu. Chodzi o 50% do 1000 PLN. Jeśli chcesz w całości wykorzystać tę promocję, to należy wpłacić zatem 2000 PLN. Aby wypłacić środki, trzeba zagrać jeden raz za kwotę swojego depozytu. Minimalny kurs kuponu akumulowanego to znowu 2,50 (pojedyncze notowanie nie może być niższe od 1,30).

Co oferuje STS?

W wielu rozmaitych rankingach na pierwszym miejscu znajduje się właśnie ta legalna firma bukmacherska. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Warto zaznaczyć, że STS ma znakomite warunki na start. Aktualnie nowi Klienci mogą otrzymać m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby z niego skorzystać, trzeba założyć konto. Pamiętaj, by w czasie realizowania tego zadania mieć wpisany kod „STS100”. Co dzieje się dalej? Następnie należy wpłacić depozyt. Dzięki temu będziesz uprawniony do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To bonusy na łączną kwotę nawet 1560 PLN. 1500 PLN możesz zainkasować za zrealizowanie trzech depozytów (plus za uporanie się z obrotem poprzednimi promocjami). Z kolei 60 PLN otrzymasz, jak wykonasz kilka zadań o tematyce bukmacherskiej. W ofercie STS jest także promocja Wygraj mundial. Każdy etap (jest ich zaś pięć) składa się z pięciu zadań. Jak wykonasz je wszystkie (25), to otrzymasz 500 PLN.

Czy warto mieć konto w Fortunie?

To pytanie retoryczne. To kolejna legalna firma bukmacherska działająca od lat na rynku zakładów wzajemnych. Z tych trzech podmiotów hazardowych to właśnie Fortuna jest najstarsza. Dla niektórych to może być zaś pewne zaskoczenie. Co obecnie oferuje Fortuna? Ta firma bukmacherska ma dla nowych Klientów wiele atrakcji. Możesz np. otrzymać za samo tylko zarejestrowanie się na stronie internetowej 20 PLN (w formie 2800 punktów lojalnościowych, które mogą być wymienione). Dodatkowo Fortuna zapewnia zwrot za pierwszy przegrany kupon (do 600 PLN). W czasie mundialu bardzo popularna jest promocja Happy Hours. W jej ramach można obstawiać np. spotkania MŚ… bez podatku. Zakres promocji jest dokładnie określony w kalendarzu.

5 / 5. Ocen: 1