Obstawianie bez podatku przez weekend. Większe wygrane o 14%!

Obstawianie bez podatku przez weekend. Większe wygrane o 14%!

Obstawianie bez podatku stwarza możliwość powiększenia wygranych aż o 14% w porównaniu ze standardową ofertą. W Fortunie można grać w ten sposób przez cały weekend!

Obstawianie bez podatku przez weekend. Większe wygrane o 14%!
Obstawianie bez podatku przez weekend. Większe wygrane o 14%!

Koniec sezonu bez podatku na eFortuna.pl

Promocja przygotowała została z okazji końcówki sezonu. Obowiązuje w dniach 20-22 maja i nie trzeba się w ogóle do niej zapisywać, by wziąć udział. Zadanie gracza jest proste: typować kupony tak, jak do tej pory, a jednocześnie otrzymać powiększony zysk. Do odebrania jest 14% wygranych więcej, niż normalnie, co przy każdym zakładzie z potencjalną wygraną 1000 zł daje nam 140 zł ekstra!

Wszystkie osoby zarejestrowane w Fortunie mogą z tej promocji skorzystać, logując się na swoje konto i grając odpowiednie kupony w wyznaczonym czasie. W przypadku oferty przedmeczowej oferta obowiązuje od piątku 20 maja od godziny 16 do niedzieli, tj. 22 maja, do godziny 15.

Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
Fuksiarz bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli ktoś chce wziąć udział w akcji specjalnej, musi zagrać kupon o następujących parametrach:

  • co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
  • minimalny kurs każdego zdarzenia – 1.30
  • oferta przedmeczowa lub na żywo
  • na stronie internetowej www.eFortuna.pl lub w aplikacji bądź punktach przyjmowania zakładów

Fortuna jako bukmacher z większymi wygranymi

Świetna wiadomość dla graczy jest taka, że bonus bez podatku dodawany jest do konta automatycznie. Zadanie gracza to jedynie granie kuponów. Fortuna to dobry bukmacher dla tych, co chcą wygrywać więcej w ten weekend. Jednocześnie to miejsce, gdzie obstawimy chociażby High League – w innych portach ta gala w ofercie nie jest dostępna.

W przypadku obstawiania na żywo bonus Happy Hours Fortuna udostępnia przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu. Warunki są takie same, jak w przypadku opisywanej promocji weekendowej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przypominamy, że w Polsce każdy kupon to 12% podatku od wniesionej stawki. Przy postawieniu 10 złotych de facto gra się za 8,80, a 1,20 trafia do „skarbonki” państwa. Bukmacherzy, na szczęście, znaleźli sposób, by graczom nieco zrekompensować pewne straty w portfelu. Podobnie oferują dostępne w Total Casino automaty, gdzie zawsze zdobywa się wygrane bez podatku.

Fortuna kod promocyjny + bonus bez depozytu

Do korzystania z promocji bukmacherskich potrzebne jest zapisanie się do bukmachera. W przypadku Fortuny formularz rejestracyjny znaleźć można na www.eFortuna.pl. Na dobry początek można zdobyć 20 zł bez depozytu, a potem do zgarnięcia jest jeszcze 600 zł w postaci zakładu bez ryzyka oraz 100% do 2000 zł przy drugim depozycie. Aktualny kod promocyjny do wpisania u bukmachera Fortuna to słowo „BETONLINE„.

Wiele bonusów w Fortunie odbiera się w tak zwanych punktach FKP. Programy lojalnościowe bukmacherów to coś, do czego przekonało się już bardzo wiele osób.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 163