Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich

Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich

Firmy bukmacherskie korzystają z różnych rodzajów bonusów i coraz to lepszych ofert po to, ażeby uzyskiwać i utrzymywać u siebie typerów. Operatorzy zdają sobie świetnie sprawę ze sporej konkurencji, jaką panuje na rynku, dlatego myślą na temat nowych metod co do aktywizacji graczy, jak i ich wyróżniania. W ten sposób doszło do powstania programów lojalnościowych u legalnie działających firm bukmacherskich. Dzięki nim klienci walczą o otrzymanie dodatkowych produktów. To promocje dla stałych typerów, zatem konto VIP i lojalnościowy program, sprawdzają się bardzo dobrze, nie tylko z punktu widzenia typerów, ale również buków. 

Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich
Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich

Programy lojalnościowe u legalnie działających buków | konta VIP

Lojalnościowe programy w zakresie zakładów bukmacherskich powstały jeszcze na długo przed erą firm bukmacherskich. Starsi typerzy mogą mieć na uwadze między klub STS, który skupiał graczy typujących w stacjonarnych punktach. Tego rodzaju programy były bardzo popularne, gdyż typerzy posiadali specjalne karty członkowskie, a za sprawą tego mogli sobie nabijać punktu, skorzystać z wyjątkowej oferty, jak i uzyskać bonusy dodatkowe. 

Istota lojalnościowych programów u buków jest taka, aby aktywni gracze w dalekiej perspektywie byki nagradzani między innymi poprzez cashback, nagrodę rzeczową czy też voucher. Zwykle w lojalnościowych programach chodzi o to, aby regularnie obstawiać, a to przełoży się na coraz to większe profity z konta VIP. 

W bukmacherskich zakładach praktycznie każdy z operatorów, ma w posiadaniu własny lojalnościowy program. Niewątpliwie mogą się one różnić naliczaną punktacją, nagrodami oraz zasadami członkostwa. Szczegóły odnośnie każdego z programów VIP u polskich buków, zostaną wyjaśnione poniżej. 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Programy lojalnościowe w firmach bukmacherskich – czym są? 

Programy lojalnościowe w firmach bukmacherskich to coś w typie nagrody, jaką operatorzy proponują nam za to, iż wybrani gracze skorzystają z ich usług. Jak wiemy lojalnościowe programy mają za zadanie doceniać użytkowników w długiej perspektywie czasu. Przykładowo – w powitalnym bonusie dostajemy dodatkowe środki po zarejestrowaniu się, z kolei zaś w lojalnościowym programie wybrane produkty przyjdą po pewnym czasie. 

W firmach bukmacherskich lojalnościowe programy na ogół sprowadzają się do tego, iż klienci za wytypowane kupony dostają punkty. Później punkty te możemy zamienić na: bonusy od depozytu, zakłady bez żadnego ryzyka czy też freebety. Bywają również lojalnościowe programy, gdzie otrzymane punktu można zamienić na rzeczowe nagrody. Za sprawą programów lojalnościowych pośrednio możemy odzyskać środki, które zainwestowaliśmy na wcześniejsze typowanie zakładów. 

Konto VIP u buka 

Konto VIP dostępne w eWinner
Konto VIP dostępne w eWinner

Nierzadko razem z lojalnościowymi programami, występują konta VIP u buków. Jak można się domyślić w odpowiednich serwisach , możemy dostać kody promocyjne VIP na bonusy dla zupełnie nowych graczy. A czym są właściwie konta VIP w ramach lojalnościowego programu? To specjalny status dla klientów, który charakteryzuje się tym, iż tacy gracze po prostu mogą więcej. Konta VIP u bukmacherów pozwalają na granie bez limitów stawek, pozwalają na obsługę klienta 24 godziny na dobę, jak również opcję obstawiania specjalistycznych zakładów na życzenie. Ponadto, typerzy VIP takich buków jak Betclic czy STS mogą liczyć na otrzymanie zaproszeń na wydarzenia sportowe/mecze albo turystyczne wycieczki. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Konto typu VIP, jak nazwa wskazuje, to wzięcie udziału w specjalnej grupie. To dosyć wąskie grono typerów. Jak możemy do niego trafić? Będzie to zależne od programu buka. Z pewnością zaproszenie do sfery VIP, możemy dostać przy pomocy własnej gry, a zatem typowania za najwyższe możliwe stawki. Żeby zostać także dostrzeżonym przez buka, musimy także grać z odpowiednią regularnością. Zwykle bukmacherzy sami proponują nam, abyśmy przyjęli zaproszenie do tak zwanego klubu VIP. 

Warto być na bieżąco i sprawdzać jakie promocje i bonusy czekająca na nas w specjalnych programach na starcie. 

Lojalnościowe programy u buków 

Ile lojalnościowych programów istnieje na naszym rodzimym rynku? Można śmiało powiedzieć, iż ile jest firm bukmacherskich, tyle też istnieje programów. Skorzystanie z lojalnościowych programów nierzadko wymagać będzie od typera złożenia pewnej deklaracji, a zatem zapisania się do niego, ale bywają również operatorzy, którzy automatycznie sklasyfikują każdego spośród klientów do własnej promocji. Co najbardziej istotne, to aby mieć zarejestrowane konto gracza u wybranego operatora. 

Schemat funkcjonowania lojalnościowych programów, jest bardzo podobny. Najlepiej nagradzana będzie stała gra, za bardzo wysokie stawki. To przyczynia się do szybkiego przyrostu liczby punktów na naszym koncie, zaś w konsekwencji możliwości ich zamiany na zakłady darmowe, bonusy i tak dalej. Korzystając z usług u legalnego buka, nie jest ważne za pośrednictwem czego będziemy typowali. Zakłady z mobilnej aplikacji oraz komputera liczą się identycznie do lojalnościowych programów. 

Co tak dokładnie czeka na nas u legalnie działających buków? Dokonaliśmy analizy niektórych lojalnościowych programów. 

Bukmacher STS online
Bukmacher STS online

Strefa VIP w STS

Znalezienie się w strefie VIP u bukmachera STS, to okazja do odebrania biletów na różnorodne sportowe wydarzenia, w tym na mecze piłkarskie. Gracze VIP tego operatora, mieli szansę między innymi na oglądanie meczów piłkarskich Mistrzostw Świata odbywających się w Rosji. Strefa VIP zarezerwowana jest wyłącznie dla najlepszych typerów, którzy wykażą się w zakresie zakładów dzięki ilości stawek, liczbie obstawionych kuponów, jak i regularności. 

W strefie STS VIP, możemy liczyć na szybką obsługę oraz autoryzowanie naprawdę bardzo wysokich zakładów. Mając w posiadaniu konto VIP na stronie www.STS.pl, będziemy mieli płatności piorytetowe, jak również ofertę na dedykowane bonusy. Jaka jest metoda na dołączenie do strefy STS VIP? Konto internetowe u tego buka, zaś później codzienne granie. Jeżeli zostaniemy dostrzeżeni przez buka, to otrzymamy właściwe zaproszenie. 

W STS oferta na jutro, dziś i inne dni dostępna jest tylko dla posiadaczy konta internetowego. Możemy się zarejestrować z odpowiednim promocyjnym kodem, za który możemy otrzymać ponad 1500 zł. Kod promocyjny to BETONLINE.

Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus jest programem lojalnościowym przygotowanym przez buka Fortuna. W tej sytuacji, aby wziąć udział w wymienionej promocji, musimy się do niej samodzielnie zapisać. W przypadku Fortuna Klub Plus dostajemy punktu za obstawianie bukmacherskich zakładów na żywo i przedmeczowych. Zgromadzone punkty można wymienić w e-shopie, czyli sklepie Klub Plus Fortuna. Tam zgromadzone punkty wymienimy na bonusy, na przykład zakłady bez żadnego ryzyka. 

Za obstawione 2 złote dostajemy jeden punkt w Fortuna Plus Klub. Na start za dokonanie rejestracji z odpowiednim kodem, możemy otrzymać 2800 punktów. Później możemy je zamienić w e-sklepie buka na darmowe zakłady do 20 złotych. 

Punktacja w FKP nie będą zerowane i ciągle zostają na naszym koncie aż do chwili, kiedy się zdecydujemy na jakieś bonusy bukmacherskie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.6 / 5. Ocen: 414