Zasady grania w pokera u bukmachera online

Zasady grania w pokera u bukmachera online

Czy granie w pokera u bukmachera online różni się od tego, do czego przyzwyczajona jest większość graczy? Tak i dlatego tak ważne jest to, by poznać zasady rozgrywki!

Zasady grania w pokera u bukmachera online
Zasady grania w pokera u bukmachera online

Legalny poker online – jak to jest możliwe?

Odkąd weszła w Polsce w życie ustawa hazardowa, niemal na każdym kroku mówi się o nielegalności grania w pokera w internecie. Stało się jednak możliwe obstawianie texas holdem na pieniądze, a wszystko dzięki – nie bójmy się tego określenia – sprytowi prawników.

Legalny poker w Polsce to taki, gdzie stawia się zakłady tak, jak na wszystkie tradycyjne rozgrywki sportowe. Nie uczestnicy się więc w rywalizacji przy pokerowym stole z kilkoma innymi typerami, a po prostu gra się na to, jaki układ może wygrać w danym rozdaniu, które miejsce przy stole będzie najszczęśliwsze itp. Na każdy zakład przygotowano kursy – na jednych typach można zarobić więcej, a na innych mniej.

sts bukmacher online bonus za darmo
/Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Dzięki temu, że dostępny poker w odmianie texas holdem działający zgodnie z prawem, coraz więcej osób decyduje się na jego obstawianie. W głowach graczy rodzi się jednak często wątpliwość, czy aby na pewno swoją wiedzę z dawnej gry w „normalnego” pokera online mogą wykorzystać do grania w tego „bukmacherskiego”. No właśnie – jak to z tym jest?

Poker u bukmachera – zasady i potencjalne wygrane

Bez względu na to, gdzie chcemy grać w karty, musimy zawsze w pierwszej kolejności poznać zasady gry w pokera. Nikt nie każe nam od razu poznawać tajników taktycznych mistrzów, ale ważne jest to, by wiedzieć, jakie układy tworzą konkretne karty, co z czym wygrywa i jak dokładnie wygląda rozgrywka – od pierwszego do ostatniego etapu.

Poker u bukmachera online to już nie taka nowość na polskim rynku, chociaż nadal nie wszyscy o nim wiedzą. Warto mieć świadomość tego, że da się w tym wypadku zgarnąć naprawdę spore potencjalne wygrane, a to wszystko w zupełnie inny sposób, niż na takich platformach jak PokerStars i tym podobne. Nota bene – te nie są w naszym kraju dozwolone, więc nie powinno się na nich grać, gdyż mogą wpędzić nas w bardzo poważne kłopoty!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Potencjalne wygrane u bukmachera kuszą w przypadku kart, ale trzeba zawsze studzić emocje i nie można od samego początku zbyt wiele od siebie wymagać. Musimy też zdawać sobie sprawę z tego, iż wysokie kursy to sygnał mówiący nam o tym, że dany scenariusz jest dość mało prawdopodobny. Nie można więc zawsze liczyć na to, że z 2 złotych uda się „zrobić” ponad 100, 200 czy 500. Jest to możliwe, ale nie w każdym przypadku.

Zasady gry w pokera u bukmachera. Czym się różnią?

Czy to prawda, że granie w pokera u bukmachera różni się znacząco od tego, który można znaleźć w internecie na wielu innych stronach? I tak, i nie. Najważniejsze jest to, że zasady samej rozgrywki są dokładnie takie same, więc nie musimy uczyć się wszystkiego na nowo, jeśli mieliśmy już kiedyś do czynienia z texas holdem. Z drugiej strony – nie ma tutaj licytacji czy chociażby nie da się blefować, a to elementy, które często odróżniają najlepszych pokerzystów od „przeciętniaków”.

Legalny poker w Polsce
Legalny poker w Polsce

U każdego legalnego bukmachera znajdziemy poker online po polsku, a to wiadomość, która na pewno jest warta odnotowania. Tylkona www.STS.pl krupierzy mówią w naszym języku, ale za to wszędzie interfejs nie jest po angielsku, więc wszystko powinno być dla każdego doskonale zrozumiałe. Pod warunkiem, iż zna zasady gry!

U bukmachera nie gramy przeciwko innym i to jest zasadnicza różnica. Można dzięki temu dołączyć do rozgrywki w dowolnym momencie – nie jest konieczne podejmowanie decyzji jeszcze przed rozdaniem kart. Przy tym niekoniecznie wcale da się mniej zarobić, bo środki można postawić w jednym rozdaniu nawet tylko raz, a i tak da się wygrać – bez obawy o przelicytowanie.

W przypadku pokera różnice przy rozgrywce są nieco inne, niż ma to miejsce w sytuacji, gdy wybieramy legalne granie w blackjacka. Cały czas jest jednak szansa na zdobycie prawdziwych pieniędzy, a to dla graczy powinno być najważniejsze.

Jak zacząć granie w karty u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie a poker w internecie
Zakłady bukmacherskie a poker w internecie

Aby rozpocząć granie w karty, potrzebne jest konto u wybranego bukmachera online. Nie wszystkie marki dostępne w Polsce posiadają w ofercie pokera, dlatego przed założeniem profilu dobrze jest dokładnie to sprawdzić.

Najczęstszym wyborem typerów w naszym kraju jest marka STS, czyli ta dostępna pod adresem www.STS.pl. Zarejestrowanie się w niej to kwestia zaledwie kilku chwil. Do tego do zdobycia jest aż 29 PLN bez depozytu na start, a to za samo wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Co jeszcze można otrzymać? W przypadku Betgames, czyli kart, do wykorzystania jest 20 PLN cashbacku w razie niepowodzenia. Przy pierwszej wpłacie na konto można za to zgarnąć aż do 1200 PLN jako premia 100%!

Oprócz STS-u karty online proponuje też chociażby www.Betfan.pl. U niego mamy pokera, blackjacka i wojnę. Rejestracja również jest nieskomplikowana, a łącznie w pakiecie powitalnym do odebrania mamy aż 1600 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1