Skuteczne obstawianie siatkówki. Czy analiza bukmacherska jest potrzebna?

Skuteczne obstawianie siatkówki. Czy analiza bukmacherska jest potrzebna?

Aby możliwe było skuteczne obstawianie siatkówki, potrzebnych jest wiele rzeczy. Czy zalicza się do nich odpowiednia analiza bukmacherska?

Skuteczne obstawianie siatkówki. Czy analiza bukmacherska jest potrzebna?
Skuteczne obstawianie siatkówki. Czy analiza bukmacherska jest potrzebna?

Zakłady bukmacherskie na siatkówkę. Obstawianie „siaty” i… zarabianie!

Zakłady bukmacherskie to temat, który jest dość popularny wśród polskich fanów sportu. Trzeba przyznać, że z dnia na dzień obstawianie siatkówki oraz innych dyscyplin jest coraz mocniej znane i raczej nic nie jest w stanie zatrzymać tego trendu.

Najważniejsze jest to, że w dzisiejszych czasach dosłownie każdy może zagrać na stronie typerskiej. Konto zakłada się w zasadzie od ręki, a wybór zakładów jest na tyle duży, że nawet w środku tygodnia i o dowolnej porze dnia oraz nocy można znaleźć coś do postawienia.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie bez znaczenia są również obowiązujące w Polsce przepisy. Gracze w naszym kraju wiedzą już doskonale, jakie marki działają zgodnie z prawem i pozwalają na obstawianie bez żadnych przykrych konsekwencji przewidzianych w odpowiednich ustawach.

Co trzeba wiedzieć, żeby zacząć granie na siatkówkę u bukmachera?

Wcale nie trzeba być siatkarskim ekspertem, by sprawdzić się w obstawianiu meczów u bukmachera. Najważniejsze są dobre chęci – przede wszystkim do nauki oraz wnikliwego analizowania meczów.

Niektórzy grają tylko gotowe typy bukmacherskie, a inni stawiają po prostu na faworytów. Żadna z tych metod na dłuższą metę nie jest skuteczna i potwierdzi wam to każdy bukmacherski zawodowiec. Jeżeli chcemy być skutecznymi typerami, w pierwszej kolejności musimy stać się niezależni – nie patrzeć na to, co myślą inni, a samemu dochodzić do odpowiednich wniosków.

Wszyscy mogą obstawiać u bukmachera online, a nawet stawiać u niego ogromne pieniądze. Nie sztuką jest jednak więcej przegrywać, niż zyskiwać, a chodzi o to, by regularnie zarabiać. Czy to rzeczywiście jest w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak, a fora bukmacherskie to najlepsze miejsce, by się o tym przekonać na własne oczy.

Jak dobrze stawiać na mecze z siatkówki?

Kiedy obstawiamy mecze z siatkówki, musimy mieć pojęcie na jej temat. Nie chodzi tylko o znajomość podstawowych zasad, ale o wiedzę na temat formy poszczególnych drużyn czy nawet pojedynczych zawodników. Najlepiej wychodzą na typowaniu ci, którzy szczerze lubią siatkówkę i się nią interesują. Tego typu osoby czytają newsy i tym samym nigdy nie zyskuje ich jakaś kontuzja, słaba dyspozycja czy mizerne nastroje w szeregach klubów.

zakłady bukmacherskie na siatkówkę
zakłady bukmacherskie na siatkówkę

Nie jest powiedziane, że każdy miłośnik siatkówki będzie obstawiał wzorowo. Kandydat na idealnego typera po prostu nie istnieje – sport jest tylko sportem i każdy może mieć problemy z przewidywaniem konkretnych scenariuszy.

Mówi się, że czasem wiedza jest przekleństwem i w przypadku bukmacherki także może być to prawda. Kiedy mamy dużo informacji w głowie, mogą nam wydawać sprzeczne komunikaty i tym samym obstawianie jest dla nas bardziej skomplikowane. Na dłuższą metę lepiej jednak wiedzieć więcej, niż mniej i chyba nie ma osoby, która byłaby w tej kwestii innego zdania.

Czy analiza bukmacherska jest konieczna?

Analiza bukmacherska to pojęcie, którego wielu graczy bardzo się boi. A niepotrzebnie, bo chodzi przecież tylko o to, by ułatwiać sobie życie. Owszem, meczów nie analizuje się w kilka chwil, ale kiedy już zrobimy to w odpowiedni sposób, mamy większe szanse na odniesienie sukcesu.

Nie ma dobrego gracza, który nie poświęcałby czasu na analizę spotkań. Statystyki, informacje, wypowiedzi przedmeczowe – to wszystko ma ogromne znaczenie i nie można tego lekceważyć. Im więcej wiemy, tym mniej jest w stanie nas zaskoczyć. A chodzi przecież o to, by przewidzieć coś, na co bukmacher wystawił spory kurs, czyli czego się nie spodziewał.

Oczywiście, nikt nie broni nam odpuszczenia sobie analizy. Trzeba jednak zawsze zadać sobie pytanie, co jest naszym celem. Jeżeli chodzi o sporadyczne wygrywanie i czystą rozrywkę, prawdopodobnie zajmowanie się statystykami, liczbami i wnikliwą analizą nie będzie dla nas niczym atrakcyjnym.

Czy na graniu u bukmachera da się zarabiać?

Granie u bukmachera dla wielu jest zyskownym zajęciem. Nie trzeba już w dzisiejszych czasach przekonywać kogokolwiek do tego, że na obstawianiu meczów można zarabiać. Niestety, ciągle nie brakuje tych, którzy uważają typowanie za łatwy kawałek chleba.

Jeżeli chcemy spróbować sił w obstawianiu, zawsze na dobry początek możemy skorzystać z jednego z bonusów oferowanych przez stronę do typowania. Oto najpopularniejsze propozycje:

  • www.STS.pl – każdy nowy gracz z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymuje 29 PLN bez depozytu, a do tego może otrzymać do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Trzecim prezentem jest bezpieczny kupon 20 PLN na Betgames, czyli legalne karty online jak poker.
  • www.Betfan.pl – legalny bukmacher bez podatku. Z kodem „BETONLINE” dostaje się u niego 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Bonus powitalny to też nawet 3000 PLN i to w formie nie tylko doładowań przelewów, ale także ekstra wygranych!
  • www.eFortuna.pl – 20 PLN za samą rejestrację, do 1000 PLN za pierwszy przelew i 100 PLN bez ryzyka. Pakiet powitalny u tego bukmachera jest jednym z najpopularniejszych w kraju, natomiast rejestracja odbywa się bez weryfikacji!
  • www.Betclic.pl – bardzo znany zagraniczny bukmacher, który w Polsce działa zgodnie z prawem. Kod promocyjny „KOD550” pozwala zagrać w nim pierwszy kupon z ewentualnym zwrotem w razie przegranej aż do 550 złotych!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0