STS. Zakładka Moje Konto – jak ją znaleźć i do czego służy?

Bukmacherzy

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera STS powinna wiedzieć, do czego służy zakładka Moje Konto. W jaki sposób można się do niej dostać? Bardzo szczegółowy poradnik nie jest w tym przypadku wymagany!

STS. Zakładka Moje Konto - jak ją znaleźć i do czego służy?
STS. Zakładka Moje Konto – jak ją znaleźć i do czego służy?

Obstawianie w STS przez internet. Zakłady stacjonarne odchodzą w zapomnienie!

Obstawianie meczów przez internet jest obecnie znacznie popularniejsze od tradycyjnego grania w punktach stacjonarnych. Nie ma co ukrywać, iż jest to metoda znacznie wygodniejsza, a przede wszystkim dająca ogromne możliwości.

Zakładka w STS Moje Konto pokazuje, co takiego można znaleźć u tego bukmachera. Przede wszystkim – pełną kontrolę nad tym, jak obstawiamy, czy więcej wygrywamy, czy przegrywamy oraz jakie bonusy możemy obecnie odebrać. W przypadku zwykłego grania nie mamy takich opcji do dyspozycji, nie mówiąc już o tym, że granie każdego kuponu wiąże się z marnowaniem wolnego czasu.

Sporo osób poszukuje informacji, gdzie dostępna jest zakładka Moje Konto w STS. Pokazuje to, iż niekoniecznie łatwo jest ją znaleźć. Niestety, problematyczne jest tutaj przede wszystkim to, iż nazwa „Moje konto” nie jest od pewnego czasu używana, gdyż zastąpiło ją na stronie głównej logo przedstawiające niebieską postać na białym tle.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Jak wejść do Moje Konto na STS.pl?

Jeżeli chcemy wejść do zakładki Moje Konto STS, musimy kliknąć na wspomniany już wcześniej obrazek profilowy, a następnie wybrać jeden z dostępnych działów: Moje Zakłady, moje Zakłady Live, Operacje na koncie, Wypłata, Zaproś kumpla, Dane Osobowe.

Bez względu na to, jaki dział wybierzemy na początku, przemieszczanie się pomiędzy nimi jest intuicyjne i jak najbardziej możliwe. Panel boczny po lewej stronie pokazuje nam, co dokładnie dostępne jest w „Moje konto”, a także, co jeszcze możemy zmienić w profilu i jakie operacje wykonać.

Co oczywiste, do wejścia do działu Moje Konto w STS wymagane jest posiadanie profilu gracza. Rejestracji można dokonać na www.STS.pl, a z kodem promocyjnym BETONLINE na nowych klientów czeka obecnie 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie.

STS zakładka Moje Konto
STS zakładka Moje Konto

Dostęp do omawianego działu jest możliwy również w aplikacji mobilnej czy na przenośnej wersji strony bukmachera STS. Programy na urządzenia z systemem iOS oraz Android udostępniane są bezpłatnie.

Co można sprawdzić w Moje Konto w STS? Podstawowe funkcje

Jakie są podstawowe funkcje zakładki STS Moje Konto? To na pewno miejsce, które pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jak sprawdzić obrót bonusem STS. Możemy tu również sprawdzać zagrane kupony, dokonać wpłat lub wypłat środków, a nawet zaprosić znajomego do gry i w zamian otrzymać premię!

Zakładka Moje Konto to także miejsce, w którym możemy zajrzeć do tak zwanej Odpowiedzialnej Gry. Mamy tak możliwość ustawienia limitów na obstawianie – dzienne, miesięczne oraz takie, w których określamy kwotę, jaką maksymalnie możemy wykorzystać na grę u buka.

Co można załatwić w Moje Konto na STS.pl?

  • możemy dokonać wpłaty środków
  • możemy zlecić wypłatę pieniędzy
  • jesteśmy w stanie zarządzać obrotem bonusu
  • zapraszamy kumpla i zdobywamy bonusy
  • zmieniamy dane osobowe
  • zmieniamy hasło
  • ustalamy limity gry
  • sprawdzamy wiadomości
  • możemy przeanalizować zagrane kupony
  • widzimy wszystkie postawione zakłady na żywo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Fortuna daje bonus za… przegrany kupon!

Na stronie legalnego bukmachera Fortuna jest do odebrania 50 PLN bonusu za… nietrafiony kupon. Jeżeli planujesz grać pewniaki, przekonaj...

Promocje bukmacherskie