League of Legends typy bukmacherskie. Jak obstawiać LoL’a?

Bukmacherzy

League of Legends to w tym momencie zdecydowanie najpopularniejsza na świecie gra z zapleczem e-sportowym. Fakt, że przyciąga do siebie miliony kibiców z całego świata naturalnie wpłynął na to, że pojawiła się ona w ofercie na zakłady bukmacherskie zarówno u zagranicznych, jak i polskich bukmacherów. Jak jednak ją obstawiać, aby odnosić w tym sukcesy? Na czym się skupić, a czego raczej unikać?

League of Legends typy bukmacherskie. Jak obstawiać LoL'a?
League of Legends typy bukmacherskie. Jak obstawiać LoL’a?

Jak skutecznie obstawiać League of Legends?

Choć oglądając spotkania w League of Legends u każdego z nas, nawet podświadomie, tworzą się typy bukmacherskie, ich przetopienie na właściwe zakłady wymaga więcej zastanowienia – w końcu gra rozchodzić się będzie o prawdziwe pieniądze, a nasze typy będą musiały być tak przemyślane, jak to tylko możliwe. Poniżej przedstawiamy pięć naszych porad, które uczynią nasze typowanie skuteczniejszym i bardziej opłacalnym.

1. Uczyńmy z zasad League of Legends podstawę obstawiania

Zasady gry w League of Legends są o tyle podchwytliwe, że nie sposób ich powiązać z tymi rządzącymi jakąkolwiek klasyczną dyscypliną sportową. Aby więc efektywnie typować, musimy je doskonale poznać, wraz ze znajomością:

  • przebiegu rozgrywki i tego, co tak naprawdę prowadzi do wygrania czy przegrania meczu,
  • charakterystyki każdego z bohaterów, którymi mogą się posługiwać gracze biorący udział w rozgrywce,
  • fazy banowania i wybierania postaci, kluczowej w całym przebiegu rozgrywki.
Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

2. Analizujmy i porównujmy

Podobnie, jak w typowaniu czegokolwiek innego (nieważne, czy jest to piłka nożna, czy legalny poker) istotna jest jak najbardziej dokładna analiza. Powinna obejmować poznanie mocnych i słabych stron każdego z graczy, ale też bohaterów, którymi najbardziej lubią się posługiwać, jak również dokładny przegląd danych statystycznych. Ułatwia to potężna baza informacji e-sportowych udostępnianych przez autorów gry w jednym miejscu – dokładne jej przestudiowanie pozwoli nam być lepszym w obstawianiu.

3. Typujmy na żywo. Esport jest do tego idealny!

O ile zakłady bukmacherskie na żywo w innych dyscyplinach poleca się przede wszystkim doświadczonym graczom, w League of Legends powinni po nie sięgać również początkujący – zwłaszcza, że w grze tej wiele zależy od „wejścia w konkretny mecz”, a mnóstwo – od pojedynczych błędów i sukcesów. Typowanie na żywo pozwala na bieżąco korygować własne typy bukmacherskie właśnie z myślą o tym wszystkim.

4. Rozsądnie dysponujmy własnym budżetem

League of Legends cechuje się sporą przewrotnością, a nawet najsłabiej spisujące się drużyny mogą zaskoczyć i wygrać spotkanie ze znacznie wyżej notowanym rywalem. Zakłady bukmacherskie zatem powinniśmy realizować roztropnie, starając się ustalać stawki adekwatne do budżetu, jakim dysponujemy. Nigdy nie stawiamy wszystkiego na jedną kartę!

5. Wybierzmy właściwego bukmachera

League of Legends jest jedną z części oferty bukmacherskiej, na którą kursy i opcje bukmacherskie potrafią różnić się diametralnie w ofercie poszczególnych operatorów. Wybierzmy więc takiego bukmachera, który da nam jak najwięcej i pozwoli realizować typy bukmacherskie na najbardziej atrakcyjnych dla nas warunkach.

Jak wybrać bukmachera odpowiedniego do obstawiania League of Legends?

Wszyscy bukmacherzy, którzy prezentują jakąkolwiek ofertę na e-sport działają również na polu League of Legends, będącego zdecydowanie najpopularniejszą (i najlepiej rokującą na przyszłość właśnie pod względem tej popularności) grą komputerową na świecie. Ze swoją ofertą wyróżnia się dwóch operatorów, u których można śmiało realizować własne, przygotowane na esport typy bukmacherskie.

  • League of Legends u bukmachera STS można typować w obrębie mnóstwa różnych rozgrywek, zawsze z korzystnymi kursami i dużą ilością opcji bukmacherskich, przedmeczowo i na żywo. Wszystko znajdziemy na www.STS.pl.
  • Oferta portalu www.eFortuna.pl na League of Legends również jest bardzo szeroka i atrakcyjna, a pod wieloma względami bijąca na głowę konkurencję. Buk pozwala w niej korzystać z wszystkich bonusów, a na stronie obstawiania zamieszcza darmową transmisję z rozgrywki.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Fortuna daje bonus za… przegrany kupon!

Na stronie legalnego bukmachera Fortuna jest do odebrania 50 PLN bonusu za… nietrafiony kupon. Jeżeli planujesz grać pewniaki, przekonaj...

Promocje bukmacherskie