Jak odebrać bonus powitalny w Betfan i darmowe zakłady?

Jak odebrać bonus powitalny w Betfan i darmowe zakłady?

Co trzeba zrobić, by odebrać u bukmachera Betfan bonus powitalny, a oprócz tego darmowe zakłady na obstawianie meczów?Oto krótka instrukcja dla każdego typera gotowego do działania!

Jak odebrać bonus powitalny w Betfan i darmowe zakłady?
Jak odebrać bonus powitalny w Betfan i darmowe zakłady?

Betfan pakiet powitalny – do zgarnięcia niecałe 3000 zł!

Jak każda marka dostępna na rynku, bukmacher Betfan dla nowo zarejestrowanych przygotował pakiet powitalny z bonusami. Aby otrzymać prezenty typerskie, należy założyć konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie internetowej www.Betfan.pl. Co dokładnie jest do zdobycia?

Dostępny u bukmachera Betfan bonus powitalny jest jednym z najwyższych w kraju i właśnie dlatego zyskuje na popularności z każdym dniem. Obecnie można zdobyć na dobry początek nawet 3000 PLN, a oprócz tego do zgarnięcia jest aż 15 darmowych zakładów. To właśnie Betfan darmowe zakłady są ostatnio na ustach wielu graczy.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Darmowe zakłady od Betfan – co to jest, jak odebrać i gdzie można wykorzystać?

Istnieje sposób na to, by grać na mecze za pieniądze bukmachera i wcale nie jest to coś nielegalnego. Na stronie www.Betfan.pl nowi gracze przy trzech pierwszych wpłatach do odebrania mają łącznie nawet 15 zakładów ekstra o wartości 2 PLN każdy. Tylko od nas zależy, ile dzięki temu uda nam się zyskać i przenieść na konto główne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie można wykorzystać darmowe zakłady od Betfan?

  • 5 darmowych zakładów otrzymuje się za pierwszą wpłatę (min. 20 PLN) i można je wykorzystać w Wirtualnych Sportach
  • kolejne 5 zakładów dostaje się za drugą wpłatę (min. 40 PLN) i wykorzystać je można na obstawianie esportu
  • ostatnia dawka 5 darmowych zakładów jest do wykorzystania na obstawianie sportu, a otrzymuje się nią za wpłatę numer trzy w wysokości co najmniej 100 PLN.
Betfan zakłady za darmo
Betfan zakłady za darmo

Zakłady bez ryzyka 600 PLN + 3×777 PLN przy przenoszeniu bonusu!

Firma bukmacherska Betfan ma dla graczy coś jedynego w swoim rodzaju – przenoszenie bonusu na konto główne aktywuje mnożnik x10, dzięki czemu do zgarnięcia jest nawet 777 PLN ekstra. Żeby było jeszcze ciekawiej, taka premia dostępna jest aż przy trzech pierwszych depozytach!

Na tym nie koniec dobrych wiadomości – w Betfan zakład bez ryzyka 100 PLN dostaje się bez obrotu od razu po założeniu konta z kodem „BETONLINE” i dokonaniu pierwszej wpłaty. Potem z kolei można dostać jeszcze 200 i 300 PLN zwrotu w razie przegranej, a to wszystko za wpłaty kolejno 40 i 100 PLN!

Pakiet powitalny Betfan może zmienić się w każdej chwili. Jeżeli komuś zależy na konkretnej promocji, powinien pomyśleć o skorzystaniu z niej, póki jest taka możliwość.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0