STS. Zakładka Moje Konto - jak ją znaleźć i do czego służy?

Zakładka STS moje konto – jak ją znaleźć i do czego służy?

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera STS powinna wiedzieć, do czego służy zakładka Moje Konto. W jaki sposób można się do niej dostać? Bardzo szczegółowy poradnik nie jest w tym przypadku wymagany!

STS. Zakładka Moje Konto - jak ją znaleźć i do czego służy?
STS. Zakładka Moje Konto – jak ją znaleźć i do czego służy?

Obstawianie w STS przez internet. Zakłady stacjonarne odchodzą w zapomnienie!

Obstawianie meczów przez internet jest obecnie znacznie popularniejsze od tradycyjnego grania w punktach stacjonarnych. Nie ma co ukrywać, iż jest to metoda znacznie wygodniejsza, a przede wszystkim dająca ogromne możliwości.

Zakładka w STS Moje Konto pokazuje, co takiego można znaleźć u tego bukmachera. Przede wszystkim – pełną kontrolę nad tym, jak obstawiamy, czy więcej wygrywamy, czy przegrywamy oraz jakie bonusy możemy obecnie odebrać. W przypadku zwykłego grania nie mamy takich opcji do dyspozycji, nie mówiąc już o tym, że granie każdego kuponu wiąże się z marnowaniem wolnego czasu.

Sporo osób poszukuje informacji, gdzie dostępna jest zakładka Moje Konto w STS. Pokazuje to, iż niekoniecznie łatwo jest ją znaleźć. Niestety, problematyczne jest tutaj przede wszystkim to, iż nazwa „Moje konto” nie jest od pewnego czasu używana, gdyż zastąpiło ją na stronie głównej logo przedstawiające niebieską postać na białym tle.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Jak wejść do Moje Konto na STS.pl?

Jeżeli chcemy wejść do zakładki Moje Konto STS, musimy kliknąć na wspomniany już wcześniej obrazek profilowy, a następnie wybrać jeden z dostępnych działów: Moje Zakłady, moje Zakłady Live, Operacje na koncie, Wypłata, Zaproś kumpla, Dane Osobowe.

Bez względu na to, jaki dział wybierzemy na początku, przemieszczanie się pomiędzy nimi jest intuicyjne i jak najbardziej możliwe. Panel boczny po lewej stronie pokazuje nam, co dokładnie dostępne jest w „Moje konto”, a także, co jeszcze możemy zmienić w profilu i jakie operacje wykonać.

Co oczywiste, do wejścia do działu Moje Konto w STS wymagane jest posiadanie profilu gracza. Rejestracji można dokonać na www.STS.pl, a z kodem promocyjnym BETONLINE na nowych klientów czeka pakiet bonusów.

STS zakładka Moje Konto
STS zakładka Moje Konto

Dostęp do omawianego działu jest możliwy również w aplikacji mobilnej czy na przenośnej wersji strony bukmachera STS. Programy na urządzenia z systemem iOS oraz Android udostępniane są bezpłatnie.

Co można sprawdzić w Moje Konto w STS? Podstawowe funkcje

Jakie są podstawowe funkcje zakładki STS Moje Konto? To na pewno miejsce, które pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jak sprawdzić obrót bonusem STS. Możemy tu również sprawdzać zagrane kupony, dokonać wpłat lub wypłat środków, a nawet zaprosić znajomego do gry i w zamian otrzymać premię!

Zakładka Moje Konto to także miejsce, w którym możemy zajrzeć do tak zwanej Odpowiedzialnej Gry. Mamy tak możliwość ustawienia limitów na obstawianie – dzienne, miesięczne oraz takie, w których określamy kwotę, jaką maksymalnie możemy wykorzystać na grę u buka.

Co można załatwić w Moje Konto na STS.pl?

  • możemy dokonać wpłaty środków
  • możemy zlecić wypłatę pieniędzy
  • jesteśmy w stanie zarządzać obrotem bonusu
  • zapraszamy kumpla i zdobywamy bonusy
  • zmieniamy dane osobowe
  • zmieniamy hasło
  • ustalamy limity gry
  • sprawdzamy wiadomości
  • możemy przeanalizować zagrane kupony
  • widzimy wszystkie postawione zakłady na żywo

STS konto. Czy jego obsługa jest za darmo?

Osoby, które posiadają u bukmachera STS konto, bardzo często zadają pytanie, czy to, co jest dostępne w profilu jest udostępniane za darmo. Czy zmiana chociażby limitu gry wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami lub ograniczeniami. Czy za zaproszenie kolegi możemy otrzymać naganę, gdy okaże się, że ktoś z naszego polecanie jednak nie założył konta? Obaw jest naprawdę wiele, a wiele stron zupełnie je ignoruje i w ogóle nie próbuje typerom pomóc.

Na pewno możemy uspokoić tych, którzy obawiają się o duże koszty. Absolutnie nie ma takiej możliwości, by bukmacher STS teraz czy w przyszłości pobierał opłaty za wprowadzane przez nas zmiany. Sam zresztą zachęca do tego, by odwiedzać STS Moje Konto i dokonywać tam niezbędnych modyfikacji.

Podstawowa informacja jest taka, gdzie w STS jest moje konto. Kiedy już potrafimy to znaleźć, z resztą nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów. W tym materiale na pewno już wystarczająco omówiliśmy wszystko, co jest istotne dla tej sprawy.

STS najlepszy bonus powitalny
STS najlepszy bonus powitalny

STS zakłady. Aplikacja czy strona?

Posiadając konto u bukmachera, powinniśmy wykorzystywać każdy moment, który jest w stanie przynieść wygrane. Właśnie dlatego przygotowana dla klientów STS aplikacja jest tematem, który wzbudza tak duże zainteresowanie w obecnym czasie. W tym programie także bez najmniejszego problemu dostaniemy się do ustawień konta i dokonamy odpowiednich zmian, jeśli zajdzie taka potrzeba. Przygotował też bukmacher STS bonus w aplikacji – jeżeli na telefonie lub tablecie założymy konto, także będziemy mogli liczyć na idące za tym profity.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy lepsza jest STS aplikacja iOS czy ta na system Android. Jedna i druga działa podobnie i wszystko zależy już jedynie od sprzętu, z jakiego korzystamy. Najważniejsze powinno być jednak to, że dokonamy u mobilnego bukmachera zmian w profilu, a także zagramy kupon tak samo, jak na stronie internetowej.

Jeżeli często korzystasz z telefonu, na pewno potrafisz nim operować w taki sposób, by maksymalnie wykorzystywać jego możliwości. W takim przypadku bez dwóch zdań STS aplikacja stanie się dla ciebie solidną alternatywą dla grania zakładów na tradycyjnej stronie internetowej. A kto wie, być może nawet sprawi, że o portalu www.STS.pl raz na dobrze zapomnisz.

Konto w STS. Co nam daje?

Obstawianie w STS przez internet
Obstawianie w STS przez internet

Niektórzy przyzwyczajeni są do grania w punktach stacjonarnych i uważają, że granie przez internet nie jest dla nich. Takie osoby bardzo często zadają pytanie, co daje im konto w STS i czy jego zakładanie w ich przypadku ma w ogóle jakiś sens.

Na pewno nie trzeba obawiać się o to, że stworzenie konta w STS zajmuje dużo czasu, bo absolutnie tak nie jest. Można zapisać się do gry w tym miejscu dosłownie w mgnieniu oka. Co więcej jest do wykorzystania specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, a wszystko, co ważne załatwia się w kilka chwil i legalnie. Jeżeli nie chcemy, nie musimy nawet od razu przekazywać skanu dowodu.

Często gracze stacjonarnie słyszą: „w STS załóż konto przez internet i nie będziesz miał problemu z grą o dowolnej porze”. Sporo w tym prawdy, bo o ile oddziały naziemne czynne są tylko w wybranych godzinach, na stronie bukmachera STS zagramy kupon dosłownie zawsze i tak naprawdę wszędzie, bo potrzebny jest nam tylko dostęp do sieci. Warto jednocześnie pamiętać, że granie w STS to nie tylko obstawianie meczów, ale także i więcej.

Kto gra u bukmachera STS może korzystać z licznych promocji i brać udział w konkursach z nagrodami. Do tego nie musi nawet interesować się sportem, ponieważ w ofercie znajduje się także dział Betgames, a w nim poker czy bakarat. Karcianki to alternatywny sposób na zarobienie kolejnych pieniędzy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 52