Fortuna dodaje 50 zł do wygranych! Jak dostać sobotni bonus?

dodaje 50 zł do wygranych! Jak dostać?

Bukmacher Fortuna w soboty powiększa wygrane graczy o 50 złotych. Każdy może przekonać się już teraz, co należy zrobić, aby otrzymać dodatkowe środki za prawidłowe typowanie.

Fortuna dodaje 50 zł do wygranych! Jak dostać sobotni bonus?
Fortuna dodaje 50 zł do wygranych! Jak dostać sobotni bonus?

Sobotnia Dokładka w Fortunie

Sobotnia dokładka do wygranych została przygotowana przez Fortunę z myślą o wszystkich graczach, którzy w weekendy odpoczywają od pracy, ale nie od typowania. W godzinach 12.00 – 15.00 wystarczy dokonanie jednej wpłaty, a następnie postawienie pojedynczego kuponu, by otrzymać dodatkowe środki na obstawianie. To wszystko całkowicie legalne i dostępne dla wszystkich zarejestrowanych.

Jeżeli chcemy wziąć udział w opisywanej promocji, nie musimy zapisywać się do niej. Wystarczy wejść na www.eFortuna.pl, zalogować się na swoje konto gracza oraz wykonać kroki podane poniżej. Liczą się tutaj tylko wygrane kupony, a więc trzeba przy typowaniu celować tylko w sprawdzone rozwiązania. W tym przypadku nie ma miejsca na eksperymenty!

Oferta specjalna obowiązuje w konkretnych godzinach. Przygotowany został też przez bukmachera Fortuna kod promocyjny, który należy podać podczas kwalifikacyjnej wpłaty, aby otrzymać środki bonusowe. W praktyce wygląda to na nieskomplikowaną czynność i w praktyce jest dokładnie tak samo!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jak odebrać 50 zł ekstra do wygranych w Fortunie?

  1. W sobotę w godzinach 12.00 – 15.00 dokonać wpłaty min. 50 zł
  2. Podczas depozytu należy podać kod promocyjny „Fortuna”
  3. W ciągu 24 godzin od przelewu trzeba postawić kupon z kursem co najmniej 3.00
  4. W przypadku wygranego kuponu do odebrania jest 50 złotych premii.

Nagroda przyznawana jest automatycznie każdej osobie, która spełniła warunki oferty. 50 złotych przyznawane jest w postaci punktów FKP, jakie wykorzystać można typowanie dowolnych zdarzeń dostępnych w ofercie marki eFortuna. Wszystkie możliwości typerskie można w dowolnej chwili sprawdzić na www.eFortuna.pl.

 bonusy bez podatku!

Oferta obowiązuje w aplikacji mobilnej, na tradycyjnej stronie internetowej oraz tej w wersji przenośnej. Kupony biorące udział w tej ofercie to SOLO oraz AKO, ale tylko i wyłącznie pre-match.

Uwaga! Przed dokonaniem wpłaty z określonym kodem promocyjnym zawsze należy sprawdzić, czy w daną sobotę jest dostępna promocja o nazwie „Sobotnia Dokładka„. Jeżeli nie znajdziemy informacji na jej temat na stronie głównej, prawdopodobnie w dany weekend nie jest udostępniona typerom.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przypominamy, że w weekendy w Fortunie dostępne jest obstawianie bez podatku. To pozwala na zdobycie wygranych powiększonych o 14% w porównaniu ze standardowym typowaniem. Dobra wiadomość dla graczy powinna być również taka, że ofertę na żywo można grać bez podatku 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Po dokonaniu wpłaty kwalifikacyjnej warto upewnić się, czy bonus jest już dostępny na koncie. Można to zrobić w zakładce „Przegląd bonusów” w dziale „Bonusy” na koncie gracza.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 99