zakłady bukmacherskie ewinner

Zakłady bukmacherskie eWinner – bonusy, kursy

Bukmacherzy, którzy otrzymali licencję od Ministerstwa Finansów na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich przeważnie muszą czekać około 6 miesięcy na odpowiednie przygotowanie strony internetowej z ofertą. Bukmacher eWinner otrzymał taką licencję pod koniec października 2018 roku,  a sama strona startowa zaczęła działać od września 2019 roku. Sam bukmacher oferuje wiele udogodnień dla swoich użytkowników takich jak zakład bez ryzyka oraz bonusy od depozytu, dzięki czemu zachęca on wiele osób do skorzystania z usług platformy internetowej eWinner.

zakłady bukmacherskie ewinner
Polski bukmacher eWinner – oferta zakładów, opinie i bonusy 2020

Co znajduje się w ofercie zakładów eWinner?

Jako dosyć nowy gracz na rynku bukmacherskim platforma eWinner posiada w swojej ofercie około 30 dyscyplin, na które można dokonywać zakładów.  Jest to całkiem dobry wynik, zwłaszcza w połączeniu  z faktem, iż po niedługim czasie od rozpoczęcia swojej działalności platforma wprowadziła obstawianie zakładów na 3. czy nawet 4 ligę piłkarską. Platforma umożliwia też obstawianie zakładów na niższe ligi, nie tylko polskie, ale i również angielskie oraz niemieckie.

Sam bukmacher postanowił również skupić się na rzeczy znacząco wyróżniającej go spośród konkurencji – jest to tzw. Custom Bet, czyli zakłady, które użytkownik sam może sobie stworzyć a następnie w legalny sposób na nie postawić. Wystarczy jedynie wypełnić formularz, w którym określony zostanie samo wydarzenie, data oraz rodzaj zakładu. Następnie po 12 godzinach bukmacher rozpatrzy wniosek, i jeśli przejdzie on pozytywną weryfikację to wówczas zakład trafi na ogólnodostępną ofertę zakładów eWinner.

Dodatkową kategorią, na którą można obstawiać swoje zakłady w eWinner są tzw. e-sporty. Bukmacher eWinner w swojej ofercie wprowadził ofertę na takie gry jak CS : Go, LoL oraz Dot. Ten rodzaj zakładów w ostatnich miesiącach cieszy się niezwykła popularnością a sama jakość rozgrywek oraz możliwość typowania interesujących rynków zdarzeń przyciągają coraz większe grupy nowych użytkowników.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Możliwość obstawiania zakładów na żywo

Należy jednak nadmienić, iż najważniejszą i jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert w eWinner jest możliwość obstawiania swoich zakładów na żywo. Jak dotąd największą popularnością w zakładach na żywo cieszy się obstawianie meczy takich jak piłka nożna, koszykówka czy hokej. Póki co mecze można śledzić na żywo za pomocą wizualizacji, która jest dostępna na platformie eWinner. Zakłady live cieszą się coraz większą popularnością, toteż bukmacher stara się na bieżąco wprowadzać udogodnienia w ofercie takie jak niskich wymogów co do śledzenia transmisji – sama rejestracja lub depozyt minimalny (wynoszący obecnie minimum 1 PLN).

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Jak zarejestrować się w eWinner?

Tak jak w przypadku innych bukmacherów tak i również w eWinner sama rejestracja nowego użytkownika nie jest czasochłonnym i długotrwałym procesem. Bukmacher umożliwia rejestrację bez konieczności podawania wszystkich danych newralgicznych dla nowego obstawiającego. W pierwszej kolejności należy podać takie dane jak :

  • adres e-mail;
  • nowo otworzone hasło;
  • numer telefonu;
  • ewentualnie kod promocyjny – jeśli użytkownik chce aktywować ofertę VIP.

W następnym kroku należy podać swoje dane osobowe – swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, obywatelstwo oraz numer PESEL. Ostatnim etapem jest zaznaczenie zapoznania się z regulaminem oraz zaznaczenie potwierdzenia, iż ma się ukończone 18 lat. Wówczas użytkownik otrzymuje dostęp do konta tymczasowego, na którym może już obstawiać i wpłacać depozyt. Jednak w celu wypłaty zgromadzonych środków należy dokonać pełnej rejestracji czyli przesłanie skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości. Wówczas obsługa platformy może niezaprzeczalnie stwierdzić, iż dana osoba jest pełnoletnia oraz umożliwić pełne działanie na platformie.

bukmacher betclic bonus 2020
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Rodzaje bonusów w eWinner

Bukmacher w celu dopasowania swojej oferty do wymagań klientów zrezygnował z bonusu od pierwszego depozytu i w zamian za to wprowadził cashback, oraz bonus od drugiego i trzeciego depozytu.

Cashback czyli zakład bez ryzyka wynosi standardowo 150 złotych, a w dodatku  z kodem bonusowym oferowanym przez tego bukmachera można otrzymać aż o 60 złotych więcej, dzięki czemu zakład bez ryzyka wynosi 210 złotych. Dzięki temu działaniu gracze po rejestracji swojego konta oraz pierwszym obstawieniu mogą liczyć na najwyższą stawkę. W sytuacji gdy kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci środki na konto gracza, za to w przypadku wygranego kuponu cała kwota należy do obstawiającego zakład. Należy dodać, iż minimalny próg wypłaty wynosi 20 złotych.

Bonus od drugiego i kolejnego depozytu stanowi z kolei dodatkowo nagradzane oprócz cashbacku depozyty. Za dokonanie przez gracza drugiej i trzeciej wpłaty można otrzymać dodatkowo do 100% pierwotnie wpłaconej sumy, przy czym maksymalny próg depozytu wynosi 500 złotych, wobec którego następuje zwiększenie o 100%. Dla przykładu wystarczy, iż użytkownik dokona wpłaty drugiego depozytu  w wysokości 50 złotych a otrzyma dwa razy tyle. Jednak możliwość wypłaty zgromadzonych środków nie obejdzie się bez dokonania obrotu – w przypadku zarówno cashback’u jak i bonusów od wypłaty są to minimum 3 obroty po kursie 2.50 i większym, które należy dokonać w ciągu 30 dni od rejestracji.

Program lojalnościowy eWinner

Bukmacher dla swoich stałych graczy wprowadził jeszcze jedno świetne udogodnienie – jest to obecność w programie lojalnościowym. Polega on na tym, iż za każdy postawiony i wygrany zakład gracze otrzymują punkty. Suma punktów bierze udział w specjalnym rankingu, w którym osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymują dodatkowe bonusy. Takie działanie jedynie utwierdza w przekonaniu, iż bukmacher robi wszystko aby przyciągnąć jak największą liczbę graczy.

Kontakt z bukmacherem

W celu skontaktowania się w sprawie wyjaśnienia wszelkich wątpliwości lub uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie można użyć czatu na żywo bądź wypełnić formularz kontaktowy. Czat na żywo możliwy jest codziennie w godzinach 8:00-23:00. Można również wysłać formularz kontaktowy lub dowolne zapytanie na adres mailowy pomoc@ewinner.pl. Dodatkowo bukmacher oferuje bardzo dobrze rozbudowane FAQ, dzięki czemu na wiele powszechnych i często zadawanych przez innych użytkowników pytań można uzyskać odpowiedź bez konieczności kontaktowania się na czacie lub w formie mailowej.

0 / 5. Ocen: 0