STS aplikacja - pobieranie na telefon. Zobacz poradnik!

STS aplikacja – pobieranie na telefon. Zobacz poradnik!

STS aplikacja pozwala na obstawianie meczów na telefonie bez potrzeby logowania się na konto na komputerze. Jak wygląda pobieranie na telefon tego programu? Zobacz poradnik, by przekonać się samemu!

STS aplikacja - pobieranie na telefon. Zobacz poradnik!
STS aplikacja – pobieranie na telefon. Zobacz poradnik!

Bukmacher mobilny, czyli STS na telefon

Programy bukmacherskie na telefon nikogo już nie dziwią. To w zasadzie standard, jeśli weźmiemy pod uwagę aktualne trendy i to nie tylko w świecie bukmacherki. Chyba nie ma już osoby, która chociaż raz nie kupiłaby czegoś mobilnie albo nie wykonała w ten sposób przynajmniej jednego przelewu bankowego. Obserwujemy więc, że wszystko z komputerów zaczyna pomału przenosić się na wersje mobilne i z obstawianiem jest podobnie. Zresztą, ze sportem ogólnie, bo przecież mecze na telefonie za darmo to bardzo popularny temat, a i tak wybrany dosłownie na chybił trafił z dość długiej listy.

Czy bukmacher mobilny powinien nas w ogóle interesować? Jak najbardziej i to bez względu na to, czy dopiero zaczynamy obstawiać, czy może mamy już w tej kwestii jakieś doświadczenie. Weterani bukmacherki znajdą jeszcze więcej okazji do zarobienia, natomiast początkujący będą mogli w każdej wolnej chwili szlifować swoje umiejętności i nie będą już mogli narzekać na to, że często przegapiają istotne pewniaki polecane na forach.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Co oferuje STS aplikacja mobilna?

Nie trzeba nikomu wierzyć na słowo. Kto chce, może sam przekonać się o tym, czy STS aplikacja to coś dla niego. Co takiego oferuje? Ile kosztuje korzystanie z niej? Dużo jest na ten temat pytań, ale i odpowiedzi można dość łatwo udzielić, co właśnie tutaj uczynimy.

To absurdalny mit, że w aplikacji od STS znajdziemy bardzo okrojoną funkcjonalność. To, co znajduje się w tym miejscu, można też bez żadnego problemu znaleźć na stronie internetowej www.STS.pl. Oferta jest w stu procentach kompletna, tak więc nie ma mowy o tym, by ktokolwiek mógł stracić tylko na tym, w jaki sposób typuje. Co więcej, dla mobilnych użytkowników często przygotowuje się specjalne promocje i bonusy.

Lista funkcji dostępnych w aplikacji jest bardzo długo, ale podawanie jej nie wydaje się mieć sens, bo znajdziemy ją dosłownie wszędzie, a i tak każdy musi sam podjąć decyzję, gdzie chce obstawiać. Najlepiej więc o wszystkim przekonać się w praktyce. Konto na www.STS.pl można utworzyć w kilka chwil, więc tutaj nie trzeba generować wiele wolnego czasu.

Na start przygotowano w STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Nowi klienci otrzymują na dobry początek 29 PLN bez wpłaty, a do tego mogą jeszcze zgarnąć do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Aplikacja STS – pobieranie. Darmowe czy nie?

Podobnie jak ma to miejsce z grami czy programami, niektóre z nich dostępne są w Google Play czy App Store za darmo, natomiast są też i takie, za które trzeba zapłacić. STS aplikacja mobilna – na szczęście – do tych drugich się nie zalicza. To znaczy, że pobieranie STS apk za darmo jest dla każdego!

Kto na co dzień korzysta z Androida, musi się liczyć z tym, że tym razem jednak nie wszystko uda mu się załatwić w wirtualnym sklepie Play. Będzie za to musiał udać się na telefonie na stronę www.STS.pl i stamtąd pobrać plik APK.

Kiedy mamy już na telefonie „zainstaluj_sts.apk„, musimy przejść do ustawień telefonu i wyrazić zgodę na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Dopiero po wykonaniu tego kroku jest możliwe wgranie mobilnego STS-u.

STS na telefon Android. Jak pobrać i zainstalować?
📲

  1. Wejście na telefonie na stronę www.STS.pl
  2. Pobranie pliku z rozszerzeniem .apk
  3. Wyrażenie zgody na instalację programów z „nieznanych źródeł”
  4. Instalacja i gotowe!

Nie ma co ukrywać, że w przypadku smartfonów czy tabletów z iOS jest znacznie prościej, chociaż i tutaj też trzeba nieco czasu na to poświęcić. Kto jednak korzysta z iPada lub iPhone’a, może pobrać aplikację od STS, wchodząc po prostu do App Store. Wydaje się, że tego tłumaczyć bardziej nie trzeba.

STS apk pobieranie - instrukcja
STS apk pobieranie – instrukcja

Obstawianie meczów na telefonie. Gdzie poza STS?

Nie tylo bukmacher STS pozwala na granie meczów na telefonie. Takie programy jak chociażby Betclic app pełnią dokładnie tę samą funkcję. Co więcej, wszystko odbywa się legalnie, tak więc tutaj nie ma mowy o łamaniu przepisów i obawach przed różnego rodzaju konsekwencjami tego czynu.

Czy obstawianie meczów na telefonie jest dla wszystkich? Pewnie niekoniecznie, bo nie każdy chce być „uwiązany” z bukmacherką przez cały czas. Jeżeli ktoś ceni sobie godziny odpoczynku od obstawiania, zdecydowanie nie będzie odpowiadać mu mobilność apki oraz to, co dokładnie znajdziemy w jej bogatej ofercie.

Na szczęście, można się o wszystkim przekonać bezpłatnie, bo ani złotówki nie kosztuje ani utworzenie konta u bukmachera, ani tym bardziej pobranie programu na sprzęt mobilny. Ostateczny wybór pozostaje już tylko kwestią indywidualnych potrzeb i w tej kwestii nasza redakcja już pomóc nie może. Polecamy za to sprawdzenie chociażby opinii na temat aplikacji – są one bardzo pozytywne, co tylko pokazuje, iż jest to naprawdę ciekawa propozycja dla każdego aktywnego typera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1