Jakie typy są najlepsze na mecze kobiet?

Jakie typy są najlepsze na mecze kobiet?

Skłaniasz się ku temu, by grać typy na mecze kobiet? Sprawdź, jakie rodzaje zakładów są w tym przypadku najchętniej wybierane i dlaczego. Może odkryjesz tym samym nowy sposób na grę?

Jakie typy są najlepsze na mecze kobiet?
Jakie typy są najlepsze na mecze kobiet?

Dlaczego obstawianie meczów kobiet jest coraz popularniejsze?

Osoby, które interesują się piłką nożną, z całą pewnością mają świadomość tego, że sport w kobiecym wydaniu zaczyna zyskiwać na popularności. Wynika to chociażby z faktu, że federacje różnych dyscyplin coraz chętniej promują rywalizację pań. Oczywiście, nie każdy chce za tym trendem podążać i to się pewnie jeszcze długo nie zmieni. Fakty są jednak takie, że jest coraz większy popyt na zakłady bukmacherskie na mecze kobiet.

Z czego wynika fakt, że obstawianie meczów kobiet cieszy się takim zainteresowaniem? Przede wszystkim ze względu na fakt, iż gwiazdorki w tej dyscyplinie są znane i pojawiają się więcej w mediach. Tym samym kibice zaczynają szukać, gdzie dana osoba występuje oraz kiedy będzie można zobaczyć ją w akcji. Z coraz większym przytupem organizuje się też kobiecy mundial czy inne mistrzostwa, a to także ma dla popularności bukmacherki bardzo duże znaczenie.

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny

Eksperci typerscy dalecy są od stwierdzenia, że typowanie piłki nożnej kobiet to pewne pieniądze. Jak w każdym innym sporcie, także i tutaj nie można być pewnym tego, że uda się coś zyskać zawsze i wszędzie. Mamy jednak zwolenników grania na spotkania z udziałem kobiet, a ci stwierdzają, że naprawdę na pojedynkach pań można wiele zarobić.

Czym różnią się mecze kobiet od mężczyzn?

Jeżeli ktoś do tej pory nigdy nie miał do czynienia z piłką nożną kobiet, z pewnością zada prędzej czy później to pytanie. Czy są różnice widoczne gołym okiem między futbolem pań a panów? Owszem, ale nie jest już ich tak dużo, jak było to jeszcze ładnych parę lat temu.

Kobiety mają swoje mocne strony i mężczyźni także. Widać to na boisku, bo każda z płci wyróżnia się na murawie piłkarskiej czymś innym. U pań nawet gole wyglądają nieco inaczej – częściej padają chociażby bramki z dystansu. Wyniki też potrafią być wyższe, ale nie jest to reguła. Podobnie jest z kartami – z jednej strony u panów gra wygląda ostrzej, ale z drugiej – często sędziowie kartki wyciągają przy mniejszych przewinieniach u kobiet, natomiast u mężczyzn uważają dany faul za mało brutalny.

Nie można na pewno generalizować, bo są mecze pań, które można nazwać znakomitym widowiskiem, a i spotkania z udziałem piłkarzy wywołujących bardzo negatywne emocje wśród kibiców.

Typowanie meczów kobiet. Jakie zakłady można obstawiać?

Niektórym mogłoby się wydawać, że do obstawiania piłki nożnej kobiet potrzebne są oddzielne poradniki typu „jak typować u bukmachera„. Absolutnie nie. W przypadku pojedynków z udziałem pań zakłady wyglądają bardzo podobnie. W przypadku mniej popularnych meczów nie mamy 300 czy 400 dodatkowych opcji, a „jedynie” 100 lub 150, co i tak najczęściej jest dla większości graczy w zupełności wystarczające.

Wszystkie dostępne w naszym kraju legalne zakłady bukmacherskie starają się zrobić wszystko, aby swoją ofertę dostosowywać do aktualnych trendów. Tym samym nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że przygotowuje się coraz więcej propozycji z kobiecego futbolu.

Co jest grane najczęściej? Gracze zawsze patrzą na to, by dobrze zarobić, ale jednocześnie nie mogą ignorować faktu, iż niektóre scenariusze w świecie realnym są częstsze od innych. Właśnie dlatego można powiedzieć, że są pewniaki znacznie chętniej grane w porównaniu do pozostałych.

Czy to oznacza, że warto grać tylko to, co inni? Absolutnie nie! Nasz materiał ma tylko pokazać, jakie są najczęściej stosowane strategie. Nie mamy jednak wątpliwości, że każdy powinien sam decydować o tym, co jest dla niego najlepsze i wybierać właściwą typerską drogę.

Piłka nożna kobiet - zakłady bukmacherskie online
Piłka nożna kobiet – zakłady bukmacherskie online

Jakie są najlepsze typy na mecze kobiet?

Każda liga ma swoją specyfikę i podobnie też jest z piłką nożną kobiet. W jej przypadku gra się inne zakłady, niż w futbolu mężczyzn. Poniżej podajemy listę tych zakładów, które są zdecydowanie najpopularniejsze w przypadku typowania kobiecego futbolu.

Popularne pewniaki grane na mecze piłkarskie kobiet:

  • Zakład bez remisu – obstawianie na to, że wygra jedna ze stron. Gdy padnie remis, zakład jest zwracany
  • Over goli – w meczach kobiet często pada dużo bramek, dlatego właśnie ten rodzaj zakładów jest wybierany przez typerów
  • Rzuty karne – panie faulują w polach karnych i często sędziowie odgwizdują „jedenastki”. Warto to wziąć pod uwagę!
  • Obie drużyny strzelą (BTTS/BTS) – skoro w meczach kobiet ogląda się dużo goli, wiadomo, iż BTS będzie dla wielu interesującą opcją. Naprawdę często zdarza się, że wyniki u pań to punkty po jednej i po drugiej stronie
  • Wynik do przerwy – kolejna interesująca propozycja, którą warto się zainteresować. W meczach pań w zasadzie od razu widać lepszą drużynę – dominuje ona od pierwszych minut. Tym samym faworytki wygrywają najczęściej już w przerwie. Można to wykorzystać, bo kursy są zazwyczaj wyższe, niż w standardowych zakładach 1X2 na regulaminowy czas gry

Podane zestawienie zawiera takie zakłady, które można znaleźć tak naprawdę na każdej stronie oferującej zakłady na kobiece mecze piłki nożnej. Oczywiście, moglibyśmy tworzyć ranking najlepszych bukmacherów z informacjami, gdzie kursów jest najwięcej, a gdzie najmniej, ale nie wydaje się, by miało to większy sens – ta oferta najbardziej podstawowa najczęściej wszędzie wygląda podobnie. Różnicą są, oczywiście, kursy, a o tym na pewno zapominać nie można!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie grać typy na kobiece mecze piłkarskie?

W Polsce mamy ponad dwadzieścia marek, które pozwalają na obstawianie wydarzeń sportowych. Nie wszystkie z nich to jednak najlepsi bukmacherzy – to oczywiste. Zatrzymajmy się zatem na chwilę, aby dowiedzieć się, jakie są portale do obstawiania kobiecej piłki nożnej.

Często przez fanów kobiecego futbolu wybierany jest bukmacher STS. Na stronie www.STS.pl oferta na mecze pań jest zawsze bardzo bogata. Co więcej, przygotowany został na start przez markę STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Wpisując go przy rejestracji, otrzymujemy na dobry początek 100 zł bez ryzyka. Przy trzech pierwszych wpłatach możemy zgarnąć również nawet 1560 zł łącznie!

Oferta na kobiecą piłkę wygląda ciekawie także w przypadku marki Fuksiarz. Na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl zagramy na ważne mistrzostwa oraz klubowe rozgrywki. Zapisanie się do gry w tym miejscu to kwestia kilku chwil. Co więcej, można za rejestrację otrzymać pakiet sportowy Polsat Box Go na 30 dni. Dodatkowo bukmacher proponuje nowym klientom zakład bez ryzyka do 500 zł.

Bardzo dużo możliwości typerskich proponuje też strona www.eFortuna.pl. Z kodem „BETONLINE” możemy utworzyć u niej konto, a jednocześnie na start otrzymać chociażby 20 zł bez depozytu czy 600 zł jako zakład bez ryzyka. Marka ta proponuje swoim graczom ponad 800 zł w różnego rodzaju premiach.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Oczywiście, zachęcamy do tego, by sprawdzać także inne strony typerskie i wybierać takie, które najbardziej nas do siebie przekonują. Jeżeli wśród tych najpopularniejszych nie znaleźliśmy czegoś dla siebie, nie poddawajmy się i szukajmy dalej!

A czy kobiecą piłkę nożną rzeczywiście warto obstawiać? To już każdy musi ocenić we własnym zakresie. Jedni robią to chętnie, a inni od wielkiego dzwonu. I każdy ma swoje argumenty, których się trzyma i brzmią logicznie. Najważniejsze jest zawsze to, by nasze starania przynosiły zysk.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 298