płatności do bukmacherów

Jak wpłacić do bukmachera? najpopularniejsze metody płatności

Wielu początkujących typerów ma spory problem z wybraniem najlepszej metody płatności na opłacenie depozytu u bukmachera. Liczba dostępnych metod płatności u firm bukmacherskich jest obecnie tak duża, że osoba nie mająca fachowej wiedzy w tym zakresie, może mieć spory problem z wybraniem tej najlepszej. Jakie są najpopularniejsze metody płatności? W dzisiejszym artykule omawiamy najpopularniejsze metody płatności z uwzględnieniem ich najważniejszych wad i zalet. 

płatności do bukmacherów
Popularne metody płatności do Polskich bukmacherów online

Płatność kartą 

Płatność kartą jest wybierana zdecydowanie najczęściej wśród polskich graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Z czego wynika tak duża przewaga tej metody płatności? Uwarunkowana jest ona przede wszystkim tym, iż jest bardzo prosta, a dodatkowo zapewnia szybką realizację płatności. Nie trzeba czekać kilkunastu godzin na zrealizowanie transakcji. Wszystko dzieje się dosłownie w ciągu kilkunastu sekund. Wystarczy, że podamy najbardziej podstawowe dane odnośnie karty debetowej bądź kredytowej, a środki już trafią na nasze konto bukmacherskie.

Jakie informacje są potrzebne do zrealizowania płatności kartą? Musimy przygotować imię i nazwisko posiadacza karty, numer tejże karty oraz jej datę ważności. Potrzebny jest także tak zwany kod CVC. Gdy wpiszemy już wszystkie te informacje, trzeba określić kwotę, którą chcielibyśmy wpłacić na swoje konto bukmacherskie. Transakcje z wykorzystaniem kart płatniczych mają jedną, niezwykle istotną zaletę. Chodzi tutaj oczywiście o to, iż zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a czas ich realizacji jest krótki. 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób narzeka jednak na fakt, iż wybrane firmy bukmacherskie transakcje z wykorzystaniem kart płatniczych obciążają specjalną prowizją w wysokości około 2%. Warto dokładnie zweryfikować, czy nasz bukmacher pobiera takie prowizje, ponieważ w wielu przypadkach może okazać się, iż dużo lepszym rozwiązaniem będzie wybór innej dostępnej metody płatności. 

Internetowe systemy płatności do bukmacherów

Internetowe systemy płatności u bukmachera to następna metoda, która ma spore grono zwolenników. Wiele firm oferuje tego typu usługi w Polsce. Wśród najważniejszych należy wymienić PayU, Przelewy 24 oraz Dotpay. Korzystając z tej metody płatności można realizować nie tylko transakcje z wykorzystaniem kart płatniczych, ale także e-portfeli czy płatności mobilnych (BLIK). Głównym atutem internetowych systemów płatności jest bardzo duża szybkość. Te płatności są dostępne dla użytkowników przez 24 godziny na dobę. Jeśli ktoś lubi opłacać swoje konto bukmacherskie o każdej porze dnia lub nocy, ta metoda płatności z pewnością przypadnie mu do gustu. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne to jedna z najnowszych metod płatności, która od pewnego czasu wprowadzana jest przez wiele popularnych firm bukmacherskich jak Fortuna czy STS. Także coraz większa liczba graczy skłania się do wybrania tej metody płatności. Z czego to wynika? Uwarunkowane jest to przede wszystkim tym, iż przy opłacaniu konta z wykorzystaniem portfela elektronicznego wystarczy tylko raz utworzyć konto, a później wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora stworzonego w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze z e-portfela na nasze konto bukmacherskie trafiają zazwyczaj bardzo szybko. Cały proces zajmuje mniej niż minutę. 

Portfele elektroniczne gwarantują nam stuprocentową anonimowość. Nikt nie pozyska informacji odnośnie zrealizowanych przez nas transakcji. W przypadku  płatności kartą, informacja o tym jest odnotowywana przez bank. Portfele elektroniczne mają także ten atut, iż bukmacherzy przy tej metodzie płatności nie pobierają żadnych prowizji. 

5 / 5. Ocen: 5