STS bonus na start. Kod promocyjny na freebet bez depozytu!

Bukmacherzy

W STS bonus na start to nie tylko premia od wpłaty. Każdy przy rejestracji konta może wykorzystać kod promocyjny i tym samym otrzymać freebet bez depozytu!

STS bonus na start. Kod promocyjny na freebet bez depozytu!
STS bonus na start. Kod promocyjny na freebet bez depozytu!

STS bonus powitalny – promocja na dzień dobry

Kiedy ktoś decyduje się założyć konto u legalnego bukmachera STS, może na dobry początek obstawiania otrzymać tak zwany STS bonus powitalny. W przeciwieństwie do opisywanego przez nas prezentu od STSbet, na www.STS.pl mogą obstawiać wszyscy Polacy i jest to w stu procentach legalne z obowiązującymi przepisami.

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że dostępny w STS bonus na start jest najpopularniejszą premią tego typu udostępnioną polskim graczom. Taki stan rzeczy nie tylko wynika z faktu, że mówimy o bardzo znanej marce, ale również ze względu na fakt, iż darmowe zakłady bez depozytu są rzadko spotykane w naszym kraju. Szczególnie, gdy mówimy o dwucyfrowym bonusie!

Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Jaki kod promocyjny STS umożliwia wpisywanie graczom, by ci odebrali możliwie jak najwyższy bonus? Nie jest to wiedza dostępna tylko dla nielicznych – każdy może się o tym przekonać właśnie teraz!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kod promocyjny na bonus bez depozytu. Tylko jedna taka szansa!

Kiedy decydujemy się na założenie konta u bukmachera, hasło pozwalające na odebranie premii na start powinno być czymś, co bardzo nas zainteresuje. Powód? Tylko przy rejestracji najczęściej można wpisać kod bonusowy na pakiet powitalny. Nie inaczej jest w STS.

STS kod promocyjny podajemy już w pierwszym kroku rejestracji. Przechodzimy na www.STS.pl, klikamy „Załóż konto”, a następnie wykonujemy kroki pokazane na filmie poniżej:


Aktualnie dostępnie u bukmachera STS kod brzmi BETONLINE i może być wpisany tylko przy rejestracji konta. To dzięki temu słowu możemy na start otrzymać aż trzy prezenty, w tym wspomniany już STS bonus bez depozytu!

Co dokładnie zawiera oferta specjalna od bukmachera STS? Promocja na rok 2021 to:

  • 29 PLN bez depozytu
  • 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie pieniędzy
  • Zakład bezpieczny w STS Betgames (poker, wojna, bakarat online) o wartości 20 PLN!

Darmowy freebet STS. Co to jest?

Każda osoba, która zdecyduje się na założenie konta typerskiego w STS, otrzymuje tak zwany darmowy freebet. Jest to nic innego jak darmowy zakład o określonej wartości, który można wykorzystać na www.STS.pl. Typer sam decyduje, na jakie wydarzenia sportowe chce zagrać, ale stawka jest z góry znana, gdyż bonusu nie można dzielić. Jeżeli wykorzystamy kod bonusowy STS, to otrzymamy 29 PLN.

Nie trzeba martwić się o to, czy freebet STS jest legalny, gdyż firma posiada niezbędne zgody MF do przyjmowania zakładów w Polsce. O ile jesteśmy tylko osobą pełnoletnią, możemy bez najmniejszych oporów odebrać tutaj bonus i nie musimy obawiać się jakichkolwiek konsekwencji.

Czy to dobra propozycja dla początkujących? Typerzy oceniają, że tak, bo mówimy o bonusie, który może być wykorzystany na sprawdzenie bukmachera w praktyce. Po założeniu profilu na www.STS.pl nie jest potrzebne wydawanie własnych pieniędzy, by przekonać się, jak działa zawieranie zakładów online. W razie przegranej, ubywa nam środków na koncie bonusowym, a nie prywatnym, natomiast gdy wygramy – możemy typować z jeszcze większym przytupem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Fortuna daje bonus za… przegrany kupon!

Na stronie legalnego bukmachera Fortuna jest do odebrania 50 PLN bonusu za… nietrafiony kupon. Jeżeli planujesz grać pewniaki, przekonaj...

Promocje bukmacherskie