Nie można obstawiać gali High League legalnie?

Nie można obstawiać gali High League legalnie?

Czy obstawianie High League jest legalne? Jeżeli kogoś interesują zakłady na to wydarzenie, powinien dokładnie wiedzieć, na co się pisze. Oto wszystkie istotne kwestie w tej sprawie!

Nie można obstawiać gali High League legalnie?
Nie można obstawiać gali High League legalnie?

Typy na High League już krążą w sieci

Nie trzeba było długo czekać na to, by w sieci pojawiły się pierwsze pewniaki na High League. Dopiero jednak na parę dni przed tym wydarzeniem pojawiło się więcej tego typu propozycji. Co dokładnie można grać? Do postawienia jest każda walka, więc tylko i wyłącznie kwestią wyboru jest to, na co postawimy.

Nie brakuje osób, które chcą spróbować swoich sił w graniu freak fightów. To tłumaczy, dlaczego jest naprawdę mnóstwo pytań o to, gdzie można obstawiać High League, a także… czy to na pewno jest legalne.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Nad legalnością warto się na chwilę zatrzymać. Tym bardziej, że bukmacher Fortuna zakłady High League pozwala stawiać także bez podatku. To wśród niektórych wzbudza dużą niepewność.

Obstawianie bez podatku High League. Co to daje?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można grać na swoich faworytów z High League i jeszcze zarobić przy tym 14% więcej, niż zwykle przy okazji grania u polskich, legalnych bukmacherów. Wszystko to dzięki promocji Happy Hours. Tak zwane obstawianie bez podatku dostępne jest między 16.00 a 18.00 w środku tygodnia oraz od 12.00 do 15.00 w soboty i niedziele. Przypominamy, iż sama gala w Ergo Arenie startuje o godzinie 20 w dniu 28 sierpnia (sobota).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tylko od nas samych zależy to, na kogo zdecydujemy się postawić. W przypadku każdej walki postawić można na to, kto zwycięży lub wybrać jeden z kilku innych wariantów jak:

  • Czy koniec będzie w X rundzie
  • Ile rund zostanie rozpoczętych
  • Czy walka zakończy się na punkty
  • Czy 1. zawodnik wygra przed czasem
  • Czy 2. zawodnik wygra przed czasem
  • Czy 1. zawodnik wygra na punkty
  • Czy 2. zawodnik wygra na punkty
  • Czy walka zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy.
Oferta zakładów na High League
Oferta zakładów na High League

Przy okazji grania typów na High League kod promocyjny Fortuna jest nadal taki sam. Bukmacher nie przygotował nowego hasła bonusowego, co jest dla graczy wygodnym rozwiązaniem. Co należy wpisać przy rejestracji? Chodzi o słowo „BETONLINE” – jeżeli nie podamy go od razu, potem już nie będziemy mieli takiej możliwości.

Warto rozwiać wszelkie wątpliwości: obstawianie w Fortunie jest w stu procentach legalne. Nie ma tu mowy o działaniu niezgodnym z przepisami!

Bonus powitalny od Fortuny. Do zgarnięcia ponad 2600 PLN!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce na pewno chcieliby przygotować dla graczy ofertę z zakładami na High League. Większość z nich nie może jednak tego zrobić. Ofertę na wyłączność posiada bowiem tylko jeden z nich – Fortuna. To właśnie dlatego przy okazji zakładów na High League tak wiele mówi się o tym, jaka przygotowana została przez markę Fortuna oferta i co zrobić, by z niej skorzystać.

Żeby grać w Fortunie, potrzebne jest do tego przede wszystkim konto typerskie u tego bukmachera. Założyć je można w kilka chwil, wchodząc na stronę internetową www.eFortuna.pl. Do wpisania jest tylko kilka podstawowych danych na swój temat. A po całym procesie można liczyć na dodatkowe profity w postaci bonusów!

Czy założenie konta w Fortunie zajmuje wiele czasu? Nie, a można się o tym przekonać na filmie poniżej:


Dla wszystkich nowo zarejestrowanych przygotowano w Fortunie trzy prezenty. Pierwszy z nich to 20 PLN, które można odebrać zaraz po założeniu konta. To tak zwany bonus bez depozytu. Na tym jeszcze nie koniec, bo do zgarnięcia jest jeszcze nawet 600 PLN jako zakład bez ryzyka, a oprócz tego również 100% do 2010 PLN przy II depozycie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1